Selam.. Ben, Melih Demirel! Yeni Nesil Op SkyBlock Paketi Yapıcam Sizce Neler Eklesem Daha Güzel Olur (Dediklerinizin Hepsini Yapıcam Bu Pakete)

MelihDemirel_

Açık Veriyosun Dikkat Et Kırarım!
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
126
Yer
Bursa
Zümrüt
0
Minecraft
Selam.. Ben, Melih Demirel! Op SkyBlock Paketi Yapıcam Sizce Neler Eklesem Daha Güzel Olur (Dediklerinizin Hepsini Yapıcam Bu Pakete)

Arkadaşlar Bilmeyenler için söylüyorum benim youtube kanalım var ve bir çok kişi bu paket işini paraya çeviriyor fakat ben ücretsiz yapmak istiyorum.ki baya plugin paketimiz var en çok izlenen ise bu pakettir. bunu yeni nesile çeviricem baya güzel yapmak istiyorum fakat bayadan beri yokum (6ay) bu yüzden neler oldu neler geçti yeni nesilde hangi plugin,skript var bunları öğrenmek istiyorum yorumlarda yazarsanız çook mutlu olurum..

Melih Demirel
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

nexi

Miracles only happen successfully.
Deneme Destek
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.139
Yer
Samsun
Zümrüt
0
Spigot sayfasından resources adlı kategoriye giderek ilginç eklentileri görebilirsin. Teker teker inceleyerek. Şahsen ben öyle yapıyorum yaklaşık yanlış hatırlamıyor isem, 3000 sayfa felan eklenti var. Kimisi hoş kimisi çöp ona göre kendin bulmalısın. İnsanlara fikirlerini sorman hoş. Lakin bana sorarsan sürpriz olması. Çünkü beklenti yüksek olunca paket daha çok tutar. Diye düşünüyorum. Ama bu beklentiyi rezil etmemelisin.

Paketine geçince. 2020 v3 paketin gerçekten çok basit olmuş. Yani eski eklentiler bulunuyor içerisinde, bunların üstüne yeni bir paket yapmalısın. Zaten kullandığın paket alıntı geliyor bana. Çoğu paketdeki eklentiler o yüzden alıntı gibi gelmesine şaşırma.

Crewdex

my life, my rules
Moderatör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
298
Zümrüt
0
Minecraft
forumda paylaşılan çok güzel skriptler var onları ekleyebilirsin.

Duygulandım

Yağmurlu bir günde beceriksizce kucaklıyorum seni.
Zümrüt Üye
Hypnos
Zümrüt Kalem
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
294
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
Foruma göz atabilirsin. Gerçekten güzel sistemler var.

BraveHeart_

Yay Yok, İskelet Yok
Deneme Destek
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
184
Zümrüt
0
Minecraft
Forumda'ki Sistemlerden Birkaçını Kullanmanı Tavsiye Ederim. Gayet Hoş Sistemler Var Şimdiden Başarılar.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı