Sol Reklam
Sağ Reklam

Selam.. Ben, Melih Demirel! Yeni Nesil Op SkyBlock Paketi Yapıcam Sizce Neler Eklesem Daha Güzel Olur (Dediklerinizin Hepsini Yapıcam Bu Pakete)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MelihDemirel_

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Melih Demirel#2076

Elmaslar
167
Puanlar
7.025
Yer
Bursa
Minecraft
Melih_Demirel
Selam.. Ben, Melih Demirel! Op SkyBlock Paketi Yapıcam Sizce Neler Eklesem Daha Güzel Olur (Dediklerinizin Hepsini Yapıcam Bu Pakete)

Arkadaşlar Bilmeyenler için söylüyorum benim youtube kanalım var ve bir çok kişi bu paket işini paraya çeviriyor fakat ben ücretsiz yapmak istiyorum.ki baya plugin paketimiz var en çok izlenen ise bu pakettir. bunu yeni nesile çeviricem baya güzel yapmak istiyorum fakat bayadan beri yokum (6ay) bu yüzden neler oldu neler geçti yeni nesilde hangi plugin,skript var bunları öğrenmek istiyorum yorumlarda yazarsanız çook mutlu olurum..

Melih Demirel https://www.youtube.com/channel/UCcAeBGhWzzxDuKnwYZrf1OQ?view_as=subscriber

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Spigot sayfasından resources adlı kategoriye giderek ilginç eklentileri görebilirsin. Teker teker inceleyerek. Şahsen ben öyle yapıyorum yaklaşık yanlış hatırlamıyor isem, 3000 sayfa felan eklenti var. Kimisi hoş kimisi çöp ona göre kendin bulmalısın. İnsanlara fikirlerini sorman hoş. Lakin bana sorarsan sürpriz olması. Çünkü beklenti yüksek olunca paket daha çok tutar. Diye düşünüyorum. Ama bu beklentiyi rezil etmemelisin.

Paketine geçince. 2020 v3 paketin gerçekten çok basit olmuş. Yani eski eklentiler bulunuyor içerisinde, bunların üstüne yeni bir paket yapmalısın. Zaten kullandığın paket alıntı geliyor bana. Çoğu paketdeki eklentiler o yüzden alıntı gibi gelmesine şaşırma.

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
forumda paylaşılan çok güzel skriptler var onları ekleyebilirsin.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Foruma göz atabilirsin. Gerçekten güzel sistemler var.

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Forumda'ki Sistemlerden Birkaçını Kullanmanı Tavsiye Ederim. Gayet Hoş Sistemler Var Şimdiden Başarılar.

gladio

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
15
Puanlar
2.080
Kullandığınız eklentilerin güncel olmasına ve performans sorunlarının olmamasına dikkat edebilirsiniz. İyi çalışmalar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı