Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Şehirde Survival (Sponsor Aranıyor)

PusAt81

Farklılık İstiyor
1 Haziran 2018
60
10
470
BeyazPolis #7856
BeyazPolis
İlk Projemi gerçek oyuncu adlı sunucuda attım İsmi güzel olmasada
Hoş bir projeydi alpha sürümünde bile oylama sonuçları şöyle idi

Bu oylama 17 kişi tarafından oylandı

Oylama Sorusu:,
Sunucunun Alpha Sürümünü Beğendinmi ?

Sonuçlar

Evet : 9

Hayır: 3

Daha Farklı Şeyler Ekleyin ! : 6

Peki şıklarda neden "daha farklı şeyler ekleyin" vardı ?
Çünkü ben ne buildlerimle övündüm nede şu kadar gb makinemiz var diye
Sunucunun takipi arttı herkes bekliyordu ki o projeyi iptal etmek zorunda kaldım
Daha bilgiliydim nelerle karşılacağımı biliyordum ve bu 2. projemi başlattım
KöySurvival

Benim yaptığım sunucular farklılık içerir özgür olursunuz benim yaptığım şıklarla benim yaptığım seçeneklerle değil kendi seneçeneklerinizle oynarsınız
Ne yazikki böyle bir sunucunun masraflarını karşılayamıyorum bana 6 ile 8 gb arasında sponsor olabilicek Birisi Varsa Lütfen iletişime geçsin çünkü 15 tatilde açmayı planlıyorum ve 30 kişiden fazla insan bekliyor

ClearMan61

Bir Garoz
Premium
16 Aralık 2017
332
86
1.090
MonBoyhiner#2143
Sponsor bulman zor olur çünkü bunun kanıtlanmış örnekleri yok örneğin; skyblock , factions gibi
Benim tercihin RAM i biraz düşür kendin öde vip satışlarıyla gelir elde zaten farkedilirsin sponsor olurlar sana.
İllaki beraber çalıştığın host sana sponsor olmak zorunda değil farklı bir hostta sponsor olabilir. Elde tutulur kesin bir sunucu geleceği olmadığı için hiç bir host bedava 6-8Gb vermez.

PusAt81

Farklılık İstiyor
1 Haziran 2018
60
10
470
BeyazPolis #7856
BeyazPolis
Arkadaşlar anlatamadım galiba sunucu 15 tatilde açılıcak yaklaşık 1 aydır yapıyorum somut bir sunucu var
fikirlerim çalınıyor öyle herkese göstermiyorum daha önce başıma geldi sponsor olucak kişi discord eklesin göstereyim

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.