Ürün Tanıtımı Sedam & Turuncu Konu Tasarımı | (Ucuz Konu Tasarımı)

The RelaX

Sedam Plugin Paketi Hizeti
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Yer
Developer
Zümrüt
0
Minecraft

Lynchs

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Hypnos
Premium
En iyi cevaplar
19
Elmaslar
1.307
Zümrüt
0
Arkadaşlar eleştiri yapıyor ters cevap veriyorsunuz yorum yapıyor ters cevap veriyorsunuz bu ne ego?
Bu kadar havada görmeyin kendinizi İyi satışlar.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
145
Zümrüt
0
Minecraft
Sende Kötü Yorumlara Susucam Sanıyorsun Galiba 2312
Her yaptığın tasarımı satışa sunmak zorunda değilsin. İlk tasarımın diye herkes (Başarılı tasarım, Fiyatına göre hoş!, Çok iyi olmuş) yazmak zorunda değilsin. Eleştirileri kaldırmakta zorlanıyorsan bu işte baya zorlanacaksın.

Akrei!

Hypnos <3
Elmas Üye
Hypnos
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
483
Zümrüt
5
Minecraft
Maalesef fiyatını hak eden bir tasarım değil, çok eksikleri var.
Size önerim gelişene kadar ücretsiz tasarımlar paylaşmanız, bu gidişle pek iyi eleştiriler alacağınızı sanmıyorum.

Kreof

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
183
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
Öncelikle her tasarımı satmamanizi öneririm. Boş olmuş arkaya wallpaper veya gfx atmak yerine sedam yazmışsınız. Seçtiğiniz fontlar bu tür bir tasarıma yakışmamış ve bunu egonuza yediremeyip yapılan yorumları terslemissiniz. İlk tasarımınızı satmaktaki amacı anlamıyorum bile. Forumda tasarımları çok iyi olan kişiler bile bazen oluyor ki satmıyor. Ayrıca şu aralar ekonomi 0 iken millet bu tarz tasarımlara bütçe ayırmaz diye düşünüyorum.

The RelaX

Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Yer
Developer
Zümrüt
0
Minecraft
Arkadaşlar eleştiri yapıyor ters cevap veriyorsunuz yorum yapıyor ters cevap veriyorsunuz bu ne ego?
Bu kadar havada görmeyin kendinizi İyi satışlar.
Ne Yapmamı Bekliyorsun. He İyi Doğru Dememi mi Senin Emeğine Birisi Kötü Diyor. Neyse Fazla Uzatmayalım Bitsin Konu...

Akrei!

Hypnos <3
Elmas Üye
Hypnos
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
483
Zümrüt
5
Minecraft
Ya Arkadaşlar Benim İşim Zaten Grafikerlerik Tasarımcılık Değil Ben Yazılımcıyım Ve Plugin Yapıyorum Özelden Yazarsanız Sizde Discordu Atabilirim. Konu Tasaraımı Yapma Sebebim Bu Ay İçinde Konu Tasarımcımız ile kavga etmemiz . Hayır Tabi ki kötü yorumlar gelicek ama ben karşılık verdiğimde bu egoluk Oluyorsa Ya Siz Anlamıyorsunuz Ya Ben Anlatamıyorum. Tabii ki Kötü Yorumlara Karşılık Vereceğim.
Dostum bak şimdik olaya yanlış bakıyorsun. İlk tasarımını 15TL'ye satmak yerine ücretsiz paylaş, ücretsiz paylaşarak hem motive olacaksın hem kendini geliştireceksin. Böyle bir tasarımı 15TL'ye sattığın için bu tarz tepkiler aldın, umarım anlatabilmişimdir.

The RelaX

Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Yer
Developer
Zümrüt
0
Minecraft
Dostum bak şimdik olaya yanlış bakıyorsun. İlk tasarımını 15TL'ye satmak yerine ücretsiz paylaş, ücretsiz paylaşarak hem motive olacaksın hem kendini geliştireceksin. Böyle bir tasarımı 15TL'ye sattığın için bu tarz tepkiler aldın, umarım anlatabilmişimdir.
Tamamdır İyi Akşamlar.. Uzatmayalım Konuyu

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok
Olympos Extended
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
138
Zümrüt
0
Minecraft
Yok yok yok. Yok kardeşim yok. Kötü yorum yapmayalım hayal kırmayalım diyoruz ama her 50 tl veren böyle tasarımcı oluyor sözde. Kötü yorumları da sildirebileceğini biliyor. Göğsünü falan geriyor. Ücretsiz tasarımlara konulması gereken tasarımlardan bir tanesi daha. Nesi var yani bunun birde parayla satıyorsun? "Tasarım Kurulu" oluşturmanızı talep ediyorum bu yorumu gören forum yetkililerinden. Onu geçerse satışa açılsın.

Felox

Fırında Isıttığım İlk Taş
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
87
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Hocam gerçekten kötü bir çalışma olmuş , ve fiyatınız da bence bu tasarıma çok pahalı. Ücretsiz fakat bundan çok çok daha iyileri var forumda.

EDİT : Bence bunu ücretsiz paylaşın ve önünüzdeki tasarımlara odaklanın. Forumda az gezin satılık tasarımlara bakın , sizinkinden daha ucuz ve çooooooook daha güzelleri var. Ücretsiz paylaşılanlar kısmına bakın orda da kat ve kat daha iyileri var . Ve bir konu tasarımı sunucunun ilk izlenimini oluşturur. Açıkçası benim sunucuma böyle bi tasarımı ücretsiz verseniz kullanmam.

Onur1337

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
50
Zümrüt
0
Minecraft
Öncelikle o gözünüzü açıp bi yaptığınız tasarıma bakın. "Gerçekten ben buna 15 tl verir miydim?" Bunu bi sorun sonra gelen yorumları eleştirirsiniz. Satışa çıkardığınız tasarıma eleştiri gelince bu benim ilk işim diyerek işin içinden çıkamazsınız. Burada neredeyse her tasarımcının saatlerce uğraşıp silip çöpe attığı tasarım vardır. Kötü yorumları kaldırtarak sadece kendinizi kandırırsınız ve insanlardan uzaklaşırsınız bunun yerine eleştiri yapanların tasarımlarına bakın mesaj atın bunu nasıl yaptın falan diye bi sorun. Illustrator veya Photoshop'u kullanmayı bilmeden tasarım yapamazsınız. Bol şans.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı