Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje SEA OF MC | Dünyada İlk Olucak ! |

Ehtiyar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ehtiyar

Elmaslar
47
Puanlar
6.720
Yer
Angara
Minecraft
Ehtiyar
Hepinize Merhaba Forum Üyeleri bir proje için yetkili arkadaşlar arıyorum projemiz şu Sea Of Thives Oyununun Minecraft İle Uyarlaması 3 Farklı Gemi Modeli İle Oyuncular Kendi Yapmış Olduğumuz Haritada Gemileri ile diğer oyuncuların gemileri ile savaşıcaklar kendilerini geliştirmek içinde birçok gizli hazineleri toplayacaklar topladıkları hazinelerden para vs. gibi hediyeler kazanıp daha güçlü olmaya çalışacaklar. Türkiyede böyle bir sunucu tutacağından garantisini verebilirim. Özgün bir fikir daha önce yapan olmamış. + Mod Yüklemelerine gerek olmayacak sadece bir texturepack paketi ile bu gemileri sürebilecekler.

Projeme Destek Olmak Veya Takip Etmek İçin
Beni Discord'dan Ekleyebilirsiniz.
Discord Adresim : Ehtiyar#0066

Örnek Görseller

2022-12-31_14.35.14.png

2022-12-31_14.36.20.png

VIDEO

Ehtiyar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ehtiyar

Elmaslar
47
Puanlar
6.720
Yer
Angara
Minecraft
Ehtiyar
Fikirlerinize Açığım Sunucu Hakkında Fikirlerinizi Benim İle Paylaşırmısınız ?

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Dünyada ilk olacak bir şey değil hocam yabancı sunucularda minigames olarak ekli zaten bunlar. Türkiyede bir kaç sunucuda görüldü zamanında. Hayırlısı olsun

MuhammedAtasci

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Atasci

Elmaslar
101
Puanlar
1.620
Yer
Elazığ
Minecraft
Atasci
Dünya'da ilk olacağını sanmıyorum, Modlu sunucular yıllardır gemi modu ile hikayeleştirilmiş bir korsan oyunu/mini oyunu kullanıyorlar.

Buna ek olarak bu oyuna benzer mini oyunlar hali hazırda bulunmakta, BombLobbers(TR versiyonu değil*) gibi oyunlar buna örnek olabilir.

Ehtiyar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ehtiyar

Elmaslar
47
Puanlar
6.720
Yer
Angara
Minecraft
Ehtiyar
BombLobbers İle nasıl bağlaştırabiliyorsun bu projemi orada gemiyi kullanabiliyormusun toplar tnt değil bizde bildiğin top + modlu bir sunucu kurmuyorum sadece bunu texturepack ile kullanabilecekler mod yok

MuhammedAtasci

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Atasci

Elmaslar
101
Puanlar
1.620
Yer
Elazığ
Minecraft
Atasci
BombLobbers İle nasıl bağlaştırabiliyorsun bu projemi orada gemiyi kullanabiliyormusun toplar tnt değil bizde bildiğin top + modlu bir sunucu kurmuyorum sadece bunu texturepack ile kullanabilecekler mod yok
1. BombLobbers benzer bir oyun modu, Gemiler arasında bomba atarak en fazla hasarı vermeye çalışıyorsunuz.(Extra olarak attığım yorumda "TR versiyonu değil*" diyerek belirttim, Türk sunucuları sadece 2 tarafın bir birine tnt artıları bir oyun yapıyorlar yabancı sunucular bedrock/java bunu gemileri sürülebilir şekilde ve tnt olmaksızın bombayı topun içine koyup karşı tarafa atabildiğin bir oyun modu yapıyorlar, Bunun birde modlu hali var oraya hiç girmek istiyorum)
2. Modlu sunucular bu dediğiniz gemi savaşı/korsancılık oyununu hikayeli bir şekilde yapıyorlar, Pluginle veya Modla bu özgün bir proje değil.

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
130
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Dünyada ilk değil ama güzel düşünülmüş ve üstünde durulmuş bir projeye benziyor. Amma Velakin bir sunucunun ana oyun modu olabilecek bir proje değil ve sizin dediğiniz gibi çok tutacak bir projede olacağını sanmıyorum. Yinede umarım bizi şaşırtır iyi yerlere gelirsiniz başarılar.

Ehtiyar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ehtiyar

Elmaslar
47
Puanlar
6.720
Yer
Angara
Minecraft
Ehtiyar
Vallaha Arkadaşlar Sizde Olmasanız Olumlu Bir Yorum Göremicem Çok Sağolun Motivasyonda 10 numara adamsınız

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Vallaha Arkadaşlar Sizde Olmasanız Olumlu Bir Yorum Göremicem Çok Sağolun Motivasyonda 10 numara adamsınız
Sen başarana kadar başarısız olacaksın derler. Burası böyle bir platform, kültürümüz böyle. Takma sen, devam et.

INotCossaw

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

cossaw1453

Elmaslar
76
Puanlar
970
Yer
Hatay
Minecraft
INotCossaw
güzelmiş cidden

Ehtiyar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ehtiyar

Elmaslar
47
Puanlar
6.720
Yer
Angara
Minecraft
Ehtiyar

sarp yılmaz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

squidd2dev

Elmaslar
41
Puanlar
1.170
Yer
Turkey
Minecraft
squid2dev
Hepinize Merhaba Forum Üyeleri bir proje için yetkili arkadaşlar arıyorum projemiz şu Sea Of Thives Oyununun Minecraft İle Uyarlaması 3 Farklı Gemi Modeli İle Oyuncular Kendi Yapmış Olduğumuz Haritada Gemileri ile diğer oyuncuların gemileri ile savaşıcaklar kendilerini geliştirmek içinde birçok gizli hazineleri toplayacaklar topladıkları hazinelerden para vs. gibi hediyeler kazanıp daha güçlü olmaya çalışacaklar. Türkiyede böyle bir sunucu tutacağından garantisini verebilirim. Özgün bir fikir daha önce yapan olmamış. + Mod Yüklemelerine gerek olmayacak sadece bir texturepack paketi ile bu gemileri sürebilecekler.

Örnek Görseller

Eki Görüntüle 223529
Eki Görüntüle 223530

VIDEO

Fikir gerçekten çok hoş, globalde çok tutar fakat Türkiye halkında yenilik yok

Ehtiyar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ehtiyar

Elmaslar
47
Puanlar
6.720
Yer
Angara
Minecraft
Ehtiyar

TheLudoBile

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
17
Puanlar
1.970
Minecraft
TheLudoBile

Örnek Görseller

Eki Görüntüle 223529
Eki Görüntüle 223530

VIDEO

projeyi ya buyut ya da minigame tarzi bir seye donustur her sunucu bir event gibi kullanabilecegi bir plugin yap bence, kolay gelsin havali

aslinda rahatca kendi basina sunucu olabilir ama eksra icerik eklenmesi gerekebilir oyle, gemilere ekstra seyler daha cok gemi cesidi deniz bosslari arada bazi adalara cikabilme vesaire vesaire bilmiyorum aklima gelenler

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı