Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sayısal ip alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N

Nesrin

Ziyaretçi
Ben sunucumun sayısal ipini nasıl alırım ? bilenler yazsın lütfen

MustafaTC

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
39
Puanlar
8.875
Eğer hostinglerden sunucu aldıysan zaten onlar sana "Sayısal IP"'yi verirler. Hosting dediğim örnek olarak, Batihost, Keyubu gibi hostingler, yani paralı yerler. Onların verdikleri sayısal ip ile uzak masaüstüne bağlanırsın ordan sunucunu yönetirsin.

N

Nesrin

Ziyaretçi
ben paralı hosting kullanmıyorum

MustafaTC

Elmaslar
39
Puanlar
8.875
Sanırım kendi bilgisayarınızda sunucu açıyorsunuz. Aşağıdaki videoyu izleyerek Portlu sunucu açabilirsiniz. Birkaç modem ayarı yaptıktan sonra, Google'a "IP Adresim nedir" yazdığınızdaki karşınıza çıkan IP Adresi sizin sunucunuzun sayısal IP'si olur. Eğer modem ayarlarını doğru yaparsanız arkadaşlarınız o IP'yi kullanarak sunucunuza gelebilir (Modem ayarlarını nasıl yapacağınız videoda detaylı bir şekilde anlatılıyor).

Video:

N

Nesrin

Ziyaretçi
hayır ben bilgisayardan yapmıyorum minvoy diye bir hosttan yapıyorum

MustafaTC

Elmaslar
39
Puanlar
8.875
Bu siteyi kullanabilirsiniz, çok önemli ve işlevli bir site. Siteye girdiğinizde oraya Yazısal IP'nizi yazın ordan Get Server Status'a basın. Sonra Show Debug Info'ya basmanız gerekiyor, orada IP Adress: in karşısındaki yer sizin Sayısal IP'nizdir (işinize yaradıysa elmas bırakırsanız sevinirim :D Ayrıca yapamazsanız belirtin yardım edeyim)

Site Link için TIKLA!

A

agodevr

Ziyaretçi
Merhaba, dostum.

Sayısal ipyi almak istiyorsan firmanın kurucusuna ulaşabilir ve ona sorabilirsin.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

N

Nesrin

Ziyaretçi
tamamdır aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı