• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tasarım Satış Konusu Tasarımı - Örnek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Merhaba, merhaba...
Uzun zamandır buralara uğramıyordum ki, artık uğrar oldum. Artık tekrardan aşağılarda falan SH4D yazısı görebileceksiniz. Neyse asıl olaya geçelim. Can sıkıntısından yaptığım, çok mükemmel, muhteşem olmayan eserim buyurun aşağıdadır. İsteyen olursa 1-2 kişiye yapabilirim.

Buyurun tasarım:
9NbXQN.jpg

Tekrardan buraya yazayım; herhangi reklam içerikli bir gönderi bulunmamaktadır. İyi forumlar ;)

Son düzenleme:

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Arka planda kullandığın resimleri hd seçsen daha mı iyi olurdu sanki?

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Normalde görseller HD yani kaliteli ancak resim yükleme siteleri büyük dosya boyutlu görselleri yüklemediği için kaliteyi düşürüp yükledim.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Son kısmı okumamışsın galiba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı