Sol Reklam
Sağ Reklam

> Sanki dünya etrafımda dönüyor. HELP ME

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Merhabalar,

Ben Ali , bugün sizlere sorumlarımdan ve yaşımın küçük olmasından dolayı benden büyük abilerin,ablaların veya yaşıtlarımın bu konudaki görüşlerini almak istiyorum. Konu şöyle ;

Bana son zamanlarda herşey zor gelmeye başladı. Yani uzun bir aradan sonra geri dönmeye kalkıştım ve gelişen teknolojide tuşlu telefon kullanan amca gibi kaldım. Yani demek istiyorum ki herşey daha da gelişmiş bir ben eskiyim. Alpho320 arkadaşıma / abime bu işi öğrettim dersem ona haksızlık olur. ben sadece deneyim olsun diye sunucu açtım yanımda oldu benimle braber oda birşeyler kazandı. ben eksiklerini öğrettim. Gerisinde herşeyi kendi geliştirdi. Ben bıraktıktan sonra kendine yeni bir ekip edinmiş onlarla takılmaktan hoşlanyor bu bariz bir şekilde açık. Bu ortamını bozmak istemiyorum. Ama tek kalmakta istemiyorum. Bizim nir hedefimiz, bir hayalimiz vardı. Ama açık konuşmak gerekirse o bunları unuttu. Bambaşka şeyler peşinde. Neyse konum böyle herşey bu kadar değişmişken ayak uyduramamaktan korkuyorum. Herşey dahada kötüye giderse diye. Yani kötüye gitmekten kastım yalnız kalırsam vb.

Döneyim mi?

Dönmeyeyim mi?​

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
Her gecenin birde sabahı vardır yalnızlık sorun değil benim mesela realde konuştuğum 1 kişi bile yok sanaldada arkadaşım çok ama sadece 1 2 tanesiyle konuşuyom yani ben server acana kadar benimde hiç arkadaşım yoktu yalnız kalmazsın merak etme başarılar

Forumkolik

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Son düzenleme:

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Hiçbir zaman güvenini kaybetme, her zaman bildiğini yap.

İşte o zaman sonucu göreceksin.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Her sabahın bir sorunu olur Her akşamında bir sorunu olur. Bana göre dönebilirsin. Arkadaşlıkla bitmiyor kendinide arkadaş görebilirsin. Yetkililer mesala benim gibi vevampire,Zergi,Kalerda,FurkanÖzcan,vb. Kişilerlede arkadaş olabilirsin. Naziklik her şeyi yerine getirebilir. Moralini bence hiç bozma. Sakin bir şekilde kafandaki bütün dağınıklığı at.

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Bu duyguyu bende bir arkadaşım ile kavga ettiğimde yaşadım birisine bağlanacak şekilde arkadaşlık kurma eğer dediğimi yapacaksan dön.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı