Sol Reklam

SanalTURK | 1.8.X - 1.12.X | Rütbeler | EVENTLER | Faction Wars | Mc.SanalTurk.Net

mhakanki

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
66
Puanlar
13.430
Yer
Mersin
Minecraft
mhakanki
Merhaba. Hakan Dede Oyunda Youtube kanalımda minecraft server tanıtımları çekmekteyim. bir abonem sizin sw yi tanıtmamı istedi az önce tanıtım videonuzu hazırladım. Sayfamı takip ederseniz renderleyip güzelce kanalda yayınlayacağım. 3k abonem var. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiyle kalın.[DOUBLEPOST=1523932988,1523932958][/DOUBLEPOST]Merhaba. Hakan Dede Oyunda Youtube kanalımda minecraft server tanıtımları çekmekteyim. bir abonem sizin sw yi tanıtmamı istedi az önce tanıtım videonuzu hazırladım. Sayfamı takip ederseniz renderleyip güzelce kanalda yayınlayacağım. 3k abonem var. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiyle kalın.

Zergi

Network Dev ()
MinePass

Discord:

Zergi#9302

Elmaslar
416
Puanlar
14.320
Yer
America , United States
Minecraft
ZergiYT
Merhaba. Hakan Dede Oyunda Youtube kanalımda minecraft server tanıtımları çekmekteyim. bir abonem sizin sw yi tanıtmamı istedi az önce tanıtım videonuzu hazırladım. Sayfamı takip ederseniz renderleyip güzelce kanalda yayınlayacağım. 3k abonem var. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiyle kalın.[DOUBLEPOST=1523932988,1523932958][/DOUBLEPOST]Merhaba. Hakan Dede Oyunda Youtube kanalımda minecraft server tanıtımları çekmekteyim. bir abonem sizin sw yi tanıtmamı istedi az önce tanıtım videonuzu hazırladım. Sayfamı takip ederseniz renderleyip güzelce kanalda yayınlayacağım. 3k abonem var. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiyle kalın.
İsterseniz discord gelin konuşalım.

ome2

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
13.270
Yer
Ottomanmc.com

JeepyPop

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
JeepyPop
aga sv ne zaman açılır
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

beyazzenci bişi sorcam sen leascraftta bulundunmu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

;);););););););)

dotNet

RiseRuins

Discord:

dotNet#6640

Elmaslar
58
Puanlar
9.100
Yer
“Zaman çemberinden çık, sevgi çemberine gir”
Minecraft
_dotnet
*Güncel Yenilikler; 1vs1 eklendi faction destekli aynı klandaki arkadaşınızla PvP atabilirsiniz, Jackpot eklendi 3 farklı oyun modu mevcut artık daha eğlenceli oldu, yeni spawn geldi, yeni vip eklendi, sunucu Ram'i yükseltildi lag sorunu %0 diyemeyiz fakat %0.1 demek mümkün hale geldi.
hepinizi bekliyoruz.

SkyTesla

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
MrTesla
Resimler gitmiş hocam :D

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
konu tasarımınındaki resimler bozulmuş , hiçbirşey belli olmuyor

turkmcpenetwork

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Özgür | turkmcpe.net#5616

Elmaslar
46
Puanlar
6.320
Sunucu aktif mi? Resimler gitmiş.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı