Sol Reklam

Bulundu SanalMarket Script'i

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Abdülhamid Han

Milletin kaderi milletin alnına yazılıdır!

Discord:

why?#1337

Elmaslar
18
Puanlar
8.820
Yer
Kûdüs
Minecraft
Cranch_
Sunucum emekskyblock acilen ayarlanmış sanalmarket scriptine ihtiyacım var elinde olan varsa atarsa çok memnun olurum

Emirteox

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

emirteox

Elmaslar
55
Puanlar
8.975
Yer
Turkey
Bunun için skript kullanmanızı tavsiye etmiyorum ama ShopGUI+ eklentisinin benzerini ararsanız bulursunuz, SGUİ+ Paralı bir eklenti bende var ama paylaşamam maalesef :;(

MedetYldrkk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Acil ve ayarlanmış demek? Neden kendin uğraşmıyorsun da milletin emek verdiği şeyi bedava istiyorsun?

Okan Seren

Discord:

Okan SEREN#1852

Elmaslar
103
Puanlar
13.600
Minecraft
Swereq
Acil ve ayarlanmış demek? Neden kendin uğraşmıyorsun da milletin emek verdiği şeyi bedava istiyorsun?
Siz neden bu kadar kızdınız hocam, isteyen atar isteyen atmaz. Adam yardım konusu açmış biri gelir bir template atar onun üzerinden gider.

MedetYldrkk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Siz neden bu kadar kızdınız hocam, isteyen atar isteyen atmaz. Adam yardım konusu açmış biri gelir bir template atar onun üzerinden gider.
Arkadaşın "hazır" istemesine kızdım. Ben kendimden biliyorum kaç saat uğraştığımı. Empati yapın siz de hocam. Yardım konusu değil bu yardım dediğin "Nasıl yapabilirim, böyle yapsam olur mu" Bu direkt olarak ona balık tutulmasını istiyor.

Okan Seren

Discord:

Okan SEREN#1852

Elmaslar
103
Puanlar
13.600
Minecraft
Swereq
Arkadaşın "hazır" istemesine kızdım. Ben kendimden biliyorum kaç saat uğraştığımı. Empati yapın siz de hocam. Yardım konusu değil bu yardım dediğin "Nasıl yapabilirim, böyle yapsam olur mu" Bu direkt olarak ona balık tutulmasını istiyor.
Kardeşim olabilir bende çok uğraştım anlıyorumda, yadım etmezsin olur biter. Burda gelip adama kızmak saçma bir hareket.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Örneğin;
Fabledskyblockun en son versiyonunu tamamen türkçeleştirdim 2 günümü aldı biri gelir isterse verip vermemek benim elimde.

MedetYldrkk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Kardeşim olabilir bende çok uğraştım anlıyorumda, yadım etmezsin olur biter. Burda gelip adama kızmak saçma bir hareket.

Örneğin;
Fabledskyblockun en son versiyonunu tamamen türkçeleştirdim 2 günümü aldı biri gelir isterse verip vermemek benim elimde.
Uyarıyorum kardeşim sen neden atlıyosun böyle? Senin derdin ne sen de yazmazsın olur biter. İkiyüzlülüğü bırakın.

Okan Seren

Discord:

Okan SEREN#1852

Elmaslar
103
Puanlar
13.600
Minecraft
Swereq
Uyarıyorum kardeşim sen neden atlıyosun böyle? Senin derdin ne sen de yazmazsın olur biter. İkiyüzlülüğü bırakın.
Bu olayın ikiyüzlülükle ne alakası var kardeşim, burda senin yaptığın hareket yanlış dedim.

MedetYldrkk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Bu olayın ikiyüzlülükle ne alakası var kardeşim, burda senin yaptığın hareket yanlış dedim.
Araya girmek veya girmemek senin seçimin. Burda benim seçimimi sorgulayup kendin de aynı şeyi yapıyorsun. Ben uyarmayı seçtim sen de araya girmeyi. Anlatabildim mi?

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Dostum bana ulaş akşama sana ücretsiz bir config verebilirim, tamamen türkçe ve son sürümün ayrıca JAR'ı veremem maalesef.

Bu arada ben de çoğu şeyi türkçeleştiriyorum ve paylaşıyorum. İnsanlarla yardımlaşmak iyidir, bu kadar bencil olmayın.

Sabahlara kadar uğraştığım FactionsUUID'i ve CrazyEnchantments'i paylaştığımı hatırlarım sırf yardımlaşmak adına.

MedetYldrkk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Dostum bana ulaş akşama sana ücretsiz bir config verebilirim, tamamen türkçe ve son sürümün ayrıca JAR'ı veremem maalesef.

Bu arada ben de çoğu şeyi türkçeleştiriyorum ve paylaşıyorum. İnsanlarla yardımlaşmak iyidir, bu kadar bencil olmayın.

Sabahlara kadar uğraştığım FactionsUUID'i ve CrazyEnchantments'i paylaştığımı hatırlarım sırf yardımlaşmak adına.
"Yardımlaşmak" dediğin şeye ben emekleri hiçe saymak diyorum. Böyle yapmaya devam et seni çok kullanırlar bu hayatta.

AsgardMC

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
0
Skript aşırı lag yapacaktır. ShopGuiPlus kullanmanı öneriyorum.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
Skript aşırı lag yapacaktır. ShopGuiPlus kullanmanı öneriyorum.
Düzgün kodlanırsa lag yapmaz

Arkadaşlar nedir bu tartışma Türkçeleştirmek bambaşka skript yazmak bambaşka ? Türkçeleştirmeyi Hiçbir şey bilmeyen adam bile yapar
Burada Türkçeleştirme ile skript yazmayı karşılaştırmak saçma olur
Madem Türkçeleştirmeyle skript yazmayı aynı tutuyorsunuz buyurun yazın market skripti(düzgün çalışan)
Yardımlaşmak kötü bir şey demiyorum sadece skript yazmakla Türkçeleştirmeyi bir tutanlara geçerlidir bu laflarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı