Sol Reklam

Skript Paylaşımı Sanal Çiftlik Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
yeni_logo.png

Selamlarrr mc-tr üyeleri sizlere o çok istenilen çiftlik skriptini vereceğim forumda bir çok kişinin istediğini gördüm ve bu skript ile dileğinizi yerine getiriyorum buyurun öncelikle alt tarafta bu skripti isteyen @mehmet242442 adli üyenin resimlerini atayım.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GUİ ÖRNEĞİ:
/çiftlik yazınca çıkacak bölüm yumurtaya tıklanınca hayvan alma menüsü gelicek
ekran-alintisi-png.56070

Hayvan alma menüsü hayvanların dakikada üretimi ve fiyatları yazıcak
ekran-alintisi2-png.56071

ekran-alintisi3-png.56072

ekran-alintisi4-png.56073

ekran-alintisi5-png.56074

KOD:
Kod:
variables:
    {ciftlik.%player%} = false
    {tavuk.%player%} = 0
    {koyun.%player%} = 0
    {inek.%player%} = 0
    {yumurta.%player%} = 0
    {sut.%player%} = 0

command /çiftlik [<text>]:
    trigger:
        if arg-1 is not set:
            if {ciftlik.%player%} is false:
                wait 3 tick
                open chest with 1 row named "&6Çiftlik &8» &aSatin Al" to player
                format slot 4 of player with book named "&6Sanal Çiftlik" with lore "&aSatin Almak Icin Tikla &cFiyat: &a1 Milyon TL" to close then run [execute player command "/çiftlik satinal"]
            if {ciftlik.%player%} is true:
                wait 3 tick
                open chest with 3 row named "&6Çiftlik &8» &aAna Menu" to player
                format slot 10 of player with 383 named "&6Hayvan Alma Menusu" with lore "&aBuradan Hayvan Satin Alabilirsin" to close then run [execute player command "/çiftlik hayvanal"]
                format slot 13 of player with book named "&6Çiftlik Bilgileri" with lore "&aBuradan Çiftlik Bilgilerine Bakabilirsin" to close then run [execute player command "/çiftlik bilgi"]
                format slot 16 of player with milk bucket named "&6Satma Menusu" with lore "&aBuradan Sut Ve Yumurtalarini Satabilirsin" to close then run [execute player command "/çiftlik sat"]
        if arg-1 is set:
            if arg-1 is "satinal":
                if {ciftlik.%player%} is false:
                    if player's balance is greater than 999999:
                        remove 1000000 from player's balance
                        set {ciftlik.%player%} to true
                        send "&6Sanal Çiftlik &8» &aÇiftlik Başarıyla Alindi !" to player
                    else:
                        send "&6Sanal Çiftlik &8» &aSatin Almak Icin Yeterli Paraniz Bulunmamakta !" to player
            if arg-1 is "hayvanal":
                    wait 3 tick
                    open chest with 1 row named "&6Çiftlik &8» &aHayvan Alma" to player
                    format slot 0 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
                    format slot 2 of player with 383:93 named "&6Tavuk" with lore "&aFiyat: &c10M &aSaatlik Uretim: &c5k" to run [execute player command "çiftlik tavukal"]
                    format slot 4 of player with 383:91 named "&6Koyun" with lore "&aFiyat: &c50M &aSaatlik Uretim: &c50k" to run [execute player command "çiftlik koyunal"]
                    format slot 6 of player with 383:92 named "&6Inek" with lore "&aFiyat: &c70 Milyon &aSaatlik Uretim: &c250k" to run [execute player command "çiftlik inekal"]
                    format slot 8 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
            if arg-1 is "tavukal":
                    if player's balance is greater than 9999999:
                        if {tavuk.%player%} is smaller than 10000:
                            remove 10000000 from player's balance
                            add 1 to {tavuk.%player%}
                            send "&6Sanal Çiftlik &8» &aTavuk Başarıyla Alindi !" to player
                    else:
                        send "&6Sanal Çiftlik &8» &aSatin Almak Icin Yeterli Paraniz Bulunmamakta !" to player          
            if arg-1 is "koyunal":
                    if player's balance is greater than 49999999:
                        if {koyun.%player%} is smaller than 10000:
                            remove 50000000 from player's balance
                            add 1 to {koyun.%player%}
                            send "&6Sanal Çiftlik &8» &aKoyun Başarıyla Alindi !" to player
                    else:
            if arg-1 is "inekal":
                    if player's balance is greater than 69999999:
                        if {inek.%player%} is smaller than 10000:
                            remove 70000000 from player's balance
                            add 1 to {inek.%player%}
                            send "&6Sanal Çiftlik &8» &aInek Başarıyla Alindi !" to player
                    else:
            if arg-1 is "bilgi":
                    wait 3 tick
                    open chest with 1 row named "&6Çiftlik &8» &aÇiftlik Bilgi" to player
                    format slot 0 of player with 383:93 named "&6Tavuk" with lore "&a%{tavuk.%player%}% Adet" to close
                    format slot 1 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
                    format slot 2 of player with 383:91 named "&6Koyun" with lore "&a%{koyun.%player%}% Adet" to close
                    format slot 3 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
                    format slot 4 of player with 383:92 named "&6Inek" with lore "&a%{inek.%player%}% Adet" to close
                    format slot 5 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]      
                    format slot 6 of player with egg named "&6Yumurta" with lore "&a%{yumurta.%player%}% Adet" to close
                    format slot 7 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
                    format slot 8 of player with milk bucket named "&6Süt" with lore "&a%{sut.%player%}% Litre" to close
            if arg-1 is "sat":
                    wait 3 tick
                    open chest with 1 row named "&6Çiftlik &8» &aSatma Menusu" to player
                    format slot 0 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
                    format slot 2 of player with egg named "&6Yumurta" with lore "&a%{yumurta.%player%}% Adet" to run [execute player command "çiftlik yumurtasat"]
                    format slot 4 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
                    format slot 6 of player with milk bucket named "&6Süt" with lore "&a%{sut.%player%}% Litre" to run [execute player command "çiftlik sutsat"]
                    format slot 8 of player with red glass named "&6Ana Menu" with lore "&aAna Menuye Donmek Icin Tikla" to close then run [execute player command "çiftlik"]
            if arg-1 is "yumurtasat":
                    if {yumurta.%player%} is greater than 0:
                        add {yumurta.%player%} to player's balance
                        send "&6Sanal Çiftlik &8» &c%{yumurta.%player%}% &aAdet Yumurta &c%{yumurta.%player%}% &aTL Karsiliginda Satildi !" to player
                        set {yumurta.%player%} to 0
                    else:
                        send "&6Sanal Çiftlik &8» &aÇiftliğinde Satilacak Yumurta Yok !" to player
            if arg-1 is "sutsat":
                    if {sut.%player%} is greater than 0:
                        add {sut.%player%} to player's balance
                        send "&6Sanal Çiftlik &8» &c%{sut.%player%}% &aLitre Süt &c%{sut.%player%}% &aTL Karsiliginda Satildi !" to player
                        set {sut.%player%} to 0
                    else:
                        send "&6Sanal Çiftlik &8» &aÇiftliğinde Satilacak Süt Yok !" to player

every hours:
    loop all players:
        if {tavuk.%loop-player%} is greater than 0:
            set {_itemcountt} to {tavuk.%loop-player%}
            add 5000 * {_itemcountt} to {yumurta.%loop-player%}

every hours:
    loop all players:
        if {koyun.%loop-player%} is greater than 0:
            set {_itemcountk} to {koyun.%loop-player%}
            add 50000 * {_itemcountk} to {sut.%loop-player%}

every hours:
    loop all players:
        if {inek.%loop-player%} is greater than 0:
            set {_itemcounti} to {inek.%loop-player%}
            add 250000 * {_itemcounti} to {sut.%loop-player%}

xXUnRaVeLsX

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
33
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku
ilk yorum bende misss miss bekliyodum bunu :D

Berkecik

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Xrew#3736

Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
Xrew
Bayadır bunu arıyordum işime yaramadı değil gayet başarılı bir skript iyi forumlar.

Sabinushka

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
150
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Öncellikle Tebrik Ederim İnternete Bu skripti bulamayıp kodlamaya Baslamısdım kodladım sayılır bir kaç küçük kod kalmıstı baktım benden önce koymusun forma tekrar tebrikler çok başarılı bir skript

ChivasNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Berkay#3141

Elmaslar
3
Puanlar
1.960
Uzun Zamandır Arıyordum Teşşekürler!

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Kodu çok uzun tutuşsun ve arg yerine function Kullanmanı tavsiye ederdim. Birde saatlik olarak yapmışsın adam ya 59. Dk da çıkarsa alamayacak.

Çok saçma sapan kodlanmış tavsiye etmem.

Sabinushka

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
150
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
ilk yorum bende misss miss bekliyodum bunu :D
önemli değil ^^
Bayadır bunu arıyordum işime yaramadı değil gayet başarılı bir skript iyi forumlar.
teşekkür ederim ^^
Öncellikle Tebrik Ederim İnternete Bu skripti bulamayıp kodlamaya Baslamısdım kodladım sayılır bir kaç küçük kod kalmıstı baktım benden önce koymusun forma tekrar tebrikler çok başarılı bir skript
teşekkür ederim yorumun için diğer istenilen bir skript de sen paylaşırsın xd
Uzun Zamandır Arıyordum Teşşekürler!
işine yaradıysam ne mutlu ^^
Kodu çok uzun tutuşsun ve arg yerine function Kullanmanı tavsiye ederdim. Birde saatlik olarak yapmışsın adam ya 59. Dk da çıkarsa alamayacak.

yapımcısı ben değilim skript yazmayı pek bilmiyorum xd skript yazmayı öğrenmek yerine eklenti yazmayı tercih ederim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

every 1 minute yaparım ama lagg yapar o yüzden 1 hours yaptım isteyen değiştirebilir.

Son düzenleme:

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
10tl aldım gece n tüüü

mehmet242442

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Klaus Mikaelson#3333

Elmaslar
26
Puanlar
9.120
Minecraft
apple3bule4
Bunu Bizimle Paylaştığınız İçin Teşekkürler

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Güzel olmuş ellerine sağlık :evet:

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Güzel skript. Başarılar..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı