Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

İndirim Sahibinden Minecraft Optifine Cape [ %50 İndirim ]

Celil

Destek E. Lideri
Destek E. Lideri
Onaylı Satıcı
29 Mart 2014
1.143
730
1.390
Celil#6674
Celil

Merhabalar kendim kullandığım Optifine Pelerinini satıyorum. Fiyatı şuan ki kura göre 61TL olan pelerini %50 İndirim ile 30TL'ye satıyorum.
Ödeme işlemlerinden sonra pelerin kendi hesabınıza aktarılır. Optifine.net sitesi üzerinden istediğiniz gibi pelerini değiştirebiliyorsunuzda. ( Türk Bayrağı vs. )

zNightLastTR

SilentNetWork
Premium
Yasaklandı
Susturuldu
19 Haziran 2018
533
129
240
zNightLastTR | EmreCan#8990
zNightLastTR

20 TL ye satan site var. Bence fiyatını indir veya yanına bir hediye koy ;) Basarılar.

Celil

Destek E. Lideri
Destek E. Lideri
Onaylı Satıcı
29 Mart 2014
1.143
730
1.390
Celil#6674
Celil

20 TL ye satan site var. Bence fiyatını indir veya yanına bir hediye koy ;) Basarılar.
20TL'ye satılan pelerinler genellikle çalıntı oluyor. Ve bir süre sonra gidiyor. Benim sattığım pelerin kendimin olduğu için ömür boyu sizde olacak. Onun dışında alan arkadaşlara türk bayraklı pelerin kodunu ve ona özel skin yapacağım.

zNightLastTR

SilentNetWork
Premium
Yasaklandı
Susturuldu
19 Haziran 2018
533
129
240
zNightLastTR | EmreCan#8990
zNightLastTR

20TL'ye satılan pelerinler genellikle çalıntı oluyor. Ve bir süre sonra gidiyor. Benim sattığım pelerin kendimin olduğu için ömür boyu sizde olacak. Onun dışında alan arkadaşlara türk bayraklı pelerin kodunu ve ona özel skin yapacağım.
Dedegin 20 tl ye bende aldım 3 ay oldu calınmadı pelerin lerinlerde saten geri calınmıyor diye biliyoru. Her neyse kötülemek gibi oldu yanlıs anlama bol kazanclar.

Son düzenleyen: Moderatör: