Sol Reklam

SADECE BİR SORU

Jimenezz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
SADECE BİR SORU. Öncelikle merhaba MC-TR üyeleri, size sadece aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum neden MC-TR Cadılar bayramın'da özel temalar, şekilli güzel şeyler ve bu Cadılar bayramı denen bayramın Türkiye ile alakası olmamasına rağmen bu kadar şey yapılıyorken 10 Kasım için neden sadece bir mesaj ile geciktiriyorsunuz anlamış değilim, gerçekten cadılar bayramı ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'den daha mı önemli ? Bu olay 1 kere yaşanmadı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramın'da aynı şey olmuştu sadece bir ufak mesaj ile geçiştirilmişti.

BU KONU LÜTFEN SİLİNMESİN, BU KONUDA FORUM KURALLARINI AŞAN HİÇ BİR ŞEY BULUNMAMAKTADIR. SAYIN MC-TR YETKİLİLERİ

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Napalım ATATÜRK'ün vefat gününe özel tema mı yapalım isterdin?

Son düzenleme:

Jimenezz

Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
Napalım ATATÜRK'ün ölüm gününe özel tema mı yapalım isterdin?
Ben farkındaysan bir tema yapılsın demedim, benim demek istediğim bir mesaj ile geçiştirilmesi, lütfen anlamak istediğin yerden anlama.

nayonna

buraya ne yazabilirim ki?

Discord:

nayonna#6005

Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
İstanbul
O kadar haklısın ki...

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Ne yapılmasını bekliyordunuz?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Ne bekliyordun?​

Jimenezz

Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Ya tamam önder Atatürk ama ne yapılsın yani sadece bir yazı diyip geçme ne isterdim yaz da gerçeğe geçilsin.

CraftRosi13

Discord:

Arda#6888

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
HackerJojuk
nabalim siteyi full atatürk mü yapsın adamlar eğer öyle yapılırsa hiç olmaz en iyisi kisa ve öz bir yazıdır mctr de bunu yapmış zaten ıstersen atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?

Son düzenleme:

Jimenezz

Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
nabalim siteyi full atatürk mü yapsın adamlar eğer öyle yapılırsa hiç olmaz en iyisi kisa ve öz bir yazıdır mctr de bunu yapmış zaten ıstersen atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?
İlk öncelikle merhaba dostum ben siteyi kapatsınlar veya, özel bir tema yapsınlar demedim anlamak istediğin yerden anlama, ben sadece ufak bir mesaj ile geçiştirilmesini istemiyorum, sonuçta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin kurucusu.

GERÇEKTEN ANLAMAK İSTEDİĞİNİZ YERDEN ANLAYIP YORUM YAPMAYINIZ, SİZİN ÖNCELİKLE ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E BİRAZ SAYGINIZ OLSUN. CADILAR BAYRAMI KUTLARKEN NASIL BİR TEMA YAPILIYORSA NASIL ÖZENİLİYORSA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İÇİNDE ÖZENİLSİN. LÜTFEN BU KONUNUN ALTINA NE YAPILMASINI BEKLİYORSUN, SİTEMİ KAPATILSIN GİBİ SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAZMAYIN, ZATEN BUNLARI YAZANLARIN BİR ÇOĞU KÜÇÜK ÇOCUK VE DAHA ATAMIZIN DOĞDUĞU YILI, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN NE ZAMAN KURULDUĞUNU, TARİHİNİ DAHİ BİLMEYEN İNSANLAR LÜTFEN BOŞ, BOŞ KONUŞUP SAYGISIZLIK YAPMAYINIZ. AYRICA "atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?" DİYEN ARKADAŞA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM GEREKİRSE KAPATILSIN, BENİM ATAM ÖLDÜ DİYE 1 DAKİKA BOYUNCA HAYAT DURUYOR BİR SİTEMİ KAPATILMAYACAK KOMİK OLMA LÜTFEN. (NOT : KONU KAPANMIŞTIR SAÇMA SAPAN YORUM YAPACAKLARA RİCA EDİYORUM YORUM YAPMASINLAR TEŞEKKÜRLER.)

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
İlk öncelikle merhaba dostum ben siteyi kapatsınlar veya, özel bir tema yapsınlar demedim anlamak istediğin yerden anlama, ben sadece ufak bir mesaj ile geçiştirilmesini istemiyorum, sonuçta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin kurucusu.

GERÇEKTEN ANLAMAK İSTEDİĞİNİZ YERDEN ANLAYIP YORUM YAPMAYINIZ, SİZİN ÖNCELİKLE ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E BİRAZ SAYGINIZ OLSUN. CADILAR BAYRAMI KUTLARKEN NASIL BİR TEMA YAPILIYORSA NASIL ÖZENİLİYORSA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İÇİNDE ÖZENİLSİN. LÜTFEN BU KONUNUN ALTINA NE YAPILMASINI BEKLİYORSUN, SİTEMİ KAPATILSIN GİBİ SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAZMAYIN, ZATEN BUNLARI YAZANLARIN BİR ÇOĞU KÜÇÜK ÇOCUK VE DAHA ATAMIZIN DOĞDUĞU YILI, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN NE ZAMAN KURULDUĞUNU, TARİHİNİ DAHİ BİLMEYEN İNSANLAR LÜTFEN BOŞ, BOŞ KONUŞUP SAYGISIZLIK YAPMAYINIZ. AYRICA "atatürk öldü diye tüm siteyimi kapatsalardi adamlar ?" DİYEN ARKADAŞA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM GEREKİRSE KAPATILSIN, BENİM ATAM ÖLDÜ DİYE 1 DAKİKA BOYUNCA HAYAT DURUYOR BİR SİTEMİ KAPATILMAYACAK KOMİK OLMA LÜTFEN. (NOT : KONU KAPANMIŞTIR SAÇMA SAPAN YORUM YAPACAKLARA RİCA EDİYORUM YORUM YAPMASINLAR TEŞEKKÜRLER.)
Editörlerimiz gerekli konuları açtı, ek bir tema daha ekledik ve arkası siyah yapıldı. Çok bir şey yapılmasını bekleyemezsiniz. Ne madalya verilebilirdi, ne etkinlik düzenlenebilirdi. Bir tarafta eğlenceli bir bayramı örnek gösteriyorsunuz. Bir tarafta ise üzüntü dolu bir gün ile karşılaştırıyorsunuz. Kendiniz de zaten dediklerimi okuduktan sonra yapılacak pek bir şey olmadığını görebileceksiniz. Son isteğim ise CAPSLOCK açarak hiçbir yere varılamaz, fikirlerinizi bize ikna ettiremezsiniz. Lütfen saygılı olalım, saygı içerisinde ve sakince yorum yazalım.

CraftRosi13

Discord:

Arda#6888

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
HackerJojuk
yanlışlıkla yazdim

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı