Sol Reklam
Sağ Reklam

Sabotaj | p2w yok | Düşük Sistemlerde Yüksek Performans | Yerli FPS Oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

BAba___

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba bugün sizlere daha bir kaç önce beta'ya sunulan sabotajı göstereceğim. Sabotaj Tactic Force'nin full olarak değiştirilen yeni bir sürümüdür. Oyun FPS oyunu olmasıyla beraber gerek kendine özgün haritaları ile gerekte bazı oyunlardan aşina olduğumuz harita tipleri ile beni etkiledi.

Oyunun Genel Özellikleri:

Oyun modları olarak zula ile benzerlik gösterebiliyor fakat oynanış olarak hiç bir oyuna benzemiyor.
Silah mekanikleri diğer oyunlardan farklı olarak kullanması biraz daha zordur. Fakat silah textureleri ve sesleri çok iyidir.
P2W olmayan sayılı oyunlardan biridir. Oyunda sadece csgo'daki gibi skin satın alma vs vardır.
Haritaların bir kaçı csgo'dan aşina olduğumuz haritalar fakat çoğu harita kendilerine ait ve 2020 yılına yakışır haritaları var açıkçası
Aim mekaniği diğer oyunlardan çok farklı ve ilk başta zorlanacaksınız. Sonradan alışılıyor.
Düşük sistem gereksinimleri ile harika işler yapabiliyor. Benim Ryzen 3 2200U pc'de sabit 60FPS alabiliyorum ve grafik kalitesinde bozulma olmadan.
EasyAntiCheat ile neredeyse hile yok diyebiliriz.

Kendi Görüşlerim:

Oyunu ben çok sevdim sadece aim olayını çok sevmedim sanırım CSGO'dan geçiş yaptığım için. Onun haricinde haritalar ve silah animasyonları beni benden aldı. p2w olmaması benim için en önemli özelliğiydi. Şuan daha açık beta'da olduğu için hatalar olabilir diyorlar ( ben şuana kadar hiç hata almadım ). Özellikle bu oyunun 30 kişilik bir ekipten çıktığınıda hesaba katarsak şans vermeye değer bir oyun.

YouTube Tanıtım:

İndirme ve Kayıt Olma linki: https://www.sabotajoyun.com/

teşekkürler böyle savaş oyunları benim büyük ilgime giriyor tam istediğim bir oyun

dynamic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
47
Puanlar
1.925
p2w olmaması güzel olmuş bide şu mapleri özgün yapsalar daha güzel olucak,herkes alışmış bi d2 haritasının benzerini yapmaya

BatuhanAçıkgöz

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Reeignn#0001

Elmaslar
15
Puanlar
6.295
Minecraft
Reeignn
Aslında kendine özgün baya haritası var. Dust 2 gibi haritaları yapmalarının sebebi oyuncuların geçiş yapmasını kolaylaştırmak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı