Sol Reklam

Sabotaj | p2w yok | Düşük Sistemlerde Yüksek Performans | Yerli FPS Oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BatuhanAçıkgöz

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Reeignn#0001

Elmaslar
15
Puanlar
6.295
Minecraft
Reeignn
Öncelikle herkese merhaba bugün sizlere daha bir kaç gün önce beta'ya sunulan sabotajı göstereceğim. Sabotaj Tactic Force'nin full olarak değiştirilen yeni bir sürümüdür. Oyun FPS oyunu olmasıyla beraber gerek kendine özgün haritaları ile gerekte bazı oyunlardan aşina olduğumuz harita tipleri ile beni etkiledi.

Oyunun Genel Özellikleri:

Oyun modları olarak zula ile benzerlik gösterebiliyor fakat oynanış olarak hiç bir oyuna benzemiyor.
Silah mekanikleri diğer oyunlardan farklı olarak kullanması biraz daha zordur. Fakat silah textureleri ve sesleri çok iyidir.
P2W olmayan sayılı oyunlardan biridir. Oyunda sadece csgo'daki gibi skin satın alma vs vardır.
Haritaların bir kaçı csgo'dan aşina olduğumuz haritalar fakat çoğu harita kendilerine ait ve 2020 yılına yakışır haritaları var açıkçası
Aim mekaniği diğer oyunlardan çok farklı ve ilk başta zorlanacaksınız. Sonradan alışılıyor.
Düşük sistem gereksinimleri ile harika işler yapabiliyor. Benim Ryzen 3 2200U pc'de sabit 60FPS alabiliyorum ve grafik kalitesinde bozulma olmadan.
EasyAntiCheat ile neredeyse hile yok diyebiliriz.

Kendi Görüşlerim:

Oyunu ben çok sevdim sadece aim olayını çok sevmedim sanırım CSGO'dan geçiş yaptığım için. Onun haricinde haritalar ve silah animasyonları beni benden aldı. p2w olmaması benim için en önemli özelliğiydi. Şuan daha açık beta'da olduğu için hatalar olabilir diyorlar ( ben şuana kadar hiç hata almadım ). Özellikle bu oyunun 30 kişilik bir ekipten çıktığınıda hesaba katarsak şans vermeye değer bir oyun.

YouTube Tanıtım:

İndirme ve Kayıt Olma linki: https://www.sabotajoyun.com/

Son düzenleme:
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Bu oyunu Youtube'da gezinirken ben de görmüştüm. Oyun güzele benziyor. Zula gerçekten güzel oyun fakat fazla p2w (pay to win = ne kadar para yatırırsanız diğer oyunculardan daha üstün olursunuz.) Bu oyun p2w gibi gözükmüyor ama hatırlarsanız Zula da ilk başlarda p2w değildi. Umarım Zula gibi bozmaz ve p2w olmamaya devam eder. Oyun videosunu izledim güzel bir oyun gibi. <3

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Oyunu ilk kez görüyorum. Nedense zulayı andırdı bana ama p2w olmayan hâli gibi. Deneyip görecez.

BatuhanAçıkgöz

Discord:

Reeignn#0001

Elmaslar
15
Puanlar
6.295
Minecraft
Reeignn
Bu oyunu Youtube'da gezinirken ben de görmüştüm. Oyun güzele benziyor. Zula gerçekten güzel oyun fakat fazla p2w (pay to win = ne kadar para yatırırsanız diğer oyunculardan daha üstün olursunuz.) Bu oyun p2w gibi gözükmüyor ama hatırlarsanız Zula da ilk başlarda p2w değildi. Umarım Zula gibi bozmaz ve p2w olmamaya devam eder. Oyun videosunu izledim güzel bir oyun gibi. <3
Aynen öyle umarım Zula gibi kitleyi bulunca p2w yoluna gitmez

D

Duygulandım

Ziyaretçi
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Oyunu ilk kez görüyorum. Nedense zulayı andırdı bana ama p2w olmayan hâli gibi. Deneyip görecez.
Zula ve CS:GO birleşimi gibi olmuş bence. Umarım p2w olmaz. <3

BatuhanAçıkgöz

Discord:

Reeignn#0001

Elmaslar
15
Puanlar
6.295
Minecraft
Reeignn
Bende ilk başta zulaya benzettim ama hiç alakası yokmuş. Aim konusunda ilk oynayışta garipseyebilirsiniz.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Eh, açıkçası haritalar yine alıntı. Bu kötü bir şey değil, elbette esinlenebilirler ama CS:GO'nun haritalarına aşırı benzediği için kendine has bir noktası yok gibi şu anlık. Animasyonlar ve sesler fena değil, arayüz tasarımı da hoş. Fakat oyun her ne kadar pay to win gibi gözükmese de ilerleyen zamanlarda elbet olacağını düşünüyorum. Çoğu oyun başta pay to win özelliğine sahip olmasa bile, daha sonradan bu özelliği sindirmeye başlamışlardı. Umudum yok, ama ilerleyen zamanlarda bi' göz gezdirebilirim.

BatuhanAçıkgöz

Discord:

Reeignn#0001

Elmaslar
15
Puanlar
6.295
Minecraft
Reeignn
Csgo benzeri tek haritası var oda dust2 ( Galata ). Onun haricinde diğer haritaları diğer oyunlarda pek görmedim. Ama p2w konusunda size katılıyorum. Zamanla ekliyorlar.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Oyuncu kitlesi ne durumda acaba? Şu yüzden soruyorum. Örneğin: Rogue Company'de yeni oyuncu çok var. Rank sistemi de kötü olduğundan, bot gibi oynayan yeni adamlarla siz çok gelişmiş bir oyuncuysanız takım olabiliyorsunuz ki çok kötü bir durum. Burda iş ne durumda bilemiyorum.

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Videolarını İzledim Gayet Güzel Bir Oyun Gibi Gözüküyor Fakat Oynama Fırsatım Olmadı Hata Veriyordu Her Seferinde.

BatuhanAçıkgöz

Discord:

Reeignn#0001

Elmaslar
15
Puanlar
6.295
Minecraft
Reeignn
Oyuncu kitlesi ne durumda acaba? Şu yüzden soruyorum. Örneğin: Rogue Company'de yeni oyuncu çok var. Rank sistemi de kötü olduğundan, bot gibi oynayan yeni adamlarla siz çok gelişmiş bir oyuncuysanız takım olabiliyorsunuz ki çok kötü bir durum. Burda iş ne durumda bilemiyorum.
Oyun daha yeni olduğu için ve kitlesi az olduğu için sıkıntı yaşamazsın ben yaşamadım.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bir şey fark ettim de Türkler, sadece FPS oyunu çıkartabiliyor ? ?

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun

Bir şey fark ettim de Türkler, sadece FPS oyunu çıkartabiliyor ? ?

MMORPG gibi vb. değil de benim gibi FPS sevenler için harika bir durum. Türklerin çoğunluğu zaten FPS oyunlarını sevmekte. Ama dediğin gibi üzücü bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı