Sol Reklam

[SA-MP]Fusional Online ~ samp.fusionalgaming.com [AKTİF]

Akep344

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Akep344#7774

Elmaslar
2
Puanlar
13.235
Minecraft
Akep344
olMFhb.png

gPRvyb.png

Roleplay gerçekçiliğindeki sistemleri freeroam serbestliğiyle kavuşturan yeni bir konseptle sunucu açma isteği; EvoturK ve NikotiN61'i 2012'de Fusional Race/War/RolePlay projesinde buluşturdu. Yarışlar, örgüt savaşları, meslekler, hırsız polis, rol yapma gibi birçok konsepti bir araya getiren sunucumuz örgüt sistemiyle günümüz freeroamlarına örnek oldu. Altyapı sıkıntıları, ekip içi problemler ve o dönemki deneyimsizliğimiz sebebiyle bu projeyi devam ettiremedik. Sonraki yıllarda Initial Race/War/Fun, Inspired Online gibi projelerle canlandırmaya çalışsak da Türk SA:MP dünyasına konseptimizi yeterince anlatamadık.

2016'da Fusional hayalini yeniden hayata geçirmek için çalışmalara başladık ve 2017'de Fusional Dream projesiyle oyuncuların karşısına çıktık. Sistemlerimizi oyuncuların daha rahat anlayabileceği şekilde ve pratik olarak tasarladık ve bu sefer daha deneyimliydik. Projemiz 4 ay boyunca açık kaldı fakat maddi problemlerden dolayı devam ettiremedik.

2019 Şubat ayında projeyi tekrar canlandırmak için V2 çalışmalarına başladık ve modumuzda ciddi düzeyde geliştirmelerde bulunduk. Önceki sürümde ayarlayamadığımız oyun içi ekonomiyi dengeye getirebilmek için çalışmalarda bulunduk. Oyun içi yeni yeni faaliyetler getirdik, bazı sistemlerimizi yeniden tasarladık. Bu sefer oyunculara güzel bir ortam sunup kalıcı olmayı hedefliyoruz.

jqRr1g.png

IP Adresi: samp.fusionalgaming.com
Durum: Aktif

nbo9ma.png

AdrenaLiN ~ Sunucu Sahibi, Mapper
asrin88TR ~ Sunucu Sahibi
EvoturK ~ Sunucu Sahibi, Pawn
SCORPION ~ Sunucu Sahibi
SilverTR ~ Sunucu Sahibi, Web
EmreG ~ Geliştirici, Mapper
Flamie ~ Geliştirici, Mapper
Lucifer ~ Geliştirici, Mapper
Atakan. ~ Yönetici
Axor ~ Yönetici
Mythos ~ Yönetici
Muya ~ Yönetici
PASHA ~ Yönetici
SpecialForces ~ Yönetici

* Aynı yetki düzeylerinde takma adlar alfabetik sıraya göre yazılmıştır.

Lv08gz.png

Yeni sistem tanıtım videoları zamanla yüklenecektir.

9YlWqO.png

Fusional Online Trailer 1 : Fusional D

Bir Fusional Gaming projesidir.

"Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum."

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Uzun zaman önce SAMP'yi bırakmıştım. Sanırım sunucunuzu beğendim ve geleceğim. Bundan dolayı oyunu tekrardan kuruyorum <3

Akep344

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Akep344#7774

Elmaslar
2
Puanlar
13.235
Minecraft
Akep344

Uzun zaman önce SAMP'yi bırakmıştım. Sanırım sunucunuzu beğendim ve geleceğim. Bundan dolayı oyunu tekrardan kuruyorum <3

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizleri aramızda görmektne büyük mutluluk duyarız :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı