Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Ryzen Faction Plugin Paketi (Bedava)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xCappy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

xCappy#3632

Elmaslar
6
Puanlar
3.750
Minecraft
xCappy
Ryzen Faction

Bedava Plugin Paketi

blokyukseltici.PNG
kitler.PNG
market1.PNG
market2.PNG
menü1.PNG
menü2.PNG
rütbeler.PNG
vipbilgi.PNG
arena.png
boss.png
hammadde.png
kasalar.png
metin.png
npcler.png
npcler2.png
obdiedit.png
obsiedit.png
pvpmaden.png
rutbeham.png
spawn.png
spawn2.png
spawn3.png
sungeredit.png

> Link <

> Virüs Total <​

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Daha farklı sistemler beklerdim. Sadece menüleri koymuşsun, idare eder bir plugin paketi. Başarılar.

xCappy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

xCappy#3632

Elmaslar
6
Puanlar
3.750
Minecraft
xCappy
Daha farklı sistemler beklerdim. Sadece menüleri koymuşsun, idare eder bir plugin paketi. Başarılar.
elimde boş kalan bir plugin paketi idi , ben yararlanamıyorum madem başkaları yararlansın dedim , temel olarak kullanılabilecek bir paket, teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Emek verilen güzel bir eklenti paketi olmuş ki şahsen çok beğendim. Elinize ve emeğinize sağlık ;) :8

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Başarılı, menüler gayet hoş, ellerinize sağlık.

F

fleco

Ziyaretçi
Merhaba, konuyu kötüleme gibi bir niyetim yok fakat eklenti paketi içerisinde leak eklentiler bulunuyor. DeluxeChat, ShopGUIPlus, gibi bu eklentilerin .jar vermemiş olabilirsiniz ama bunları dağıtma, ücretsiz verme, gibi işlemleri yapamazsınız. Umarım diğer paketleriniz de dikkat edersiniz. İyi forumlar

NotNull

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

NotNull#0001

Elmaslar
63
Puanlar
2.775
Minecraft
NotNull
Merhaba, konuyu kötüleme gibi bir niyetim yok fakat eklenti paketi içerisinde leak eklentiler bulunuyor. DeluxeChat, ShopGUIPlus, gibi bu eklentilerin .jar vermemiş olabilirsiniz ama bunları dağıtma, ücretsiz verme, gibi işlemleri yapamazsınız. Umarım diğer paketleriniz de dikkat edersiniz. İyi forumlar
Adam paketi satmıyor öylesine koymuş altyapı niyetine.

F

fleco

Ziyaretçi
Adam paketi satmıyor öylesine koymuş altyapı niyetine.
Satması veya satmaması bu durumu değiştirmiyor hocam, ücretli bir şeyi ücretsiz veremez. Ben uyardım sadece kullanması iyi karşılanmaz diye, iyi forumlar.

S

sooply

Ziyaretçi
Yani, GUI'lerde vs. sıkıntı yaşayanlar için güzel bir paket. Ücretsizden daha fazla bir şeyde beklemem açıkçası.

fromjava

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
3.700
Jarını paylaşmadığı müddetçe config paylaşımı hatta satımı herhangi bir sorun teşkil etmez.

"Redistribution of config files is allowed" spigotmc sitesinde ShopGUIPlus pluginine bakarsan en altta bu yazı ile karşılarsın. Diğer paralı pluginlerdede bu şekilde.

Ömer Hamza Yondemir

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

HamzaYondemir#3949

Elmaslar
10
Puanlar
1.170
Minecraft
HamzaYondemir
bu paket yunusa ait değilmiydi ?

Son düzenleme:

TheCrucial2

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

TheCrucial#0001

Elmaslar
2
Puanlar
75
Minecraft
EminAslan
beleş paket eyw

xCappy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

xCappy#3632

Elmaslar
6
Puanlar
3.750
Minecraft
xCappy
keşke bide paket senin olsa yunusun emekleri ...
selam, ilk önce şunu belirtmek isterim yunusun paketi benim paketimin üzerine kurulmuş ve sadece üstüne bir kaç eklenti koyularak öne sürülen bir paketti ki zaten bunu yunus da biliyor , kendisine sorabilirsin paketin temeli bana ait, iyi günler.

Son düzenleme:
B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Bir Kaç Sunucu Kullanıyor Şuanda Bu Paketi Zaten , İyice Yayılmış Durumda Fakat Ben Pek Fazla Sevemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı