RypeCraft | Network | Devasa SkyBlock Sunucusu! > Emek > SC > Asistan > Özel sistemler > Lagsız oyun keyfi > Eşşsiz!

Konu 21 Nisan 2020 tarihine kadar sabit.

RenatElChapo

CheriaBuilds I CheriaNW I Yoda.host
Premium
2 Şubat 2020
43
38
90
Ruh Hali
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
Sistemler ne kadar klasik olsa da yenilik getirmeye çalışmışsınız bu bile güzel bir hareket. Çoğu sunucuların kullandığı haritalar artık sıktı ama yine de başarılar dilerim :)

• Elmas
Tepkiler: rypecraft

Wausy

Kaybetmeye korktuğun ne varsa, özgür bırak. 😭
Premium
21 Aralık 2019
352
138
490
Ruh Hali
Konu tasarımı güzel , sistemler idare eder , haritalar klasik başarılar dilerim gelişime açık bir sunucu

• Elmas

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
17 Haziran 2014
8.956
6.934
10.040
19
İstanbul - Beylikdüzü
www.mc-tr.com
Ruh Hali

Gerek konu tasarımlarıyla gerekse de sunucu sistem ve haritalarıyla kendisini güzel gösteren bir sunucu olmuş ki yarın akşam geleceğim <3

• Elmas

rypecraft

Play.RypeCraft.Com
Premium
23 Ocak 2020
40
12
70
20
www.rypecraft.com
Konu tasarımı güzel , sistemler idare eder , haritalar klasik başarılar dilerim gelişime açık bir sunucu
Teşekkürler, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Gerek konu tasarımlarıyla gerekse de sunucu sistem ve haritalarıyla kendisini güzel gösteren bir sunucu olmuş ki yarın akşam geleceğim <3
Çok teşekkür ederiz, Bekliyoruz :)

Şuanlık eksiğiniz konu tasarımı sanırsam.
Geri kalan her şey harika!​
Yakın zamanda güncelleyeceğiz, teşekkürler :)

+ Güncel

Son düzenleme:

rypecraft

Play.RypeCraft.Com
Premium
23 Ocak 2020
40
12
70
20
www.rypecraft.com
Bir emek hırsızı daha. Yetkili olmam nedeniyle çoğu kelimeleri kullanmamam gerekiyor ama söylemek istediğim çok şey var.
Arkadaşım, kardeşim,
öncelikle bugün benim sunucumada bu tür reklam atan kişileri gördüm uyardım discordlarına gittim konuştuk hallettik bana biz göndermiyoruz dediler, aynı şekilde bende sana sırf sana inat olsun diye gidin şuarada reklam yapın demiyorum youtuber çağırdım, konular açtım gördüğün gibi
benden habersiz olan bir durum ki habersiz dediğime de bakma asla böyle bir şey yapmam yapmadımda, o kullanıcıyıda hemen banlıyorum.

Emek hırsızı derken bu hakareti asla kabul etmem, ne yaptım sunucunu mu çaldım canım kardeşim ?

• Elmas
Tepkiler: MrCouga

BlackKpoT

Minecraft Sunucu Sahibi
Deneme Destek
Premium
3 Şubat 2015
798
349
5.690
Türkiye
creation.denince.biz
Ruh Hali
Hayır kardeşim. Sen reklam yapan 33. kişisin ortada iki yıllık bir emek var zar zor sunucumu zaten toparlamışım o kadar sıkıntının arasında. Gelmiş birde oyuncularım çalınıyor. Sana yapılsa aynısı Allah aşkına söyle benden farklı ne yapardın?

• Elmas
Tepkiler: MrCouga ve Atanda

rypecraft

Play.RypeCraft.Com
Premium
23 Ocak 2020
40
12
70
20
www.rypecraft.com
Hayır kardeşim. Sen reklam yapan 33. kişisin ortada iki yıllık bir emek var zar zor sunucumu zaten toparlamışım o kadar sıkıntının arasında. Gelmiş birde oyuncularım çalınıyor. Sana yapılsa aynısı Allah aşkına söyle benden farklı ne yapardın?
Gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum uzatmaya gerek yok o şahıs için ben özür diler, iyi günler dilerim.

Sunucu aktiflik rekorumuz +30 olmuştur ilk gününden hepinize teşekkürler!

Çekilişlerimiz eventlerimiz gün içinde olmaktadır.

Play.RypeCraft.Com

Son düzenleme:
  • Elmas

Atalente

Play.AtalenteMC.pw
Premium
8 Ekim 2019
186
50
590
15
atalentemc.pw
Ruh Hali
Sunucu güzel gelişecek gibi duruyor konu tasarımını değiştirirseniz dahada güzel olacak. Başarılar!

• Elmas