Sol Reklam

RpdyCraft Şikayet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

frmlans

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
68
Puanlar
13.670
Zamanında sunucumda reklam yaptıklarından dolayı ismini öğrendim Rpdycraft kendi sunucumda zaman ayırıp yaptığım her şeyi kopyalamaya çalışıyor. Bugüne kadar herhangi bir şekilde bu kişinin üzerine çok gitmedim ancak çalmanın da bir sınırı olmalı. Eklentileri birebir kopyalamak yetmezmiş gibi vip isimleri, özellikleri ve hatta özelliklerin olduğu tabloyu bile çalmaya başladı.
Yakın bir arkadaşıma attığı mesaj:
1583687646759.png

Onların VIP özellikleri tablosu:
1583688009523.png

Benim VIP özellikleri tablom:
1583688085486.png

Tablolardaki sıralamaya bakarsanız ne kadar benzer olduğunu sizde görebilirsiniz. Son 2 hafta içerisinde sunucum da bu arkadaşların ağır bir şekilde reklam yapmasından dolayı çok ciddi oyuncu kaybına uğradık. Benim oyuncularım şuan orada oynuyorlar. Konuyu hazırlarken çok zamanım olmadığından dolayı sunucularına girip sistemlerin sslerini alamadım ancak sadece 2 örnekten bile hırsızlığı anlayabilirsiniz.
Keşke emek hırsızlığı bu kadar kolay olmasa...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şuanda sunucularındayım build yetenekleri olmadığından dolayı değişik bir şekilde kopyalama yapmışlar.
1583688727261.png

Bizim sunucumuzda ki:
1583688831936.png

Son düzenleme:

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Taklitler aslını yüceltir derler..

Enes KELEŞ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

rapido03

Elmaslar
38
Puanlar
4.045
Yer
play.minerhex.com
Minecraft
rapido03
Ortada patentli yaptığı bir ürün göremiyorum. Ayrıca skript vb hiçbir şeyini çalma olayı yok hani emek verilmiş skript var ortada ve benzer yanı yok. Hani olay gelip benim skriptlerime ulaşmış çalmış gibi olaya saptırılmıştır. Reklam konusunda ben ve yetkililerimden reklam yapmaya gidenler yoktur sunucusunda önceden benim de oynadığım bir sunucu olduğu için sabit 2 kişi vardır zaten beraber açma aşamasına girdiğimiz için yetkili kadrosundadırlar. 3 yıllık bir sunucu oldukları ve bizim 2 aydır aktif ve onların aktifliğinden çok olmamız üzerine kıskançlıklarını belirtiyorlar.
Ayrıca bu sunucu benim de 120 tl para yatırıp oynadığım bir sunucu bende dahil olmak üzere kalıcı oyuncuları yok, oyun içi yetkili gibi kavramlarda olan görevlilerin oyuncuya saygı ve sevgi ile yaklaşmamaları ile alakalıdır.
Biraz oyuncu kalmama olayını sağdan soldan gelen reklamlarla değil de oyuncuyu neden kaçırdığına sebeplere bakmak gerekir. dediğim gibi onun yaptığı skriptler ona benimkiler bana aittir benzer yanı yoktur build olayına gelecek olursak spawnda ki buildler bariz açıktır. Oraya build eklemek zor değil. Sethome quickshop market sınırı afk hat feed fly komutları gibi komutlarda bariz vermek zorunda olduğumuz vip özellikleri ben bu adam bunları kullanmış diye gidipte yazılım, skript yazamam standart olan şeyler kullanılır eklenecekler yazılır. 1 ay sonra yazma sebebim eski oynadığım server ve böylesi kıskançlık yapacağını düşünmememdir hiç yanlış yaptığımız bir şey yok diye bakmamıştık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Doğruyu söylemek gerekirse bu insanlarla uğraşmaya değmez. Diğer arkadaşların da dediği gibi, "Taklitler aslını yüceltir." sözünü bırakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı