Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
76364

Royal Craft - Skyblock'un En iyisi!

Royal Craft Hub sunucumuza yetkili alımları açılmıştır!

Sunucumuza yetkili alımlarını bu konuya yanıt vererek yapabilirsiniz.

- Sunucu hakkında bilgiler -
Sunucumuz Toplam 38 GB Ram kapasitesine sahiptir.

- İletişim Bilgileri -
Bize forum üzerinden veya kişisel discordum Zediaph#3392 üzerinden ulaşabilirsiniz.

- Sunucumuzda alım yapılacak yetkiler/bölümler -

Sunucumuzda yetkililer rütbe sistemi mantığıyla ilerlemektedir.
Asistan -> Rehber -> UstaRehber -> TestModeratör -> Moderatör -> Admin
Şeklinde ilerlemektedir.

Kimseye direk admin mod vs verilmemektedir.

Sunucumuzda yükselme olayı tamamen size bağlı siz ne kadar sunucu için çabalarsanız o kadar kazançlı çıkarsınız.

Kod:
Adınız:
Minecraft Kullanıcı adınız:
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz:
Günlük Aktiflik süreniz:
Yaşınız:
Discord adresiniz:
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?:
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz:
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?:
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz):
Sunucumuz hakkında görüşleriniz(isteğe bağlı):

Yukarıda boş şablon bulunmaktadır kopyala yapıştır yaparak ilgili alanları mutlaka doldurmayı unutmayınız.

- Yetkililerde aranan özellikler -

Royal Craft yetkilisi olarak kesinlikle samimi olmalısınız hiçbir şekilde ego vs olaylarına girilmeyecek giren kişiler sınırsız banlanıcaktır.
Sunucumuz tamamen samimiyet üzerine kurulmuştur bu kural çok önemlidir.
Sohbette tek soru bile cevapsız kalmıyacak herkesle ilgileniceksiniz.
Kendinizi bir başka yetkiliyle/oyuncuyla kıyaslamak kesinlikle yasaktır. (Zediaph'dan daha aktifim ama onu ustarehber yaptın gibi)
Yaş olarak tercihen +16 ama düşük yaşta olgun kardeşlerimize de kapımız açık

Diğer kriterler başvuran kişilerle özel olarak görüşülecektir kısaca sunucuda aktif saygılı olduğunuz sürece yetkili olabilirsiniz.

Youtuber,Builder vb alımlar için discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

OmerFaruk1400

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Adınız:Ömer Faruk
Minecraft Kullanıcı adınız: mahmutgazi
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz: 4hafta-3hafta
Günlük Aktiflik süreniz: 3-8 arasında
Yaşınız:16
Discord adresiniz: -|- Enkiggu -|-#3590
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?: üstümdeki yetkiliyle sorunu konuşurum
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz: yardımı olanlara yardım eder ve oyunu onlar için rahatlatırım
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?: günün her saatinde yardım edebileceğim oyuncuların olması beni mutlu ediyor
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz): yaklaşık 50 serverda çalıştım çoğunda moderatör ve builder olarak ondan sonra admin -> rehber diye gidiyor

ozerrkorkmazz

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Yok

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
KorkmazOzer
Adınız:Özer
Minecraft Kullanıcı adınız:Telwekno
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz:Hiç Oynamadım
Günlük Aktiflik süreniz:16 saat (Akşam uyumuyorum)
Yaşınız:17
Discord adresiniz:ozerkorkmaz@0536
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?:benim çözebilceğim birşeyse kendim çözerim ama çözemiceğim birşeyse size başvururuum
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz:Adalet sağlayıp hataları düzeltip oyunu daha zevkli yapabilirim
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?: Oyundaki kişileri zevk aldırmak için uğraşan kişi

ozerrkorkmazz

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Yok

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
KorkmazOzer
Discord adresiniz: ozerkorkmaz#0536

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Yarın incelemeye devam ediceğim arkadaşlar bugün ufak bir işim var​

EsportS

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

|EsportS|Arda|

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Niro15
Adınız: Arda
Minecraft Kullanıcı adınız: Niro15
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz: Ben Sunucunuza Eski Zamanlarda Geliyordum zamanını hatırlamıyorum ama çok eminim çünkü sv ipniz minecraft da kayıtlıydı
Günlük Aktiflik süreniz: 7,8,9 saat bazen 10 12
Yaşınız: 21
Discord adresiniz: |Esports|Arda|#6879
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?: Başıma Bunaltıcı Bir Durum Geldiğinde Yetkili Arkadaşlarıma Söylerim Ama Elimden Geldiğince Yardım Ederim O kadar Çabuk Bunalmam :D
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz: Elimden ne geliyorsa yaparım
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?:Benim İçin Güzel Bir Oyun Tarzı Veya Yardımlaşma Dertleşme Kaynatma Sorun Çözme Anlamı Katıyor !
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz): İSMİM ARDA YAŞIM 21 ANKARADA OTURUYORUM BİR ÇOK SV DE YETKİLİ OLDUM REHBER OLDUM MODERATÖR OLDUM BİR ÇOK SV AÇTIM SV YÖNETEBİLİYORUM ÇOK KURUCULUK YAPTIM KONUŞMAYI SEVEN BİRİYİM KAYNATMAYI SEVEN BİRİYİM DERTLEŞMEYİ SEVEN BİRİYİM OYNAMAYIDA SEVEN BİRİYİM VS Bu Kadar Kolay Gelsin İyi Oyunlar İyi Günler Allaha Emanetsiniz

iEnesRS_

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! iEnesRS#3408

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
iEnesRS
Adınız:Enes Helvacı
Minecraft Kullanıcı adınız:iEnesRS
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz:3 hafta 1 ay arası
Günlük Aktiflik süreniz: 5 veya 6 arası ama yetkili olursam 10 11 saat girerim Rehber Olursam 14 15 saat
Yaşınız:15
Discord adresiniz:! iEnesRS#3408
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız? Benim Çözeceğim Bisey se ben cözerim yoksa üst yetkiliye ulaşırım
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz:Güzel Samimi Ve Saygılı Ortam Yarata Bilirim
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?:Benim İçin Rehberlik Bir Meslek Gibi Onun İçin Rehber Olup Çalısmak İstiyorum
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz):5 Serverde Rehberlik Yaptım Bi Bilgim Var
Sunucumuz hakkında görüşleriniz(isteğe bağlı):Sunucu Dünyada Gördüğüm Eniyi Emek Skyblocktu Tek Kelimeyler Efsane Yane

Son düzenleme:

eggsamet

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Adınız: Abdulsamet
Minecraft Kullanıcı adınız: muhipdede
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz: 3 hafta

Günlük Aktiflik süreniz:5 -6 saat
Yaşınız: 15
Discord adresiniz:muhipdede #2383
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?:kafami dagitmak icin arkadaslarimla sohbet ederim
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz:vip alip sunucuya maddi yoldan yardim ederim
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?: Arkadaslara hizmet vermek beni mutlu ediyor
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz): samsunluyum
Sunucumuz hakkında görüşleriniz(isteğe

TR_QuareX

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Emre[TR`QuareX]

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
NightMare_TR
Adınız: Emre
Minecraft Kullanıcı adınız: TheNightMare
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz: 1 Ay'Dır.
Günlük Aktiflik süreniz: 8/9 Saat Akt,f,ö
Yaşınız: 15
Discord adresiniz: Emre[TR`QuareX]
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?: Hemen Pes Etmem.Çalışırım Çabalarım Baktım Olmuyor 5 Dakika Mola Veririm Ardından O Durumu Ortadan Kaldırıncaya Kadar Çabalarım.
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz: Sunucunuzda Yeni Başlayan Birisi Olduğu Zaman Onları Bilgilendirerek Herkesin Keyif Almasını Amaçlarım
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?: Oyunculara Yardım Ederek Sunucuya Bi Katkı Sağlamak İstiyorum.Yani Çorbada Bizim De
Tuzumuz Olsun :D
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz): +2000 Onlineli Sunucuda 2 Defa Global Skyblock Rehberliği Yaptım.Tanıtım Olmasın Diye Yazmıyorum Buraya Ama Discordda Belirttim.+200.000 Aboneli Youtube Kanalının Moderatörüyüm.+157.000 Kişilik Facebook Sayfasında Adminlik Yapıyorum.Bu sunucuya Gelmeden Önce De+60 Kişi Çeken Skyblock Sunucusunda Rehberlik Yapmıştım.Oyuncular Gayet Memnun Du Ve O Sunucuda İşini En İyi Yapan Sensin Gibi İthamlar Alıyordum.
Sunucumuz hakkında görüşleriniz(isteğe bağlı):Sunucu başarılı Olmuş.Gayet memnunum Zaten memnun kalmasan RoyalVip Almazdım :D.Sunucuda Birçok Özellik Var Hoşuma Giden.

Kaan Akdemir

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Kaan Akdemir

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
KaanAkdemir_
Eki Görüntüle 76364
Royal Craft - Skyblock'un En iyisi!

Royal Craft Hub sunucumuza yetkili alımları açılmıştır!

Sunucumuza yetkili alımlarını bu konuya yanıt vererek yapabilirsiniz.

- Sunucu hakkında bilgiler -
Sunucumuz Toplam 38 GB Ram kapasitesine sahiptir.

- İletişim Bilgileri -
Bize forum üzerinden veya kişisel discordum Zediaph#3392 üzerinden ulaşabilirsiniz.

- Sunucumuzda alım yapılacak yetkiler/bölümler -

Sunucumuzda yetkililer rütbe sistemi mantığıyla ilerlemektedir.
Asistan -> Rehber -> UstaRehber -> TestModeratör -> Moderatör -> Admin
Şeklinde ilerlemektedir.

Kimseye direk admin mod vs verilmemektedir.

Sunucumuzda yükselme olayı tamamen size bağlı siz ne kadar sunucu için çabalarsanız o kadar kazançlı çıkarsınız.

Kod:
Adınız:
Minecraft Kullanıcı adınız:
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz:
Günlük Aktiflik süreniz:
Yaşınız:
Discord adresiniz:
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?:
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz:
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?:

Yukarıda boş şablon bulunmaktadır kopyala yapıştır yaparak ilgili alanları mutlaka doldurmayı unutmayınız.

- Yetkililerde aranan özellikler -

Royal Craft yetkilisi olarak kesinlikle samimi olmalısınız hiçbir şekilde ego vs olaylarına girilmeyecek giren kişiler sınırsız banlanıcaktır.
Sunucumuz tamamen samimiyet üzerine kurulmuştur bu kural çok önemlidir.
Sohbette tek soru bile cevapsız kalmıyacak herkesle ilgileniceksiniz.
Kendinizi bir başka yetkiliyle/oyuncuyla kıyaslamak kesinlikle yasaktır. (Zediaph'dan daha aktifim ama onu ustarehber yaptın gibi)
Yaş olarak tercihen +16 ama düşük yaşta olgun kardeşlerimize de kapımız açık

Diğer kriterler başvuran kişilerle özel olarak görüşülecektir kısaca sunucuda aktif saygılı olduğunuz sürece yetkili olabilirsiniz.

Youtuber,Builder vb alımlar için discord üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adınız:Kaan
Minecraft Kullanıcı adınız:KaanAkdemir_
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz:1 Hafta Yaklaşık
Günlük Aktiflik süreniz:14 Saat
Discord adresiniz: Kaan Akdemir #0978
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?:Sakinliğimi Korur Ve Devam Ederim.
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz:Saygıyı Artırır Düzeni Sağlarım
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?:Böyle Güzel Bi Sw de insan ggayet mutlu oluyor ve başarıyor
Sunucumuz hakkında görüşleriniz(isteğe bağlı):Gayet güzel +150 günlük çeken ve gayet başarılı bi server başarıalrının devamını diliyoruum.

Hüseyin Akdoğan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Husomena#0724

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Husomena
Adınız:Hüseyin Akdoğan
Minecraft Kullanıcı adınız:Husomena
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz:Yaklaşık 1.5 Aydır
Günlük Aktiflik süreniz: Yaklaşık 5-10 saat günden güne değişiyor.
Discord adresiniz:Husomena#0724
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?: Daha yetkili birisinin gelmesini beklerim ve bu durumu ona yönlendiririm
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz:Tüm oyuncu arkadaşlarıma yardım edip oyuncu sayısını arttırmak için elimden geleni yaparım
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?:Oyundaki tüm arkadaşların sorunları ile ilgilenip ve onlara yardım etmek beni mutlu ediyor
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz):Hüseyin Akdoğan , Sakarya'da yaşıyorum, 15 Yaşındayım , Birilerine yardım etmeyi seviyorum, Sizlere de yardım etmeyi isterim.
Sunucumuz hakkında görüşleriniz(isteğe bağlı):Gittikçe iyileşerek büyük bir kitleye sahip olacağına içten inanıyorum , zaten şuan ki hali bile mükemmel, server güzel olduğu için sınırsız royalvip'te aldım. Herkese bu serveri tavsiye ederim , bütün yetkililer de içten ve samimi davranıyor. Çok yakın bir zamanda günde 200'den fazla aktif oyuncu olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Alperendemirkol

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Alperen

Elmaslar
0
Puanlar
0
Adınız: Alperen Ege Demirkol

Minecraft Kullanıcı adınız: Spifey ( Orijinal bir Minecraft hesabına sahip değilim. )

Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz: Bugün keşfedebildim. Günlük Aktiflik süreniz: 6-7 fakat dışarıya çıkmazsam eğer bu sayı 9-10'a yükselebilir.

Yaşınız: 12

Discord adresiniz: Alperen#1099

Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?: O olayı unuturum, mutlu olurum. O olayın şakasını yaparım. Pek de kafama takmam.

Sunucumuz için neler yapabilirsiniz: Örnek sunuculardan oyunlar önerebilirim, kendi fikirlerimi size gönderebilirim. Kullanıcılarımıza yardım edebilirim.

Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?: Çok önemli bir anlam katıyor. Sunucunuzu ilk görüşte çok beğendim. Hani, ilk görüşte aşık olmak var ya, işte aynısı sizin sunucunuzda oldu. Harika bir sunucunuz var. Ellerinize sağlık. Bu sunucuyu ben de geliştirmek isterim. Kullanıcılarımıza yardım etmeyi ben de çok isterim.

Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz): Samimiyimdir, kibarımdır, sıklıkla sinirli olabilirim. Bazen bazı şeyleri ciddiye alabilirim. Arkadaşlarım bana komik olduğumu söylerler.

zt500

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Adınız:Baran
Minecraft Kullanıcı adınız: zt500AFK
Sunucumuzda ne kadar zamandır oynuyorsunuz: net tarih hatırlamıyorum ama sıfırlandıgından beri
Günlük Aktiflik süreniz: 8saat
Discord adresiniz:barangokturk_
Başınıza gelen bunaltıcı bir durum karşısında ne yaparsınız?: çözerim
Sunucumuz için neler yapabilirsiniz: rehberlik konusunda tecrübem var bir rehberin yapabilecegi her şeyi yaparım
Sunucumuzda yetkili olmak sizin için ne anlam katıyor?: önemli bir anlam katıyor
Kendinizi tanıtın (eklemek istedikleriniz): egosuzumdur,kibarımdır,komik olduğum söylenir,yazım kurallarına dikkat ederim her ne kadar bu yorumda dikkat etmesemde çünkü telefondan yazıyorum bu arada gerektiğinde ciddiyimdir
Sunucumuz hakkında görüşleriniz(isteğe bağlı): güzel bir server, eğlenceli

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
İyi güzel hoşta hadi yetkili olduk diyelim görevlerimiz ne olcak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı