Sol Reklam
Sağ Reklam

Röportaj #2| Sunucu Kuracaklara Tavsiyeler | Creation

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Röportaj #2
Sunucu Kuracaklara Tavsiyeler
Creation ile yapılmıştır.

Merhabalar, bu konuda sizlerle apayrı bir seriye geçiyoruz. Güncel sunucuların yöneticilerinden, yeni kurucu adayların tavsiyeler verilen bu konu serisinde, tek amaç yeni açılacak sunuculara destek olmaktır. Röportajımıza geçelim!

Yeni sunucu açacak olan arkadaşlara önerileriniz nelerdir?

"Yeni sunucu açacak arkadaşlara önerim mantıklı sunucu açsınlar. Mantıktan kastım akıllarını kullansınlar. Tüm sorunları çözüp, kaliteli bir eklenti paketi oluştursunlar. Kesinlikle alıntı olmamalıdır. Ama eğer yeni başlamışsanız bir şeyler öğrenmek adına yayımlanmış olan eklenti paketlerini inceleyip kendinize çeşitli fikirler yükleyebilirsiniz. "

Sunucunun ilk oyunu olarak yeni kurucu olacaklara hangi oyunu önerirsiniz?

"UltimateMegaSuperTheGodlessImpressiveUltraSupersonicIncredibleSpeedforce OP Spawner sunucusu pardon OP Skyblock sunucusu kurmasınlar. İnsanlar AFK kalarak eğleniyor girişte 500 elmas blok spawner. Bilmiyorum bana hitap etmiyor. Sadece OP Skyblock değil OP sunucu kurmasınlar. #oplarkapatılsın "

Sunucu ilk kez açıldığında, makine en az kaç GB olmalıdır?

"OP sunucu açacaksa açacak olan kişi 32 GB tan başlayabilir. Hani konu başlığına işte “32 GB RAM!!! 0 LAG!!!” Yazmak için gerekli olabilir. Eğer bu gereksizse ki bu gerekli dostumuz benim gibi +80 online sunucusuna 4 GB ram verip “0 LAAGG” yazısı ekleyebilir. Önemli olan RAM değil. Paket optimize değilse yani dengelenmemişş ise 128 GB RAM de alsan sunucunda lag olacaktır. Lagsız oyun keyfi için +i7 ve Linux işletim sistemi yeterlidir. Araştırın derim... "

Hangi hosting firmasını önerirsiniz?

"Verdikleri destek aldığım en iyi destek denebilir şu son 4 yılımda. Bir sıkıntım olduğunda anlık ilgilendiler çözene kadar durmadılar. Ayrıca makine kalitesinden dolayıda kesinlikle Keyubu şirketini öneririm. "

Eklemek istediğiniz bir şey var mı?

"Emek hırsızlığı yapmayın. Sunucunuzu açtınız okey her şey güzel. Gidip başka sunucularda reklam yapmayın. Kaliteliydeniz zaten oyuncu dolacaktır. Ayrıca başka sunucularda reklam yaparsanız başınıza bela alabilirsiniz. Gerek yok. Forumunuzda reklamınızı düzgün yapın yeter. Diğer konuları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. "

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım, faydalı olmuştur ve sunucu kuracak arkadaşlara bir ışık gösterebilir. Devamı diğer konularda, görüşmek üzere!

Teşekkürler @BlackKpoT

Son düzenleme:

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Konu tasarımı olarakda fikir alabilirdin bence ama yinede emek verilmiş tebrik ederim..​

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Bunu sesli şekilde yapabilirsin. Bence daha iyi olur :)

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Bunu sesli şekilde yapabilirsin. Bence daha iyi olur :)

Foruma koyması zor olabilir, en azından şimdilik yazı yoluyla devam edelim. Sonra düşünürüz. Fikir için sağ ol.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Rica ederim ben teşekkür ederim :)

zRodsh

Play.SoulCubeNw.Com
Elmaslar
77
Puanlar
0
Minecraft
zRodsh
Resimler ile konuyu renklendirseydiniz daha hoş bir görüntü olabilirdi, yine de güzel bir konu elinize sağlık.

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Dün okuduğum diğer röportajlardan sonra bunu da kahve eşliğinde okumak bana gayet güzel geldi ki mutlaka devamını bekliyor olacağım :))

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı