Sol Reklam
Sağ Reklam

ROBLOX » neden oynamalıyız?

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.089
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Selamlar, MC-TR!
bugün sizlere, 9,8 yaşındaki misafir çocukları veya ev arkadaşınızla veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz olan ROBLOX adlı oyunu tanıtıcağım. Daha fazla böyle oyunlar için beğenmeyi unutmayın! isterseniz hemen geçelim!

Roblox'ta ne yapabiliriz?
Roblox'ta öncelikle KAYIT OL veya GİRİŞ YAP bölümüne eğer kayıtlı değilseniz KAYIT OL bölümüne giriyoruz. Sonra Email,Ad,Şifre,ŞifreTekrar öyle işlemleri geçiyoruz sonra oyunumuza geldik! şimdi öncelikle kayıt olduktan sonra şöyle bir ana menümüz olur.
Screenshot_3.png

ondan sonra CATALOG bölümüne giriyoruz. tabiki ilk önce üstümüzü başımızı yenileyelim değilmi!

Screenshot_4.png

ordan View All İtems bölümüne girip bütün aksesüarları görüntüleyelim!

Screenshot_5.png

sonra bir sürü seçenek olacaktır. Ordan FREE$ bölümüne tıklıyoruz ve bedava olan tüm giysiler,aksesüarlar,şapkalar,ayakkabılar herşey orda gözükür.

Screenshot_6.png

sonra ana menüye dönüp GAMES kısmına tıklıyoruz.

Screenshot_7.png

ve son olarak ise Bas Davulu Bass! bir sürü oyun zeka bulmaca oyunları çekilişli oyunlar keyif veren oyunlar ile iyi oyunlar dilerim.
konun sonuna geldik konu düzeni yapamam ROBLOX gibi oyunada konu tasarımı kötü diyenlere yuh derim yani.
hoşçakalın MVIP MC-TR Üyeleri! :<3:

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Lumber Tycoon 2 , Phantom Forces :D

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Lumber Tycoon 2 , Phantom Forces :D

Aslında Lumber Tycoon ve JailBreak gibi modları hiç oynamam ama arkadaşlarımıda kırmayım şimdi diye giriyorum ve eğlencelide oluyor yani bana göre. :D

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Aslında Lumber Tycoon ve JailBreak gibi modları hiç oynamam ama arkadaşlarımıda kırmayım şimdi diye giriyorum ve eğlencelide oluyor yani bana göre. :D
JailBreak sevmiyorum :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada ekle : LumberEmir_HD

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Başlıkta "Neden oynamalıyız?" denmiş ancak konu içerisinde başlıkla alakalı bir içerik göremedim. Başlığı düzeltmeli veya konuya ekleme yapmalısın. Bazı oyunlar eğlenceli olsa bile dolar kuru ile çalıştığı için az bir şey robux için çok para gerekiyor. Hem de bazı modlar sürekli aynı şeyleri tekrarlıyor yani mesela mining gibi sürekli maden topla, sat ve tekrar et tarzı.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı