Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu RizSonMC ▸ Yetkili Alımları│MİMAR & MODERATÖR & REHBER │Saygı Ve Sevgi İçerisinde!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gizemli OyunGezer

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Angel Of Death ©#0896

Elmaslar
49
Puanlar
0
Yer
Dünyada Bir Kordinat
Minecraft
0000furkan

ZonCraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Sigry
Selamun aleyküm ben DarkAmca dc den istek attım kabul edermisin bu arada skripter alımı varmı

MCDemirel

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

CihanBey#0001

Elmaslar
6
Puanlar
13.260
Alımlar Devam Etmekte...

sangal17

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

sangal17#3153

Elmaslar
17
Puanlar
0
Minecraft
Ashot
Builder aliminiz aktifse gelebilirim ama beni 2.buildera yerlestiriniz.Build bilgim yeterince iyi

bestami karakaya

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Secret Noel

Elmaslar
2
Puanlar
6.185
Minecraft
FreeDragon
➳ Adınız :bestami
➳ Soyadınız :karakaya
➳ Yaşınız:17
➳ Hangi Yetki :moderatörlük
➳ Başarılarınız (Bilginiz Daha Önemli) :betacraft craftstres weno nw başarım hepsinde %80 i geçmiştir son çalıştığım serverde benle dalga geçtikleri için mute atmıştım ve yetkim elşmden alındı hayatım kısaca yazılmcılık eğitimi alıyorum sınav yapabilirsiniz java gördüm biliyorum pluginde biliyorum skriptleri bir yerden alıp geliştirilmiş halini size sunuyorum
➳ Kendinize Güveniyormusunuz ;güvenim tam
➳ Discord Adresiniz :emoji pati 48#7152

johyn99_RPG

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
johny99
➳ Oyun içi ismim : johny99
➳ Adınız : Berkay
➳ Soyadınız : Korkmaz
➳ Yaşınız : 17
➳ Hangi Yetki : Kurucu / Admin
➳ Başarılarınız (Bilginiz Daha Önemli) :Başarılarım şunlar Wg den anlarım oyun içi performansını Yüksek tutarım Ayriyeten Profesyonel Builderim Voxel Sniper sphere gibi komutların %98 ini biliyorum Oyun içinnde görünüşünü Değiştirerek Daha iyi bir Görünüş elde Ederim

Önceden çalıştığım Sunucular : GameTurkMC - MakroNW - FetihCraft - blachNW OsmanlıCraft NeonCraft Gibi sunucularda Çalışmış bulunmaktayım Ve bu suncuların bazılarında +100 çektik Bu sunucularda yeri Geldi kurucu Yeri Geldi admin yeri Geldi moderatör oldum Baya deneyimliyim Alımınız devam ediyorsa Adminlik için Başvurdum
➳ Kendinize Güveniyormusunuz ; Tabiki evet Kendime Güveniyorum Ve Deneyimliyimdir
➳ Discord Adresiniz :
Discort kulanmıyorum belirli nedenlerden dolayı uzun Zaman önce Kapatım Skype üzerinden İtibarat kurabiliriz Veya Telefon numaramı Verebilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı