Ekip Tanıtımı Rivel: Tasarım ve Yazılım Takımı

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
118
Kimseye durup dururken iftira atmadım. Yöneticiler tarafından damgalanmış, takımı kapatılıp ban yiyen insanlara laf söyledim.

Benim koydugum yorumlar sizi ilgilendirmez.

Hangi forumda konu açacagımda sizi ilgilendirmez, herkes işine baksın. Boş yorum yapmaya gerek yok.
Benim yorumumda "iftira" gibi bir sözcük yok. Tüm bu olanlar yaşanırken sende o olayın içindeydin ve bu takımı açmadan önce oranın bir üyesiydin. Hasan ile tanışmandır vesayre vesayre. Benim sana tek diyeceğim söz; İnsanları eleştirmeden veya hakkında kötü yorum yapmadan önce ön yargılı davranan kişiliğini değiştir.

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
76
Elmaslar
899
Benim yorumumda "iftira" gibi bir sözcük yok. Tüm bu olanlar yaşanırken sende o olayın içindeydin ve bu takımı açmadan önce oranın bir üyesiydin. Hasan ile tanışmandır vesayre vesayre. Benim sana tek diyeceğim söz; İnsanları eleştirmeden veya hakkında kötü yorum yapmadan önce ön yargılı davranan kişiliğini değiştir.
ban yiyen ben değil sensin. Burada gelip boş duygu kasma. 4 ay öncesine kadar giremiyordun bu platforma.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Daha önceden ürün almıştım pek beğenmedim, ama uzun süre geçti umuyorum değişmişsinizdir.
Sizlere ilettiğim hizmeti “kaybetmeniz” benim suçum değildir. 5 ay sonra gelip istiyorsun varsa atayım diyorum. Linki atacağım zaman engel atıyorsun, sonra hizmeti beğenmedim... yemezler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Artgum

❤️
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.229
Benim bulunmam benim tokatladıgım anlamına gelmiyor, ban yiyen ben değil sensin. Burada gelip boş duygu kasma. 4 ay öncesine kadar giremiyordun bu platforma.

Sizlere ilettiğim hizmeti “kaybetmeniz” benim suçum değildir. 5 ay sonra gelip istiyorsun varsa atayım diyorum. Linki atacağım zaman engel atıyorsun, sonra hizmeti beğenmedim... yemezler.
paketi silmiştim bende sizde vardır diye düşündüm sorayim dedim sordum bende yok dediniz, yan hesaptan emekskyblock paketiniz var mı diyince var dediniz artgum oldugumu öğrenince 2 3 gün sonra veririm dediniz 1 hafta bekledim vermediniz bende sinirlenip engel attım normal :|

Son düzenleme:

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
118
Benim bulunmam benim tokatladıgım anlamına gelmiyor, ban yiyen ben değil sensin. Burada gelip boş duygu kasma. 4 ay öncesine kadar giremiyordun bu platforma.
Ben hiçbir zaman bu platformdan yasaklanmadım, satış yetkilerim alındı. Ayrıca bunlar duygu kasmam değil, terbiyesizlik davranışlarını sergiliyor olmam. Daha fazla konunuzu senin davranışlarınla kirletmek istemiyorum.

Son düzenleme:

Avelis

Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
76
Elmaslar
899
paketi silmiştim bende sizde vardır diye düşündüm sorayim dedim sordum bende yok dediniz, yan hesaptan emekskyblock paketiniz var mı diyince var dediniz artgum oldugumu öğrenince 2 3 gün sonra veririm dediniz 1 hafta bekledim vermediniz bende sinirlenip engel attım normal :|
Yazdıktan sonra engel yediğimi gördüm hatta ulaşıcaktım Hasan ile sana sonra boşver dedim engel atan kendi çeker dedim.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.287

Her takım konusunda olsa da yine buralar biraz karışmış ama gerçekten de kaliteli bir takım olduğunuzu söylemeliyim. Sizlere başarılar dilerim ;)

Avelis

Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
76
Elmaslar
899

Her takım konusunda olsa da yine buralar biraz karışmış ama gerçekten de kaliteli bir takım olduğunuzu söylemeliyim. Sizlere başarılar dilerim ;)
İnsanlar konuşur, hep konuşur. Ancak laf değil icraat önemlidir, bana laf atan takımların hepsi yeni türemiş takımlardır. Her neyse kısa süre sonra birşeyler değişecek.

Kurban bayramınızı en içten dileklerimiz ile kutlarız, saygılar ve sevgiler :)

1.png

Yukarı Alt