Sol Reklam
Sağ Reklam

RİVEL PROJECT | Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Merhaba ben Avelis, bugun sizlere Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetleri projelerimiz ve ürünlerimizi tanıtacagım.
Öncelikle 2 yıldır web tasarım ve web yazılım ile uğraşıyorum. Ürünlerimi son kalite ve en hızlı şekilde yapıp sizlere sunuyorum. Şu sıralar'da Rivel Project olarak Adrez Web adında bir Minecraft web site scripti ile uğraşıyorum. Fiyatlar ise müşterinin isteklerine göre değişim alabilir, ben en uygun fiyatı sunmak için elimden geleni yapıyorum.

Detaylı bilgi ve fiyatlar hakkında bilgi almak için;
Avelis#1668

Yakında yeni görsel ve projeler eklenecektir.
Konuya görsel ekleme yapmadıgım en büyük projemiz: CRENW.NET

Screenshot_2020-02-14_VezzyGame.jpg

Screenshot_2020-02-14_MinePremium.jpg

Screenshot_2020-02-14_NovuGames.png

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bugüne kadar tasarım işleriyle uğraştığınızı biliyordum ama ilk defa Web Script işleriyle uğraştığını gördüm ki şimdiden hayırlı satışlar dilerim.

ScaleStudios

Motion Designer / Animator

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
Başarılar dilerim.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875

TEmreAta

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Emre Ata Türk#2807

Elmaslar
31
Puanlar
3.880
Yer
Ankara
Minecraft
TEmreAta
Merhaba ben Avelis, bugun sizlere Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetleri projelerimiz ve ürünlerimizi tanıtacagım.
Öncelikle 2 yıldır web tasarım ve web yazılım ile uğraşıyorum. Ürünlerimi son kalite ve en hızlı şekilde yapıp sizlere sunuyorum. Şu sıralar'da Rivel Project olarak Adrez Web adında bir Minecraft web site scripti ile uğraşıyorum. Fiyatlar ise müşterinin isteklerine göre değişim alabilir, ben en uygun fiyatı sunmak için elimden geleni yapıyorum.

Sizlere örnek projelerimi tanıtayım biraz'da;
Vermiş oldugum fotoğraflardaki yazılımların ve tasarımların hepsi tamamen RİVEL PROJECT ve CRENW ekibine ayittir. Tasarım ve Programlaması bizler tarafından yapılmıştır. Detaylı bilgi ve fiyatlar hakkında bilgi almak için;
Avelis#1668

Başarılar Backend konusunda yardıma ihtiyacın olursa ulaşabilirsin.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
çok güzel bir web skripti discordan konuşalım fiyatı demişsiniz alıcak arkadaşa süpriz olmasın konuya yazsanız daha iyi olucak.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
çok güzel bir web skripti discordan konuşalım fiyatı demişsiniz alıcak arkadaşa süpriz olmasın konuya yazsanız daha iyi olucak.
Merhaba, bu konuda herhangi bir web script satmıyoruz sadece bu işe başladgımızı duyurduk ve sipariş almaya başladık birde örnek projelerimizden fotoğraf bıraktık.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Sondan yavaş yavaş yorumlayarak ilerleyelim :)

Sonuncu görselde WHMCS Paneline benzer %90 aynı bir tasarım görüyoruz. Bunu sen yapmış olamazsın. (Back end yapmışsındır üzerine belki.)

Sondan 2. Görsel internette sanki sürükle bırak işlemiyle yapılmış çok basit bir tasarıma benziyor.

Sondan 3. ve 4. çoğu sitede kullanılan bir tasarım. Sahibide sen değilsin. Kendininmiş gibi göstermen yanlış olmuş. Çünkü daha önceden o tasarım üzerine bir kaç çalışmam olmuştu :)

1. Görseli yorumlamak içimden gelmiyor çünkü işini hakkıyla yapanlara küfür gibi bir şey. Merak ediyorum, web tasarım yaparken hangi front end araçlarını kullanıyorsun?

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Sondan yavaş yavaş yorumlayarak ilerleyelim :)

Sonuncu görselde WHMCS Paneline benzer %90 aynı bir tasarım görüyoruz. Bunu sen yapmış olamazsın. (Back end yapmışsındır üzerine belki.)

Sondan 2. Görsel internette sanki sürükle bırak işlemiyle yapılmış çok basit bir tasarıma benziyor.

Sondan 3. ve 4. çoğu sitede kullanılan bir tasarım. Sahibide sen değilsin. Kendininmiş gibi göstermen yanlış olmuş. Çünkü daha önceden o tasarım üzerine bir kaç çalışmam olmuştu :)

1. Görseli yorumlamak içimden gelmiyor çünkü işini hakkıyla yapanlara küfür gibi bir şey. Merak ediyorum, web tasarım yaparken hangi front end araçlarını kullanıyorsun?
Öncelikle merhaba, sonuncu görsel kendi yazılımımız. 1 Yıldır geliştirmekte olduğumuz bir site.
3 ve 4. görseller tema olarak sahibi biz değiliz sistemleri kodlayan ve ekleyen biziz.
1. görselde tasarıma önem vermedik sebebi kendi html temalarını sitelerine yükleyebilecekler. Tasarım sadece bir taslak, nedense bana öneri değilde baltalamaya çalışmak gibi geldi bu yorumun.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Öncelikle merhaba, sonuncu görsel kendi yazılımımız. 1 Yıldır geliştirmekte olduğumuz bir site.
3 ve 4. görseller tema olarak sahibi biz değiliz sistemleri kodlayan ve ekleyen biziz.
1. görselde tasarıma önem vermedik sebebi kendi html temalarını sitelerine yükleyebilecekler. Tasarım sadece bir taslak, nedense bana öneri değilde baltalamaya çalışmak gibi geldi bu yorumun.
Amacım konuyu baltalamak değil. 6 Yıldır bu işle uğraşıyorum normal olarak bu alanda beklentim yüksek. HTML CSS biliyorsun diye Web Tasarım hizmeti vermen çok kötü. Yeterlilik seviyen yok. CSS bilen herkes web tasarım hizmeti veremez. Çünkü, o alanda bildiği tek şey css'tir. Görselliğe önem vermemişsin, yaratıcılık 0 ne gibi yorum bekliyordun ki benden? Aynı işi bende yapıyorum. Normal olarak benim verdiğim emeğin aynısını senden de talep ediyorum ki alıcı & müşteri mağdur olmasın. Back end tarafını bilmem ne kadar açıksız & hatasız geliştirdiğini ancak ön yüz (Front end) ortada. Yorum yapma gereğide duymuyorum ancak bazılarını üstte yorumladım :)

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Amacım konuyu baltalamak değil. 6 Yıldır bu işle uğraşıyorum normal olarak bu alanda beklentim yüksek. HTML CSS biliyorsun diye Web Tasarım hizmeti vermen çok kötü. Yeterlilik seviyen yok. CSS bilen herkes web tasarım hizmeti veremez. Çünkü, o alanda bildiği tek şey css'tir. Görselliğe önem vermemişsin, yaratıcılık 0 ne gibi yorum bekliyordun ki benden? Aynı işi bende yapıyorum. Normal olarak benim verdiğim emeğin aynısını senden de talep ediyorum ki alıcı & müşteri mağdur olmasın. Back end tarafını bilmem ne kadar açıksız & hatasız geliştirdiğini ancak ön yüz (Front end) ortada. Yorum yapma gereğide duymuyorum ancak bazılarını üstte yorumladım :)
Seni anlıyorum kısa zamanda güzel bir tasarım ile karşına çıkmayı umut ediyorum yakın'da görüşmek üzere.

SysBugra

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
15
Puanlar
0
Satacağınız zaman sanırsam whmcs lisans ücretinide alacaksınız
Başarılı gözüküyor , elinize sağlık

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı