• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Son zamanlardaki "güncelleme" sorunları sebebiyle bundan böyle "satacaklarınız" kategorisine herhangi bir onaylı satıcı veya takım flaması sahibinin konuyu güncelleyebilecek mesajları atması yasaktır. Fakat size yöneltilmiş bir soruyu veya sorunu cevaplayabilirsiniz. Ayrıca bu kural takım konularına yapılan takım üyesinin yorumlarını da kapsar. Yani bir takım üyesi takımı adına açılmış bir konuyu güncelleyebilecek bir mesajı gönderemez. Bu kurala uymayan kişiler raporlanmalıdır. Verilecek uyarı "konu güncelleme" başlığı altındadır.

RISON | Bedava konu tasarımı! | V2

Emrey1

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
430
Discord
RİSON#9035
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
RISON | Bedava konu tasarımı! | V2

Merhaba, ben Emre.
V1 Tasarımım'da biraz kötü olarak sizlere sundum ve bunu telafi etmek için boş bir zamanım'da sizlere,
Tasarım yaptım. Herneyse yine boş yapmıycam hadi geçelim.

Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Virüs TOTAL:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Sceaw

Comeback #</>
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
278
Puanlar
840
Discord
Sceaw#4367
Üstteki el yazı pek yakışmamış ama konu tasarımı güzel :melek::evet:

Mehmet Baki

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
42
Puanlar
2.040
Discord
mbboyun#0001
Minecraft
MBB_Oyun2
Ben baya beğendim. Eline Sağlık. Böyle tasarımları nasıl yapıyorsunuz hala anlamadım :(.

Emrey1

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
430
Discord
RİSON#9035

Sooply

Yanlış yerdesiniz, bir ileri gidin.
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.609
Puanlar
10.540
Discord
Sooply#7999
Minecraft
Sooplys
Sunucu hakkında hiçbir bilgi verilmiyor. Yönetici kısmı daha süslü olabilirdi. Font berbat. Oradaki roket çok gereksiz, bir şey ile süsleyebilirdin. desing by RISON yazısı çok büyük. Küçült ve sağ/sol köşeye koy.

Screenshot_3.png

UZAYCRAFT yazısında bir sıkıntı yok. Alttaki çizgi ve onun altındaki BY RISON yazısı... O resimi tuha bükümüne en son geçeceğim. Tamam, çizgiyi çekmişsin de, alttaki yazıyı kaldır bir köşeye koy. Orada kötü duruyor. Ayrıca ok, bir daha onu kullanma. Başka bir ok dene. Başka şekilde dene. Neyse, giriş kısmını atladım. "UzayCraft 2015 yılında faliyete başlamıştır" Böyle bir şeyi fark etmemen üzdü beni. Eğer fontunda "ş" harfi gibi, Türkçe karakterler yoksa, kullanma. Yoksa aynen böyle tasarım rezil olur.

Burayı bitirdik. Geldik sistem kısmına. Hangi sistemler olduğu belirtilmiş ama, sistemler hakkında bilgi verilmemiş. Birisi bu tasarımı aldı ve kullanmaya başladı diyelim. Konuyu da açtı, ama onaylanmadı. Çünkü sunucu hakkında bilgi verilmemiş. "Not: Kafanıza göre doldurun yazıyorum orada görmüyor musun?" diye bir bahane de uydurabilirsin ama, uydurman yakışmaz. Sistemlerin altına ekleseydin bir metin, çok da zor değil, düzenlerlerdi. Hadi metin mi bulamadın,
diye bir text var. Onları kullan.
Kendini geliştirmen gerek. Başarılarının devamını dilerim...

Dagon

Here we go again..
Guzzple
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.108
Puanlar
3.240
Discord
dagon#7828
Açıkçası beğenmedim gözüme hiç hoş gelmedi. Gerek fontlar olsun hiç yakışmamış.

Emrey1

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
430
Discord
RİSON#9035
Açıkçası beğenmedim gözüme hiç hoş gelmedi. Gerek fontlar olsun hiç yakışmamış.
Sen daha iyi bilirsin üstad.
Yine belirtmek isterimki benim bir onaylı satıcı yetkim yok normalde ücretli satış yapmak için burdaydım.

yani yogunluktan dolayı fazla uğraşamıyorum yinede kullanacak arkadaşlara bir farklılık olur.

Joka

Our life is gradient.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
622
Puanlar
5.740
Steam
SmoJka
Discord
Joka#0326
Font tercihin hiç güzel değil. Fontlar göze hiç güzel durmuyor ve düzensiz gözüküyor. Design By RISON yazısı kocaman olmuş bir köşeye sıkıştırsan yeterdi. Oradaki roket ve taçlı çocuk alakasız ve kötü duruyor. Ya 2 tane roket tarzı şeyler kullan ya da 2 tane farklı çocuk kullan. Bir örüntü benzeri görünüm oluşsun. Açıkcası V2 olmasına rağmen böyle bir eser ortaya çıkmasına şaşırdı, en azından düzen yaratabilirdin.

Emrey1

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
430
Discord
RİSON#9035
Font tercihin hiç güzel değil. Fontlar göze hiç güzel durmuyor ve düzensiz gözüküyor. Design By RISON yazısı kocaman olmuş bir köşeye sıkıştırsan yeterdi. Oradaki roket ve taçlı çocuk alakasız ve kötü duruyor. Ya 2 tane roket tarzı şeyler kullan ya da 2 tane farklı çocuk kullan. Bir örüntü benzeri görünüm oluşsun. Açıkcası V2 olmasına rağmen böyle bir eser ortaya çıkmasına şaşırdı, en azından düzen yaratabilirdin.
V3 özel bir tasarım yapacağım.
Teşekkür ederim.

Sooply

Yanlış yerdesiniz, bir ileri gidin.
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.609
Puanlar
10.540
Discord
Sooply#7999
Minecraft
Sooplys
V3 özel bir tasarım yapacağım.
Teşekkür ederim.
Öğreneceğin çok şey var, olsun. Sen nasıl geliştiğine bakacaksın. Seni eleştirenler kötü bir şey yapmıyor. Bir hatan var ki onu düzelt diye bir eleştiri yapıyoruz. İnşallah daha düzenli bir v3 tasarım ile gelirsin.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
714
Puanlar
3.240
Discord
Burak#7050
Minecraft
BurakXX
Hoşuma gitmedi , fontlar ve iconlar , geliştirilmeli.

Yukarı Alt