RiskSky.batihost.net | OPSkyBlock | WorldEdit | SIFIRLANDIK! | RCMarket | OtoSat | SandıkSatar | Sezon Sistem | Rütbe | GO!

Melowdy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
660
SeleninKusu
Minecraft
AkinCOSKUN

risksky.png
konutasarımı - yeni.jpg
photo1.png
photo2.png
photo3.png
photo4.png
photo5.png
photo6.png

Kopyalanabilir IP Adresimiz : RiskSky.batihost.net

seyda

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Seyda#2108
Seyda Kartal
Minecraft
seyda
Güzeli değil
Mükemmeli seçin
O yüzden RiskSky.batihost.net:8

Melowdy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
660
SeleninKusu
Minecraft
AkinCOSKUN
Güzeli değil
Mükemmeli seçin
O yüzden RiskSky.batihost.net:8

Görüşlerinizi Benim İçin Değerliydi Teşekkür Ederim ^^ İyi Vakit Geçirmen Dileğiyle.

MrskeletCraft

Ahanda Zümrüt!
Elmaslar
159
Puanlar
1.390
⎝╲⎝⧹ ☾⋆GamingPro☾⋆ ⧸⎠╱⎠#5857
Minecraft
YunsBEY
Tasarım falan hoş da Sıkıntı şurada benim de sunucuma gelip kaba ve saçma saçma konuşarak çaldığınız şeyler ile iyi bir ekip olmadığınız ortada.

Melowdy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
660
SeleninKusu
Minecraft
AkinCOSKUN
Tasarım falan hoş da Sıkıntı şurada benim de sunucuma gelip kaba ve saçma saçma konuşarak çaldığınız şeyler ile iyi bir ekip olmadığınız ortada.
Sizin Sunucunuza Gelip Hiç Bir Şey Çalınmamıştır. Kaba Söz Derken ? Discord Üzerinden İletişime Geçiniz Lütfen Beni Bilen Bilir Kimseye Böyle Bir şey Yapmam Eğer Yetkili Kadromdan Yapan Varsa Discord Üzerinden Bana Ulaşınız Gerekli İşlemleri Yapabiliriz :) Başarılar.

Sunucu tasarımlar vs. efsane olmuş. Fazla lafa gerek yok :D
Teşekkür Ederim Kardeşim İşnAllah Daha İyi Yerlere Gelebiliriz :) İyi Forumlar...

Pinguin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
41
Puanlar
90
Beğenmedim, konu tasarımı hoşuma gitmedi.Konuda 4 adet özellik belirtilmiş ki bunlar 1 tanesi hariç diğer sunucularda bulunuyorTasarımda "Güzeli değil mükemmeli seçin" yazıyor ancak o düzeyde olduğunu pek sanmıyorum, başarılar

Melowdy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
660
SeleninKusu
Minecraft
AkinCOSKUN
Server Aktif Güncel++
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Beğenmedim, konu tasarımı hoşuma gitmedi.Konuda 4 adet özellik belirtilmiş ki bunlar 1 tanesi hariç diğer sunucularda bulunuyorTasarımda "Güzeli değil mükemmeli seçin" yazıyor ancak o düzeyde olduğunu pek sanmıyorum, başarılar
Haklısınız,Eleştirilere her zaman açığım fakat konu tasarımını para ile aldım ve ancak bu kadar sistem sığdırabildik. sunucuya gelip görebilirsiniz . RCMarket,Puanlama ve WorldEdit sistemini daha önceki sunucularda görmemiştim ama olabilir. Haritalara Görüşünüz nedir ?

Pinguin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
41
Puanlar
90
Server Aktif Güncel++
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Haklısınız,Eleştirilere her zaman açığım fakat konu tasarımını para ile aldım ve ancak bu kadar sistem sığdırabildik. sunucuya gelip görebilirsiniz . RCMarket,Puanlama ve WorldEdit sistemini daha önceki sunucularda görmemiştim ama olabilir. Haritalara Görüşünüz nedir ?
Worldedit sistemi birçok skyblock sunucusunda , rcmarket dediğiniz olayın gelişmişi ise Sunucumda bulunuyor.Konudaki sistemlere gelir isek , ben gibi birçok kişi burada ne yazıyor ise ona değerlendirme yapacaktır.Cumartesi uğrayacağım sunucunuza.

Melowdy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
660
SeleninKusu
Minecraft
AkinCOSKUN
Server Güncel ++

Melowdy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
660
SeleninKusu
Minecraft
AkinCOSKUN
Ultra op güzel böyle sunucuları severim 10/9
Güzel Yorumlarınız İçin Teşekkür Eder Serverimize Oynamaya Bekleriz ^^

++ Güncel
RCMarket Sistemi Sorunsuz Bir Şekilde Aktif!
MOTD Değiştiriliyor!

Melowdy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
660
SeleninKusu
Minecraft
AkinCOSKUN
Yukarı