Sol Reklam
Sağ Reklam

Rising Of The Castles / Ücretli Faction Spawn / Eternal B.T.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Lnka9j.png

pWyomo.png

Herkese merhabalar ben Yusuf.Forumda tanıyanlar biliyordur zaten kendimce yapılar yapıp yeri geldimi ücretsiz yeri geldimi ücretli içerikler paylaşıyorum.Ne kadar iyi veya kötü olduğum tartışılır forumda benden iyilerde vardır benden kötülerde ama amacımız bugün bunu tartışmak değil herkesin kendince ürettiği hizmeti bir şekilde pazarlamaya çalışması.Bu tür konulara gelip yapı kötü bu kadar para etmez gibi yorum atmadan önce bir düşünmek gerekebilir ''ben şimdi buraya böyle yorum yapıyorumda acaba yeri burasımı'' gibi bir düşünceden bahsediyoruz.Neyse bugün ücretli bir şekilde sunduğum Rising Of The Castles Faction haritasını sizlere göstermek tanıtmak ve isteyenler olursa satabilmek amaçlı bir konu açıyorum.Yapı hakkında görüntü ve bilgiler için konuyu sonuna kadar incelemeniz faydalı olacaktır.

y3Yll9.png

Kim Bu IYusuf_DemirI Veyahut Eternal Grubu?
IYusuf_DemirI aralık 2016 yılında bu foruma bir kaç bilgi öğrenmek için katılmıştım.Ve forumlara olan ilgimden dolayı biraz foruma hizmet çabası içerisine girmeyi kendime vazife edindim ve sonuç üye olarak girdiğim forumda şuan editörlük yapıyorum ve halen aynı şekilde yeri geldimi ücretli veya ücretsiz hizmet sunuyorum.Eternal gurubunu açıkçası kurmak bir kaç aydır aklımdaydı lakin tek başıma olduğumdan dolayı böyle bir grubu ve imgeyi taşımanın pek mantıklı olabileceğini düşünmemiştim.Ve grubu bugün resmi bir şekilde kuruyor ve adını Eternal olarak koyuyorum.Eternal adı benim eski sunucumun adından gelmektedir.

dGQ23Q.png

Satılan Yapılara Verilen Destek Süresi Ne Kadardır?
Yapılan ve satılan yapılarımızda bulunan herhangi bir hatayı tarafımız üstüne alıp gerekli inceleme ve desteği memnuniyetle vereceğinden emin olabilirsiniz.Satılan yapılara + olarak istenen özel istekler özel bir ücretlendirmeyle sonuçlanır.Grubumuzu oluşturan şuan sadece benim benden başka biri sizinle iletişime geçip bir istek ve ricada bulunursa lütfen dikkate almayınız yaptığınız hatalardan biz sorumlu değiliz aldığınız yapılar ile bu kuralı kabul etmiş oluyorsunuz.

Q7DlvA.png

8dqbMr.png

29Lkr0.png

gWdAWL.png

r2WVJM.png

VMoLrV.png

nWzgJg.png

ZEvV9Z.png

0BvkE9.png

kW4g6A.png

r2WV1N.png

OLYZDQ.png

0BvklD.png

Görüntülerde olan spawnın fiyatı:30 TL
Mapın boyutu:600*600
Sonradan özel isteklerin fiyatı:İsteklere göre belirlenir
Şuan spawnda bulunan warplar:Balıkçı-Büyü-Tamir-Lapis.
Dipnot:Lütfen sadece satın alacak şahıslar iletişime geçsin ve buraya ona göre yorum yapsın.
nWzRPN.png

Son düzenleme:

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Bir Yusuf Demir klasiği daha :D Ama 600x600 yapman efsane iyi olmuş. O haritanın içine bütün warplar sığar bence :)

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Gayet hoş ve başarılı bir harita olmuş. Klavye ve farene sağlık :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44
Halo toprakları fethettin

BayMelih

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Minecraft
BayLegend
Dünyayı Yusuf Demir Yönetsin Güzel olmuş :) Birde market ekleseydiniz güzel olurdu.

G

Garp

Ziyaretçi
Para verilebilir bir spawn. Başarılı :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Bro faction da balon yerine daha güzel bir şey mesela ejderha ekleyebilirdin. Balon, faction maplerinde hoş durmuyor bence. Birde alanı biraz daha değerlendirebilirdin. (Amacım kötülemek değil senin gibi iyi bir insanın daha mı daha çok başarılı olmasını istiyorum)

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Ufak eklemeler yapabilirsin.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Bro faction da balon yerine daha güzel bir şey mesela ejderha ekleyebilirdin. Balon, faction maplerinde hoş durmuyor bence. Birde alanı biraz daha değerlendirebilirdin. (Amacım kötülemek değil senin gibi iyi bir insanın daha mı daha çok başarılı olmasını istiyorum)
Sen adamsın irfan seni seviyorum <3.Çok doğru diyorsun farkındayım çok boş kalmış ve balonlar yerine böyle mistik şeyler eklemek daha doğru olur.​
[DOUBLEPOST=1504418332,1504418297][/DOUBLEPOST]
Ufak eklemeler yapabilirsin.
Üzerinde çalışacağım balonlar yerine farklı şeyler ekleyerek ve farklı yapılar ile biraz daha süslemeler yapacağım teşekkürler düşüncen için.​
[DOUBLEPOST=1504418373][/DOUBLEPOST]
Para verilebilir bir spawn. Başarılı :D
Aslında biraz daha üzerine uğraşmalıyım düşüncen için çok teşekkür ederim.​
[DOUBLEPOST=1504418439][/DOUBLEPOST]
Dünyayı Yusuf Demir Yönetsin Güzel olmuş :) Birde market ekleseydiniz güzel olurdu.
Faction sunucularında artık marketi sanal olarak yapmaya başladıkları için pek markete ihtiyaç duymadım ama medieval bir ev yapılıp içine market konulabilir veyahut daha farklı bir yapı yapılabilir teşekkürler yorumun için.​
[DOUBLEPOST=1504418471][/DOUBLEPOST]
Halo toprakları fethettin
Halo gel sanada bir kale yapalım oralarda :)​

LimonSuyu

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
ANT
Açıkçası 30tl'ye bu mapi almam fiyata göre çok pahalı internetten eğitim videosu izleyip yapılabilecek bir spawn bedavaya vermen daha mantıklı ayrıca terrain hoşuma gitmedi havadaki desen uyumlu değil ayrıca 2 kule arasına yaptığın duvar desenide eksik kalmış ve boğuk durmuş

İyi Forumlar.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
Ücret biraz fazla sanki? Ortada o ücret verilecek build göremedim.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Açıkçası 30tl'ye bu mapi almam fiyata göre çok pahalı internetten eğitim videosu izleyip yapılabilecek bir spawn bedavaya vermen daha mantıklı ayrıca terrain hoşuma gitmedi havadaki desen uyumlu değil ayrıca 2 kule arasına yaptığın duvar desenide eksik kalmış ve boğuk durmuş

İyi Forumlar.
600-600 terrain mapa 30 lira fazla görüyorsanız söyleyecek birşey bulamıyorum açıkçası.İnternetten eğitim videosu izleyip yapmak bu kadar basit ise neden forumda öyle şeyler göremiyoruz vede burada yapılan tüm yapılar öyle internetten izlenilip yapılmış değil arada çok fark var.Konuyu okumadan yorum yapmanızda çok yanlış lütfen ilk önce konuyu okuyun o zaman neden böyle birşey dediğim anlayın.​
[DOUBLEPOST=1504431206,1504431113][/DOUBLEPOST]
Ücret biraz fazla sanki? Ortada o ücret verilecek build göremedim.
Düşüncene saygı duyuyorum.​

BayMelih

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Minecraft
BayLegend
Build takımını kurmuşsun galiba peki eğitim yapacak mısınız?

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı