Eklenti Paketi Rise Team | Eklenti Paketi - Skript - Web Tasarım - Sunucu Yönetimi Hizmetleri | Müşteriye Özel Paketler

Kadir Can YİĞİT

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Onaylı Satıcı
Elmaslar
8
Puanlar
30
Discord
Kadir YİĞİT#5372
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

72798

NOT: BAZI ARKADAŞLAR HER TÜRLÜ BİLGİ DEYİNCE YANLIŞ ANLAMIŞ BİZİ.. HER TÜRLÜ BİLGİ DERKEN "BRANŞLARIMIZDAKİ ÇOĞU BİLGİYE SAHİBİZ." ANLAMINDA KULLANILMIŞ BİR CÜMLE...​

Son düzenleme:

RubySkyMC Furkan

\ Grafiker / Oyna.RubySkyMC.Com
Deneme Destek
Premium
Onaylı Satıcı
Elmaslar
213
Puanlar
1.240
Steam
Jesuj
Discord
Furkan Oruc#8287
Minecraft
FurkanOrucHD_
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Güzel gibi bol satışlar.

MrsTracer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
36
Puanlar
60
Steam
MrsTracer
Discord
Rainbow#4039
Minecraft
JSJikroStin
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Umarım bol bol kazançlarınız olur ama tavsiyem tanınmak için bir şeyler yapmanız. Örneğin demo free paket göstererek insanlara hünerlerinizi gösterebilirsiniz vs. vs.

Kadir Can YİĞİT

Onaylı Satıcı
Elmaslar
8
Puanlar
30
Discord
Kadir YİĞİT#5372
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Umarım bol bol kazançlarınız olur ama tavsiyem tanınmak için bir şeyler yapmanız. Örneğin demo free paket göstererek insanlara hünerlerinizi gösterebilirsiniz vs. vs.
Tabii aklımızda öyle bir planımız var çok yakında bir paket çıkaracağız.

OyunKurdu_

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
690
Discord
OMRS.#4817
Minecraft
OyunKurdu_

Kadir Can YİĞİT

Onaylı Satıcı
Elmaslar
8
Puanlar
30
Discord
Kadir YİĞİT#5372
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

" Her türlü bilgiye sahibiz" cümlesi çok gördüğümüz ancak yapılan işlere baktığımız da gayet amatörce işler yapan kişiler tarafından çok kullanılıyor. Her türlü bilgiye gerçekten sahip misiniz ? Tartışılır.
6 yıldır paket yapıyorum emin olun gereken bilgiye sahibim :)

MrsTracer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
36
Puanlar
60
Steam
MrsTracer
Discord
Rainbow#4039
Minecraft
JSJikroStin
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Yav aklıma takıldı şu Nerian sunucusunun logosu çoğu yerde var muhtemelen bedava psd. Nerde bulabilirim bunu?

queTR

Olacak gibi değildi, olmadı da zaten..
Deneme Destek
Elmaslar
86
Puanlar
340
Discord
queTR#3773
Minecraft
queTR
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

"Her türlü bilgiye sahipiz" biraz fazla olmamışmı, bir insan bütün herşeyi bilemez 1 pluginde 10 bilgi varsa 8ine sahipsindir 2sine değilsindir bence tasarım güncellenirse "Neredeyse her türlü bilgiye sahipiz" demeniz daha iyi olurdu neyse Başarılar..

Shultz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Discord
Shultz#4724
Minecraft
Shultz
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Web Tasarım yazıp, açıklama kısmında "İsteğinize göre yapılan web scriptlerinin özelliklere göre fiyatta değişiklik gösterebilir." sebepsizce güldüm. Web Tasarım ve Web Script mantığını çözmeniz gerekiyor ki, ikisi de farklı farklı şeyler. Demek ki, her türlü bilgiye sahip değilsiniz. Hayırlı satışlar dilerim.

Kadir Can YİĞİT

Onaylı Satıcı
Elmaslar
8
Puanlar
30
Discord
Kadir YİĞİT#5372
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Yav aklıma takıldı şu Nerian sunucusunun logosu çoğu yerde var muhtemelen bedava psd. Nerde bulabilirim bunu?
Bedava PSD değil kendim yaptım isterseniz özelden ulaşabilirsiniz ücretsiz olarak müsait olduğum zaman yapabilirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

"Her türlü bilgiye sahipiz" biraz fazla olmamışmı, bir insan bütün herşeyi bilemez 1 pluginde 10 bilgi varsa 8ine sahipsindir 2sine değilsindir bence tasarım güncellenirse "Neredeyse her türlü bilgiye sahipiz" demeniz daha iyi olurdu neyse Başarılar..
Haklısınız bu şekilde ikaz eden kişilerin uyarılarınıda ayrıca dikkate alıyorum teşekkür ederim :)

Web Tasarım yazıp, açıklama kısmında "İsteğinize göre yapılan web scriptlerinin özelliklere göre fiyatta değişiklik gösterebilir." sebepsizce güldüm. Web Tasarım ve Web Script mantığını çözmeniz gerekiyor ki, ikisi de farklı farklı şeyler. Demek ki, her türlü bilgiye sahip değilsiniz. Hayırlı satışlar dilerim.
Dostum asıl senin çözemediğin Web Tasarım yaparken Web Script kullanması.

Shultz

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Discord
Shultz#4724
Minecraft
Shultz
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Bedava PSD değil kendim yaptım isterseniz özelden ulaşabilirsiniz ücretsiz olarak müsait olduğum zaman yapabilirim.

Haklısınız bu şekilde ikaz eden kişilerin uyarılarınıda ayrıca dikkate alıyorum teşekkür ederim :)

Dostum asıl senin çözemediğin Web Tasarım yaparken Web Script kullanması.
Web tasarım yaparken illa Web script kullanacaksın diye bir şart bulunmamakta. Web tasarım yaparken arka plan dilleri kullanılmaz. Siz web tasarım yaparken PHP mi kullanıyorsunuz? yoksa HTML, CSS, JS gibi diller mi?

Kadir Can YİĞİT

Onaylı Satıcı
Elmaslar
8
Puanlar
30
Discord
Kadir YİĞİT#5372
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Web tasarım yaparken illa Web script kullanacaksın diye bir şart bulunmamakta. Web tasarım yaparken arka plan dilleri kullanılmaz. Siz web tasarım yaparken PHP mi kullanıyorsunuz? yoksa HTML, CSS, JS gibi diller mi?
Dostum farkındaysan Branşımda Plugin yazıyor bunu Web Tasarımcımıza ulaşıp sormanın daha mantıklı olabileceğini düşündün mü?

Yukarı