Reklam Rise of Valyria | Valyria'nın Yükselişi | play.riseofvalyria.com |1.8-1.13 | Faction | Ejder Sistemi | Görev Sistemi | Çeşitli Etkinlikler |

Furling

Rise of Valyria
Elmaslar
6
Puanlar
60
Furling / Gökhan /28#4545
YETKİLİ ALIMI YOKTUR LÜTFEN OYUNA GİRİPTE YETKİLİ ALIMI VARMI DİYE SORMAYIN
KONU-TASARIMI.png

SPAWN
Spawn.png

EJDERHA BOSS
Ejderha.png

LAPİS BÖLGESİ
Lapis.png

RÜTBE HAMMADDE
Rütbehammade.png

ORMAN
orman.png

BALIKÇI
balıkçı.png

GÜNLÜK GÖREV - SIRALI GÖREV - GÜNLÜK ÖDÜL NPC'LERİ
görev npcleri.png
MADEN EVENT

madenevent.png

OYUNCU MARKET
Oyuncumarket.png

ARENA
Arena.png

Ekler

Son düzenleme:

Hyphelix

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
72
Puanlar
390
HyPleX
Hyphelix#6559
Minecraft
Hyphelix
Normalde hiç bir sunucuya kötü demem fakat //set ile yapılmış duvarlar ve sistemler çok eski eğer 2016 veya 2015 olsa evet derim ki başarılı fakat günümüzün şartlarına ayak uyduramaz Plugin paketinin evrim geçirmesi lazım veya bi Pluginer tutup paralı parasız paket yaptırılmalı başarısız :(

Troyage

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
80
Puanlar
440
Mustafa#7077
Minecraft
Troyage
Mapler sanirsam ozgun acaba hosting firmasimi kullaniyonuz yoksa sizemi ait ozellikde 500gb hdd yazmisinizda

Furling

Rise of Valyria
Elmaslar
6
Puanlar
60
Normalde hiç bir sunucuya kötü demem fakat //set ile yapılmış duvarlar ve sistemler çok eski eğer 2016 veya 2015 olsa evet derim ki başarılı fakat günümüzün şartlarına ayak uyduramaz Plugin paketinin evrim geçirmesi lazım veya bi Pluginer tutup paralı parasız paket yaptırılmalı başarısız :(
builderlerimiz haritayı elinden geldiğince güzelleştirmeye devam ediyor eleştirileriniz için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mapler sanirsam ozgun acaba hosting firmasimi kullaniyonuz yoksa sizemi ait ozellikde 500gb hdd yazmisinizda
Bize Ait

Jimenezz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
41
Puanlar
490
Minecraft
KamberSF
Sunucu güzel ancak biraz gelişmesi lazım, ayrıca //set ile yapılmış gibi de durmuyor ve haritalara emek verilmiş oyuncu olduğu taktirde sunucunuz gelişe bilir.

Bir not eklemek istiyorum sunucuya sadece resimlerden bakarak değerlendirme yapmayın.

Furling

Rise of Valyria
Elmaslar
6
Puanlar
60
Sunucu güzel ancak biraz gelişmesi lazım, ayrıca //set ile yapılmış gibi de durmuyor ve haritalara emek verilmiş oyuncu olduğu taktirde sunucunuz gelişe bilir.

Bir not eklemek istiyorum sunucuya sadece resimlerden bakarak değerlendirme yapmayın.
Yorumunuz için teşekkür ederim zamanla daha fazla etkinlikler koymayı düşünüyoruz.

Eleştiri yapan arkadaşlar konu tasarımını düzenlemeden önce haklılardı. Eleştiriye her zaman açığız, olmasaydık bu kadar ileriye doğru adım atamazdık. :)

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
63
Puanlar
1.090
Yok.
Sheck Wes#1022
Yok.
Minecraft
iKwane
Mapler biraz kötü özelliklerinizi sevdim. Sunucunuz da başarılar dilerim.

RehaReiz

FeldoraNw | CEO
Elmaslar
17
Puanlar
2.120
RehaReiz
' S†âdêx.#0031
reha994
Minecraft
RehaReiz
Konu tasarımı ve sunucu geliştirilebilir
4/10

RubySkyMC Furkan

oyna.rubyskymc.com
Elmaslar
73
Puanlar
1.090
Jesuj
Furkan Oruc#8287
FurkanOruc_
Minecraft
FurkanOrucHD_
Sunucu güzel . Bilgin ve bilgili bir kurucu var karşımızda başarılar

SoulX

Enderman Katiliyim, Ühühühühü!
Emekli
Elmaslar
1.815
Puanlar
3.990
bozq
Soul#4118
Diğer sunuculardan iyi gözüküyor. En azından bir emek var arkadaşlar... Diğerleri direk koyuyor pluginleri çalıştırıyor sunucuyu.

Elmaslar
65
Puanlar
2.240
Dostum özellikle sistemlere özen gösterirseniz sunucunuza çok etkisi olur. Artık bu sistemler neredeyse her sunucuda mevcut . Umarım ileride başarılı bir sunucu haline gelirsiniz .

AlphaBbc

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
460
Yok
Minecraft
SpecialForces
Yani Serveri Biraz İnceledim Ancak birşey gözüme çarptı çoğu yerin buildi iyiyken neden -/warp orman da kullanması kaba ama "kötü" bir build kullanılmış Düzeltilirse sevinirim

Yukarı