Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Riot Games'ten Destek Kampanyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BordoMavi

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BordoMavi#9396

Elmaslar
83
Puanlar
0
Minecraft
BordoMavi
bordomavi1.jpg

Riot Games'ten COVID-19 Destek Kampanyası

Riot Games, yani League of Legends oyununun geliştiricisi dünya çapındaki yardım kuruluşlarına destek olabilmek için destek kampanyası başlattı. Destek kampanyası süresinde oyuna yeni içerikler eklendi. Bu kampanya 23 Temmuz tarihinde sona ereceğini söyledi. Riot Games'in paylaştığı blog yazısında ve YouTube videosunda "COVID-19 Destek / Bağış Kampanyasını" duyurdu.

COVID-19 salgını nedeniyle Riot Games'in başlattığı bağış kampanyası için birçok şirket çeşitli yollarla yaptıkları satışlardan elde ettikleri geliri kuruluşlara aktarmak için bazı yardım kampanyaları düzenledi.

bordomavi2.jpg

Kampanya sürecinde yer alan içerikler:
  • Cerrah Shen kostümü ve renkleri
  • Hemşire Akali kostümü ve renkleri
  • Doktor Kennen kostümü ve renkleri
  • Akali’den Sevgilerle! ifadesi
  • Cerrah Shen, Hemşire Akali ve Doktor Kennen çerçeveleri ve simgeleri
  • Tüm içerikleri kapsayan “Mega Bağışçı Paketi
Mağazada yer alan bu içerikler, mağazada Toplumsal Etki rozeti adında barınıyor. Bu sayede yapacağınız satın alımların hangilerinin COVID-19 bağış kampanyasına katkıda bulunacağını kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz. Bu kampanya 23 Temmuz tarihinde sona erecek. Bu kampanyada elde edilen bütün gelirler Toplumsal Etki Fonu'na gidecek. Kâr amacı olmadan yerel kuruluşlara aktarılacak.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Riot Games gibi büyük oyun şirketinin bu konuda adım atmasına sevindim. Ayrıca gayet güzel bir konu hazırlamışsınız. Kaleminize sağlık ;) :8

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Elinize sağlık güzel konu olmuş.

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Riot games Corona için yardım yapmak yerine kendi kitlesindeki kanser kitleyi temizlese daha büyük bir yardım yapmış olur bence. İyi ki bırakmışım oyunu.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Güzel bir hareket, keşke tüm satin alımları kapsasaydı.. bu sayede daha cok bağiş alinirdi.. ben kimsebin hemşiye veya cerrah kostümlerine para vereceğini sanmiyorum ?

MonarchNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SemihCengiz#0993

Elmaslar
7
Puanlar
380
Minecraft
SemihCengiz
Güzel bir hareket, keşke tüm satin alımları kapsasaydı.. bu sayede daha cok bağiş alinirdi.. ben kimsebin hemşiye veya cerrah kostümlerine para vereceğini sanmiyorum ?
Evet . katılıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı