RioCraft.keyubu.com | Gelişmiş Görev | AirDrop | Boss | SaatlikHediye | Kasalar | Rütbeler | İlk 25 Kişiye Spawner Hediye | Takımlar | Özel Petler |

gecelos

Koydum Çalışma Masasını
24 Kasım 2014
62
0
3.840
30
İzmir
Ruh Hali

Betadan Çıkmıştır Açıldık

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

TANITIM

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

SİSTEMLER

Gelişmiş görev: Toplamda 10 adet göreviniz olacaktır. Hepsi tek kullanımlıktır. En güzel yanı marketten alıp yaptım diye görevi teslim edemezsiniz.

AirDrop: Bir Pubg edasında, ormanda belirli bir kordinat aralığına havadan drop düşer ve tüm oyuncular drop için savaşırlar.

Saatlik Hediye: Her saat /saatlikhediye yazarak hediyenizi /saatlikhediyemenu'den görebilir ve alabilirsiniz.

Sanal market: /market komutu ile direk eşya alıp satabilirsiniz. Aynı zamanda markete özel eşyaları indirimle sunuyoruz.

Orman Boss: Her 5 dakikada bir canlanan ve içinden P1 demir set düşmektedir.

Özel Hayvanlar: /ozelpetler komutu ile 15 saniyede size 50Tl kazandıran bir tavşan elde edersiniz.

Takımlar: /takimyardim skripti ile arkadaşlarınızla takım kurar ve birbirinize arenada vurmamanızı sağlar

İİlk 25 Kişiye Spawner: /hediyeal yazarak listeye ekleniyorsunuz yöneticiler spawnerınızı envanterinize koyuyor. /hediyealanlar ile listeyi kontrol edebilirsiniz.

İpeksi Kazma: İpeksili kazma ile ormanda bulduğunuz her spawner'ı alabilir ve farm yapabilirsiniz.

Oyuncu Market: /ah komutu ile diğer oyuncularla rahatlıkla ticaret yapabilirsiniz.

Kasalar: Girişte belli kasalar oyuncular için direk açılabilir konumda beklemektedir. Günlük haftalık maden alet vs kasa çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Rütbeler: Oyun içi para kazandıkça rütbe atlayabilirsiniz (/runkup). Her rütbenin kendine has kit'i bulunmaktadır.

Köylü Takas: Taş kazarak %5 şansla coin çıkar. Bu coin ile köylü takastan item veya kasa anahtarı takaslayabilirsiniz.

SERVER İÇİ RESİMLER:
Balıkçı

Boss

KöylüTakas

Orman

Spawn

Kasalar

Görev

Top 10

Yetkililer:

Kurucu:
Gecelos
Altinay

Yapımcılar:
Ehtiyar

Giresun28
xOsmanflk

Youtube Tanıtım videomuz:(yakında eklenecektir)
İp: RioCraft.keyubu.com
Site:

(oyundaki kullanıcı adınız ve oyun içinde giriş yapıcağınız şifre ile kayıt olunuz.)

Son düzenleme:
  • Elmas
Tepkiler: goksan

giresun283428

Zombi Geldi, Beni Yedi
13 Nisan 2017
269
0
2.440
Türkiye
Ruh Hali
Gerçekten emek verilmiş bir sunucu, şahsen ben de bu işin içerisindeyim .d

Espyness

Birisi mi Spawnlandı?
19 Ocak 2019
0
0
180
15
Sunucu Harika Tavsiye Ederim eylenceli pluginleri güzel tebrikler

• Elmas
Tepkiler: gecelos

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
223
2
3.240
24
Ruh Hali
Beğendim

enes7106

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
21 Kasım 2014
10
0
2.870
17
Başarıların Devamını Dilerim.

• Elmas

Aovalect

Odunlara Vur Vur Vur!
30 Ekim 2018
39
0
490
19
Afrika
Ruh Hali
Haritalar kötü. Renk uyumu kötü. Gelişmeniz dileğiyle.

• Elmas
Tepkiler: EuX_tr

gecelos

Koydum Çalışma Masasını
24 Kasım 2014
62
0
3.840
30
İzmir
Ruh Hali
Son düzenleme:

EuX_tr

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı
22 Nisan 2017
42
0
2.110
30
Sitede sıkıntı var.

Osman | TeamSenpai

Odunlara Vur Vur Vur!
27 Nisan 2016
40
0
2.970
22
Ruh Hali
çok fena sunucu bizzat ben içindeyim

• Elmas

Soul Network

Birisi mi Spawnlandı?
24 Ocak 2019
7
0
320
Ruh Hali
Haritalar eski tarz. Artık oyuncular bu tarz haritalarda oynamaktan sıkıldı.
Bazı şeylerden kısıp builder tutmanızı öneriyorum.