REVIVAL RP |1.14.4| Survival RP Sunucusu | VIP Yok | Soft RP | Silahlar, Araçlar ve fazlası

spursatan

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Website
steamcommunity.com
Ruh Hali
Sunucu IP Adresi
revivalrp.keyubu.com
Sunucu Sürümü
1.14.4
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival, Soft Roleplay
Zorluk Seviyesi
Orta
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
JWLRK8.jpg

2020-03-30_15.37.15.png
2020-03-30_15.43.25.png
2020-03-30_15.45.48.png
2020-03-30_15.50.43.png
2020-03-30_15.46.52.png
Eki Görüntüle 113200
2020-03-30_16.00.07.png

Denizin içinde saklanmış gerçek bir efsane, içinde hediyelerle birlikte.
2020-03-30_16.46.58.png
2020-03-30_17.17.18.png

2020-03-31_12.27.27.png
SİZDEN İSTEKLERİMİZ VE KÜÇÜK BİR BİLGİLENDİRME
Sunucumuzun bir hikayesi var ve ona uygun şekilde rol yapmanızı istiyoruz. Hiç rol yapmamış olsanız bile soft roleplay olacağı için kolayca sunucuya alışabilirsiniz. Unutmayın hayatta kalmaya ve gelişmeye çalışıyoruz :) Sunucu hikayemizden dolayı sistemi 1:2000 ölçek hazır dünya haritası üstüne kurduk. Dünya haritası hariç tüm yapıları biz ekledik. Tabiki yıkılmış bir şekilde :)

NOT: Dostlar ben zaten bu işlerde yeniyim. Asla usta olduğumu falan söylemedim. Sadece kafa dağıtmak isterseniz bi uğramanızı rica ediyorum :) Anlamadığım şekilde yorumlara da yanıt veremiyorum. Hepinize iyi günler dilerim.

Teşekkür ederim
Okuduğunuz için teşekkür ederim :) Dostum Arda ve Ulaş'ın haritada yardım etmesi dışında bir çok şeyi kendim test ederek hepinizin eğlenmesi için elimden geleni yaptım. Bir çok plugini sunucuda lag yapar diye şu anlık kaldırdım :) Sunucu işlerinde yeniyim ve bir hatamı görürseniz affola, düzeltmek için her şeyi yaparım.
Ayriyeten yakında Minecord (Yanınızdakilerle sesli sohbet) getirmeyi düşünüyorum. Şu anlık sadece yanınızdakilerle yazılı sohbet edebilme (ChatDistance) var.

Meraklısı için sunucu hikayesi:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

EvilSlayer

Designer
Elmaslar
59
Puanlar
0
Yer
Türkiye İzmir
Website
www.eretnanetwork.net
Ruh Hali
Eki Görüntüle 113193
SİZDEN İSTEKLERİMİZ VE KÜÇÜK BİR BİLGİLENDİRME
Sunucumuzun bir hikayesi var ve ona uygun şekilde rol yapmanızı istiyoruz. Hiç rol yapmamış olsanız bile soft roleplay olacağı için kolayca sunucuya alışabilirsiniz. Unutmayın hayatta kalmaya ve gelişmeye çalışıyoruz :) Sunucu hikayemizden dolayı sistemi 1:2000 ölçek hazır dünya haritası üstüne kurduk. Dünya haritası hariç tüm yapıları biz ekledik. Tabiki yıkılmış bir şekilde :)

Teşekkür ederim
Okuduğunuz için teşekkür ederim :) Dostum Arda ve Ulaş'ın haritada yardım etmesi dışında bir çok şeyi kendim test ederek hepinizin eğlenmesi için elimden geleni yaptım. Bir çok plugini sunucuda lag yapar diye şu anlık kaldırdım :) Sunucu işlerinde yeniyim ve bir hatamı görürseniz affola, düzeltmek için her şeyi yaparım.
Ayriyeten yakında Minecord (Yanınızdakilerle sesli sohbet) getirmeyi düşünüyorum. Şu anlık sadece yanınızdakilerle yazılı sohbet edebilme (ChatDistance) var.

Meraklısı için sunucu hikayesi:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Farklı bir konu tasarımı nezaman görüceğiz acaba? Ayrıca sistemleriniz hep aynı itemsadder kullanıyorsunuz ve hiçbir değişiklik yok. Aynı zamanda tab ve skortablon çok kötü indirdiğin gibi sadece yazıları editlemişsin gibi yanlış anlamayın karalamaya çalışmıyorum fakat gerçekler bunlar ayrıca yanlışlarını söylemezseler asla büyüyemezsin yani emek vermeden asla dev bir sunucu olamazsınız sizden daha iyilerini bekliyorum iyi günler..

• Elmas
Tepkiler: spursatan

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Usta Yazar
Elmaslar
8.621
Puanlar
2.530
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Website
www.mc-tr.com
Ruh Hali

Gerçekten sunucunun haritalarını gördüğüm zaman ağzım açık kaldı ki sunucu türü ve sürümü de baya bir ilgimi çekti. Mutlaka geleceğim :8

• Elmas

Reynixan

Skripter
Usta Destek
Nötr
Premium
Elmaslar
427
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Ruh Hali
Güzel sunucuya benziyor fakat gelişmeniz gerektiğini düşünüyorum.
Başarılar dilerim.​

• Elmas