Sol Reklam

REKLAMLAR HK.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Allaha Atatürke sövüp paylaşmaktan iyidir kanka :D
evet arkadaşlar allaha atatürke sövüp mc sunucumu paylaşıp 300 oyuncu oynatıyorum pucci gang öyle diyor MLAMDFLKADFAF

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
evet arkadaşlar allaha atatürke sövüp mc sunucumu paylaşıp 300 oyuncu oynatıyorum pucci gang öyle diyor MLAMDFLKADFAF
Max anlayabilme kapasiten bu galiba :ASD:D:ADS:ASD Neyse ben atattaki çocuğa neyin nesini anlatıyorum ki :D Bak işine

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Max anlayabilme kapasiten bu galiba :ASD:D:ADS:ASD Neyse ben atattaki çocuğa neyin nesini anlatıyorum ki :D Bak işine
Kanka sana net bir cevap veriyim mi önce git bir bak konuda sahte ss filan demişler hesap id, oluşturulma falan eşleşmemiş neyse dur bide şunu söyliyim, v44 denen ortamda bulunmam kimseyi alakadar etmez, kimseyi ilgilendirmez. Anam değilsin babam değilsin bir yakınım değilsin sanane bro? V44 denen bir çok var örneğin israil v44 gibi. Depremzedelerle dalga geçip, ihbarla uğraşan saçma işler yapan v44 farklı platform babacım benim girdiğim değil. Benim girdiğim v44 omegle troll youtube üzerinde videolarım var hatta ne saçmalamışsın cidden yazık olum birilerini baltalayacağım diye bu kadar aciz duruma düşme. Ha birde:

Hocam yıl 2023 reklamcı tut ne saçmalamışsınız. 4 Yıllık sunucu tecrübesi demişsin şahsen: https://www.mc-tr.com/konu/degisik-yazilar-cikiyor.101165/ bunu görünce çokta bir şey diyemeyeceğim yorum yapamayacağım hocam.

Son düzenleme:

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Merhaba değerli MC-TR forum üyeleri! Yakın zamanda minecraft sunucumu herkese açıyor olacağım. 1.500 - 2500 TL arası nakit param bulunmakta. Reklamı doğru kişilere vermek istiyorum. Kimi tercih edebilirim? (TikTok, Youtube Shorts, Youtube...)
Brom sana önerim youtube ads, youtube (ortalama seviyede tanıtım çekenler), twitch yayıncıları, discord, forumlar. Ve bolca discord üzerinde şartlı etkinlik (2 davet et çekilişe katıl pizza, 25 tl) tarzından çok katkısı olur. Sunucu açılışında en çok aktif olan oyuncularımız arasından 5 kişiye 100 tl veya sunucu açılışında 300 tl para çekilişi kişi başı 100 tl açılışta hit verir sana. Voteyide üstte tutarsan derdin tasan kalmaz ekibinin profesyonelliğinede bağlı bu. Doğru alanları, kişileri tercih etmeye bak. Uygun fiyat verdi veya hiti yüksek gözüküyor diye reklam verme daha önceden çalıştığı yerlere git bir göz at danış derim. Ben böyle yapıyorum ve online sorunu çekmiyorum. Konudaki çoğu insan gereksiz yorum yapmış yok para ver reklamcı tut falan filan yıl 2023 brom babasına güvenmiyor millet. İyi forumlar

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Kanka sana net bir cevap veriyim mi önce git bir bak konuda sahte ss filan demişler hesap id, oluşturulma falan eşleşmemiş neyse dur bide şunu söyliyim, v44 denen ortamda bulunmam kimseyi alakadar etmez, kimseyi ilgilendirmez. Anam değilsin babam değilsin bir yakınım değilsin sanane bro? V44 denen bir çok var örneğin israil v44 gibi. Depremzedelerle dalga geçip, ihbarla uğraşan saçma işler yapan v44 farklı platform babacım benim girdiğim değil. Benim girdiğim v44 omegle troll youtube üzerinde videolarım var hatta ne saçmalamışsın cidden yazık olum birilerini baltalayacağım diye bu kadar aciz duruma düşme. Ha birde:

Hocam yıl 2023 reklamcı tut ne saçmalamışsınız. 4 Yıllık sunucu tecrübesi demişsin şahsen: https://www.mc-tr.com/konu/degisik-yazilar-cikiyor.101165/ bunu görünce çokta bir şey diyemeyeceğim yorum yapamayacağım hocam.
Sen neyin kafasındasın ulan dallama? Şikayet konusunda bile sunucudaki arkadaşlarını kendine yardıma çekip 50 yalan atıp konu kapattıran dallamasın ulan sen. Herkes * süzme salak bi tek akıllısın değil mi :D? v44 aleminde ne olduğunu hiç kimse bilmiyor bi tek sen biliyorsun. Dediklerinden bile anlaşılıyor ki atatın kuruluş amacını dahi anlayamamışsın. Bu arada sadece mctr forumunda dahi 3 yıldır varım bu raconun kime senin :D Attığın konuda dahi tecrübeli dediğimiz hiç bir kişinin cevabı net olmadı ve çözüme kavuşturamadı. Lafı uzatmaya gerek yok eğer istersen bu konuyu burada bırakıp discorddan ekleyip oradan devam edersin :D:D

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Mc sunucu reklamı konusuna gelirsek dediğim gibi tanıtım görevlisi almak en iyisidir. Sizden bir yük kalkar. Siz sallıyorum developerlık işini yaparken tanıtım görevliniz sosyal medyalardan, adwordsden reklamı düzgünce yapar. Ve getirip minimum 1 saat oynattığı oyuncu başı da bir ücret verebilirseniz bu hem size hem reklamverene ekonomik olarak düzgün dönüşler sağlar. Tekrardan hatırlatıyorum kurucunun asıl görevi sunucunun keyfini oyuncuya aktarabilmesidir. İyi forumlar.

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
128
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Birazdan bu mesaj gelecek
Screenshot_1.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı