Süre Bitim: Süresiz Süre Bitiş: 03.07.2018
Süre Bitiş: 07.07.2018 Süre Bitiş: 08.07.2018
Süre Bitiş: 13.07.2018 Süre Bitiş: 13.07.2018
Süre Bitiş: 16.07.2018 Süre Bitiş: 19.07.2018

Reklam Alanı Ücretlendirmeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Merhaba MC-TR Takipçileri;

Artık Reklam Alanları Ücretlendirme konusunun yenilenmesi gerektiğini düşündüğümüz için, yeni konuyu hazırlıyorum. Minecraft Sunucunuz var ve aktif kişilerle dolu bir sitede reklam vermek istiyorsanız tam yerine geldiniz. Herhangi bir aksilik olmaz ise eğer, gün içerisinde reklamlarınızı yayınlıyoruz. Reklam veren kullanıcılarımıza erişerek memnuniyetlerini sorabilirsiniz. Sizlere esas fiyatları değil de, indirimli fiyatları sunmak istiyorum. Pahalı reklam alanlarından bıkkınlık geldiğini düşündüğümüz için böyle bir karar aldık yönetim ile.

• Gerekli Site Bilgileri;
1- Aylık MC-TR Tekil Ziyaretçisi;
Adsız.png

2- Alexa Değerleri;
Adsız2.png
Güncel Alexa değerleri için her zaman Alexa Toolbar kullanın !

• Ödeme Yöntemleri;
1- İninal Kart;
İninal Kart Mobil uygulaması ile özel mesajdan istediğiniz barkot kodu ile ödeme yaparak reklam verebilirsiniz.

2- Banka Havalesi;
Ekstra ücret ödemeden ve anlık işlem yapmak için havale yöntemini seçebilirsiniz. Özel mesaj gönderildikten sonra size IBAN verilecektir.

Not: Mobil ödememiz şu anlık bulunmamaktadır.

• Reklam Alanları;
1- 468 x 60 Banner'e Sahip Üst Reklam;
Bu reklam alanı sayesinde, forumun üst kısmında reklamınız tüm sayfalarda görünebilir bir şekilde duracak. Minecraft Sunucuları için ideal olan bir reklam türüdür.

Fiyatlandırma: 120 TL / AY yerine 35 TL / AY

Adsız2.png

2- 250 x 250 Banner'e Sahip Yan Reklam (Sidebar);
Bu Reklam Alanı forumun Ana Sayfasının sağ tarafında gözükmektedir, bu alana sahip bazı sayfalarda da gözükmektedir.

Fiyatlandırma: 75 TL / AY veya
25 TL / HAFTA

ss1.png

3- Konu ve Mesaj İçerisindeki Reklam (Güncelleme: 678 x 48 Kabul Edilmekte);
Bu reklam alanı sayesinde neredeyse forumun her yerinden backlink alırsınız ve reklamınız gösterirsiniz, ayrıca bu reklam türü özel mesajlarda da çıkmaktadır. Minecraft Sunucuları ve Şirketler için ideal olan bir reklam türüdür.

Fiyatlandırma: 300 TL / AY yerine 150 TL / AY veya 40 TL / HAFTA

ss2.png

4- Tüm Foruma Bildirim Gönderme;
80.000 Kişiyi aşkın forumumuzun tüm kullanıcılarına bildirim göndermek, çok fazla etki edebilir. Tüm reklam türleri için ideal olan bir reklam türüdür.

Fiyatlandırma: 15 TL / BİLDİRİM

ss3.png

5- Konu Sabitleme + Reklam Konu Ön Eki;
Bu reklam türü sayesinde MineCraft Türk Sunucuları bölümünde konunuzu en üst sırada veya
REKLAM konu ön ekli olarak tutabilirsiniz.

Fiyatlandırma;

- Konu Sabitleme: 25 TL / AY
- Reklam Konu Ön Eki: 15 TL / AY

Adsız.png

Not: Sanal ürünlerin iadesi bulunmamaktadır, yalnızca farklı kullanımlar yapılabilir. MC-TR.com iade hakkını gizli tutar.

Yeni reklam sistemleri eklenene kadar bunlar geçerlidir, güncellemeler sizlere bildirim yoluyla bildirilecektir.
Sponsorluk ve Backlink Anlaşmaları İçin Mail Adresim: [email protected]

İyi Forumlar Dilerim...

Durum
Durum