Sol Reklam

Regular Show: dizinin sonu varmı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 823
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
400.jpg

Merhaba MC-TR. bugün sizlerle beraber Regular Show çizgi filminin bir sonu bulunmaktamı? sorusuna
bir cevap vereceğim. Bir dakika bir dakika! Konuya geçmeden önce şundan bahsedeyim; Bir tane daha konu açacağım bunun
hakkında. O konu yine Regular Show ile alakalı. Ama Sürpriz Yumurtalar hakkında açacağım. Şimdi geçebiliriz!

s-000a2f29ca01135e23984e198ee2c90fe6ed8f3e.gif

İnternette,Veya başka yerlerde hep Regular Show dublajlarını,komik anlarını izlerim. Favorimdir.
Esrarengiz Kasaba'yıda çok severim, @* 'de sever, çünkü resminde Esrarengiz Kasabanın
Bir çocuğun resmi var. Karakterleri tam ismini bilmiyorum o yüzden onlara Lemie ve Lala diyorum.
Şimdi Regular Show'a gelirsek, internette veya Cartoon Network yayınlarında hala yeni bölümleri çıkmakta.
Ve bunlar aynı hikayelerde değil. Hayal Gücünüzü geliştirebilecek. Türden. Geçtiğimiz Haftalarda bir Cartoon Network çalışanı
şu yazıyı duyurttu; Regular Show adlı çizgi film Cartoon Network'ün en fazla sevilen dizidir. 2. Sıradada Esrarengiz Kasaba.
Regular Show'un bu kadar sevilen dizi olmasının tek bir sebebi var, Komedi,Eğlence,Hayal Gücü. Bunların 3üde bulunmakta.

giphy (1).gif

Şimdi gelelim asıl konuya, Regular Show'un bir sonu olacak. Ama bu 4,5 yıl daha yaşacayacağını belirttiriyor.
Çünkü çizgi filmin yapımcıları çok fazla para kazanıyor. Çok fazla. O yüzden dizi bitmeyeceğini düşünüyorum. Düşünceleriniz
nelerdir yoruma yazmayı unutmayın, Hoşçakalın!

original.gif

Çatt çatt!

Klarus

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
13.470
Arka sokaklar gibi buda bitmez

Unifiesta

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
dizi biteli yıllar oldu dizinin son finalini görmediğin için bitirmeyeceğini düşündün sanırım lul :D

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
dizi biteli yıllar oldu dizinin son finalini görmediğin için bitirmeyeceğini düşündün sanırım lul :D
Dizinin yeni bölümleri youtube kanalında bulunmakta ve Cartoon Network'tede yayılıyor.

Unifiesta

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Dizinin yeni bölümleri youtube kanalında bulunmakta ve Cartoon Network'tede yayılıyor.
Şimdi onlar yeni bölüm değil regular showun hepsini zaten izlemediğin belli onlar eski bölümler sen o bölümleri daha önce izlemediğin için yeni sanmışsın ama biraz araştırman gerekiyordu :pardon:

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Demek hala bu Regular Show devam ediyor. Bir kaç sene önce seve, seve izlerdim. Bitmemiş demek <3

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Güzel bir çizgi film. İzlemeyi severim. Konu güzel, başarılar.

RigerCrows

Play.RookiCraft.Net

Discord:

RigerCrows#7509

Elmaslar
63
Puanlar
13.675
Minecraft
RigerCrows
Anılarım, depreşti eğlenirdim izlerken :D konu güzel başarılar.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Şimdi onlar yeni bölüm değil regular showun hepsini zaten izlemediğin belli onlar eski bölümler sen o bölümleri daha önce izlemediğin için yeni sanmışsın ama biraz araştırman gerekiyordu :pardon:
Cartoon Network'ün facebook veya twitter hesabındada bulunmakta. Bunlar yeni bölüm. Olduğunu
belirtiyorlar. Örnek Palpi diye bir karakter Mordecai ( yanlış yazdım ) 'ın beynini kullanmaya çalışıyor.
Bunların hepsini izliyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı