Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Reflex AntiCheat- Piyasanın En İyi Anti Hile Plugini !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
17dcc54ae988f372946877f058af56ef433bbe2b.png

Reflex AntiCheat'ın Özellikleri - Neden Kullanmalıyız ?
Reflex AntiCheat para ile satın alınabilecek bir Minecraft anti hilesidir. Peki piyasada bir ton Anti Hile bulunuyorken neden biz paraya kıyıp "Reflex AntiCheat" alalım ki ? Hemen yanıtlayalım :;p
Reflex Anti Hack plugini, "Machine Learning System" dediğimiz "Kendi Kendine Öğrenme" özelliğine sahiptir. Bu özelliği açıklayacak olursam şöyle açıklayabilirim: Bu plugin neredeyse her hileyi kendine ait bir sistem ile algılayıp bunu kendi sistemine özellikleriyle beraber kaydediyor (Örneğin kill aura'da saniye başına vuruş sayısı,kaç blok öteden vurduğu,vurma eylemini gerçekleştiren oyuncunun ping'i vesaire"). Aynı oyuncu veya farklı bir oyuncu aynı kriterleri sağladığı takdirde artık "KillAura" pluginini algılayan ve sistemine kaydeden plugin, hileyi açan oyuncuyu daha vuruş bile gerçekleştiremeden sunucudan atıyor. Üstelik bu pluginin şöyle de muhteşem bir özelliği daha var: Eğer sunucunuzun RAM miktarı yetersiz ise aylık sadece 1 ABD Doları (5,60 Türk Lirası) ödeyerek sunucunuzda gerçekleşen tüm anti hile atılma kayıtlarını,algılama sistemlerini,veri depolama sistemlerini sizin sunucunuzun dışında tutup kendi sunucularında gerçekleştiriyorlar. Yani bu da demek oluyor ki bu pluginin bu özelliğini de kullanırsanız sunucunuza Anti Hile pluginlerinin temel sorunu olan lag'ın L'sini bile sokmayacaksınız :) Ayrıca unutmadan, plugin Bungeecord desteklidir.

Komutlar
➠ Bypass: Bu komutu kullandığınızda belirtilen oyuncu hile koruma sisteminin dışında tutulur.
➠ Broadcast: Bu komut ile genel bir duyuru gerçekleştirebilirsiniz.
➠ Verbose: Bu, şüpheli bir oyuncunun hile mi değil mi olduğunun anlaşılabilmesi için kullanılan bir komuttur. Belirlenen oyuncunun yaptığı her şüpheli hareket ayrıntısına kadar chat'a yazılır ve loglanır.
➠ Reset: Bütün plugin algılamalarını,şüpheli kayıtlarını siler ve plugini sıfırlar.
➠ Reload: Pluginde bir değişiklik yaptığınızda kaydeder ve plugini günceller.
➠ Dump: CPU ve Memory hakkında bilgilendirme verir ve bunu dosyaya döker.

Hangi hileleri algılayıp engelliyor ?
Reflex AntiCheat plugininin engellediği hileler genel olarak "Combat" bölümündeki hileler. "Movement" bölümündeki hilelerden de Fly,Speed gibi hileleri tamemen engelliyor. Tamamen algılayıp sisteme kaydettiği birkaç hile:

⇢ KillAura (TpAura)
⇢ Macro
⇢ AutoClicker
⇢ Reach
⇢ Velocity
⇢ Aimbot

Reflex - Learning Machine System AntiCheat İle Alakalı Videolar

Son düzenleme:

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Koruma ile alakalı düşüncelerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayınız :)

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Kill aurayı direk bloke eden eklentiler mevcut oyuncu kill aura açsa bile player mob animals olarak görmüyor hiçbir şekilde vurmuyor adama algılamıyor

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Kill aurayı direk bloke eden eklentiler mevcut oyuncu kill aura açsa bile player mob animals olarak görmüyor hiçbir şekilde vurmuyor adama algılamıyor
Bu korumanın en çok kendi kendine algılayan bir sistem olmasını beğeniyorum, sizin dediğiniz korumaların da tanıtımını yaparım ileride :)

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Kill aurayı direk bloke eden bir plugin 1 ay önce filan kullanmıştım ve gayet işe yarayan bir plugin direk bloke etmesi çok güzel adama vuramıyorsun kill aura açık olsa bile adama herhangi bir hit atamıyorsun çok güzel bir plugin sunucusu olanlar bence kullanmalı iyi forumlar.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Kill aurayı direk bloke eden bir plugin 1 ay önce filan kullanmıştım ve gayet işe yarayan bir plugin direk bloke etmesi çok güzel adama vuramıyorsun kill aura açık olsa bile adama herhangi bir hit atamıyorsun çok güzel bir plugin sunucusu olanlar bence kullanmalı iyi forumlar.
Güzel yorumun için teşekkürler :)

KaamiL43

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

KaamiL#6048

Elmaslar
94
Puanlar
4.070
Minecraft
KaamiL43
Yararlı bir konu yazmışsınız bir çok kişiye yardımcı olacaktır, ellerinize sağlık

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Doğruyu söylemek gerekirse uzun zamandır bu tür eklenti arıyordum. Sanırım biraz olsa bile işlevi var. Gerçekten çok güzel anlatım olmuş :)

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz

Doğruyu söylemek gerekirse uzun zamandır bu tür eklenti arıyordum. Sanırım biraz olsa bile işlevi var. Gerçekten çok güzel anlatım olmuş :)
Bu güzel yorum için teşekkür ederim, beğenmene sevindim :)

BKA Network

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Batuhan#8385

Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
Bruta1killer
Doğruyu söylemek gerekirse çok iyi bir hile koruması olduğunu düşünmüyorum ama yinede elinize sağlık

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Doğruyu söylemek gerekirse çok iyi bir hile koruması olduğunu düşünmüyorum ama yinede elinize sağlık
Görüşünüzü belirtip konuyu renklendirdiğiniz için teşekkür ederim.

ZorluNW

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
yararlı bir paylaşım olmuş.

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Burada olay direk engellemesi falan değil. Yani burada reflexi ön plana çıkaran machine learning tekniklerini uyarlamış olması. Bugün geçerli olan tüm kill auraları falan engelliyor olabilir ama yarın çıkacak olanı engellemesi için yeni bir eklentiyi mi bekleyeceksiniz yoksa elinizdekinin algılamasını mı sağlarsınız. Tabii ki 2. yöntem daha basittir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı