Sol Reklam
Sağ Reklam

Red Faction: Guerrilla Remastered Ön İnceleme

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
75817

1561414864715.png

Red Faction: Guerrilla Remastered

Red Faction: Guerrilla Remastered adlı oyunun türü aksiyondur. Mars'ta geçen bir hikaye. İlk olarak oyunun bize verdiği bir balyoz var. Bu balyoz ile neredeyse her şeyi parçalayabilirsiniz, mesela bina, köprü gibi yerleri yok edebilirsiniz. Ancak balyoz büyük binaları yok edemez. Ama yok etmek istiyorsanız binaların zayıf noktalarına bomba yerleştirebilirsiniz. Ancak online oynarken düşmanlar sizin siper aldığınız yerleri patlatıp, parçalayabileceğini de unutmamak lazım. Oyundaki yapılar, patlama efektleri bence çok gerçekci. Ve offline modunda oynarken yapay zekayı da hafife almamak gerekiyor. Oyunda aynı anda dört tane silah taşıyabilirsiniz ve oyunda dört tanede silah kategorisi var bunlar tabanca, makineli tüfek, roket atar, sniper. Bu dört türden bir tanesini seçip savaşabilirsiniz. Ve sadece offline modunda olan araçlar vardır kamyonlar, dev araçlar gibi. Ve bu araçların büyük olanlarını kullanmak oldukça zordur. Ancak ne kadar zor olsada zevkli ve keyifli bir sürüş yaşatıyor. Online modunda kullanılmıyor bu araçlar çünkü aşırı derecede lag yapabiliyor. Mars'ı özgür bırakmak istiyorsak sekiz tane görev yapmamız gerekiyor. Sekiz tane görev az diyebilirsiniz ancak görevler çok zor ve çok uzun oluyor. Mesela binayı korumak çok sıkıcı gelebilir ancak inanılmaz derecede zor bir görev bu. Oyun güncel olarak steamda 31.00 TL açıkcası bu oyun benim beklentilerimi karşılamadı daha iyi olabilirdi. Şunu da unutmayalım bu oyun Türkçe desteklemiyor.

Sistem Gereksinimleri
Minimum
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel veya AMD Dual Core CPU 2.5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 Feature Level AMD veya NVIDIA Card with 1 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan

Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel veya AMD Quad Core CPU 3 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 Feature Level AMD veya NVIDIA Card with 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 32 GB Kullanılabilir alan
75818

Sevgili MCTR üyeleri konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Başka bir konuda görüşmek üzere.
Saygılarımla Gökdeniz.​

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sistem gereksinimleri gayet uygun gibi gözüküyor. 2009 yılında çıkmasına rağmen güzel yapmışlar. Belki satın alabilirim.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni

Sistem gereksinimleri gayet uygun gibi gözüküyor. 2009 yılında çıkmasına rağmen güzel yapmışlar. Belki satın alabilirim.
Evet bence Red Faction'un bütün oyunları güzel. Bu oyunu pek beğenmedim, yıkma olayından. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı