Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Red Dead Redemption 2 - Beklenen Türkçe Yama Sonunda Geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
rdr3.jpg

Öncelikle Red Dead Redemption 2 hakkında biraz bilgi edinelim. Oyunun yapımcısı olan Rockstar Games bizlere neler yapabileceğini daha önce GTA, Bully ve L.A Noire gibi oyunlarla kanıtlamıştı. Red Dead Redemption 2, hikayesi durumundan oyuncuları ilk olarak oyunun öncesine götürüyor.

rdr4.jpg

Amerika, 1899'un Kanun adamları oyun içindeki haydut çetelerini avlarken, vahşi batı döneminin sonuna gelinmiştir. Direnenler veya teslim olmayanlar, öldürülmeye mahkumdur. Western kasabası Blackwater'da sonu kötü olan bir soygundan sonra, Van der Linde ve Arthur Morgan çetesi ile beraber kaçmak zorunda kalır. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcıları büyük bir hevesle bu kişilerin peşlerine düşer. Çetenin hayatta kalabilmek için Amerika'nın engebeli toprakları süresince soygun, hırsızlık kaçak dövüş yaparak ilerlemesi gereklidir. Çeteyi içten sarsacak bölünmeler çeteyi parçalara ayırma tehdidi doğurmuş ve bu sırada Arthur kendi idealleri ve kendisini ülkede adını duyuracak kadar büyüten çeteye olan sadakati arasında bir seçim yapmalıdır.

rdr2.jpeg

Beklenen Türkçe Yama Sonunda Geldi!
Anonymous Çeviri ekibi, Red Dead Redemption 2'nin Türkçe yama aşamasında sona geldiklerini öbür bir taraftan ise, test aşamasına geçtiklerini ekran görüntüleri ile %81'lik kısmının geride kaldığını açıklamıştı. Yeni bir oynanış videosu yayınlayarak, şimdilik bu yamanın güncel verilere göre %90'lık kısmının tamamlandığını bizlere gösteriyorlar, yakın zamanda tüm aşamalarını sona erdirecek ve yama oyun piyasasında yerini alacak.

rdr1.png

Yama Çalışmalarının Videosu Yayınladı!
Daha öncesinde bir çok projeye damga vuran Anonymous Çeviri ekibi uzun bir süredir Red Dead Redemption 2'nin Türkçe yama projesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 2 milyon kelimeye yakın ve 650 bin satırdan oluşan içerik metnini Türkçe dile çevirmeye çalışan bu ekipte 55 kişi Türkçe yama projesi üzerinde çalışıyor. Oyunda ki hikayenin ilerlemesi, diyaloglar ve fazladan görevler derken çalışma tamamlandığında Türkçe yama kategorisinde en çok emek verilmiş projelerden biri de bu yama olacak.

Son düzenleme:

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu güzelim oyuna sahip olabilmek için PlayStation 4'e 500 lira yatırmıştım ki nihayet Türkçe dil desteğinin geliyor olması da beni sevindirdi ☺

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos

Bu güzelim oyuna sahip olabilmek için PlayStation 4'e 500 lira yatırmıştım ki nihayet Türkçe dil desteğinin geliyor olması da beni sevindirdi ☺
Beni de baya heyecanlandırıyor, fakat İngilizce oynamaya alıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı