Sol Reklam
Sağ Reklam

REC-ND Bot Tanıtım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xEsther

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ΞSTHER

Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba Discord Botumun Tanıtımını Sizlerle Paylaşmak İstiyorum [Ban Sebebi İse Yorumlayınız].

7/24 Lagsız eşsiz Botu Sunucuna Eklemeye Ne dersin? (Bu Yazıya Basarak Ekleyebilir, REC-ND | Discord Bot Bu Siteden'de Ekleyebilirsin).

REC-ND Yardım Sistemi.
REC-ND Botunu Güncel Olarak .yardım Modülü Üzerinden Takip Edebilirsiniz.

Botumuzun Özellikleri(konusu), Müzik,Oyun,Eğlence,Grafik,Moderasyondur.

REC-ND Prefix .

REC-ND | Kullanıcı : Kullanıcı Komutları
.hg @kullanıcı , .afk , .çeviri , .say .rank , .youtube , .yaz .rolbilgi , .yetkilerim .avatar , .banner [yazı] , .emojiler .davet , .davet-kur , .kullanıcıbilgim , .sunucubilgi , .yapımcı

REC-ND | Eğlence : Eğlence Komutları
.aşkölçer , .espri , .dcavatar , .gifara , .ascii , .fbi , .yazıtura , .wasted , .kralol , .trigged , .tr , .partner , .stresçarkı , .slots , .gifara

REC-ND | Yetkili : Yetkili Komutları
.sa-as aç-kapat | .herkese-rol-ver , .herkesten-rol-al ,
.tag , .sayaç-ayarla , .otorol , .otorolkapat , .yavaşmod [1/25] , .link-engel [aç/kapat] , .link-engelle , .ban , .kick , .sil [1/100]

REC-ND | Müzik : Müzik Komutları
.çal , .geç , .ses , .duraklat , .devam , .durdur

REC-ND | Kayıt Sistemi : Kayıt Komutları
.kayıtsistemi <aç-kapat> , .kayıtrol <role>
.kayıt-kanal #kanal , .kayıt

REC-ND | Sizin : Sizlerin Komutları
.özel-komut-ekle , .özel-komut-sil , .özel-komut-liste
REC-ND-Gif.gif

Son düzenleyen: Moderatör:

Eternal#9595

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

ÖmeR#9657

Elmaslar
1
Puanlar
0
Öncelikle bot güzele benziyor ama çok boş komutları var. Aşkölçer gibi gibi. Daha fazla komut olması için yapmışsın az ama öz olsun. Bot için yaptığın siteye bakarsak Glitch üzerinden yapmışsın. Glitch kulanma onun sınırlamaları var. Google Cloud veya Amazon kullanabilirsin (Ön ödemeli kart istiyorlar). Premium olarak adlandırdığın şey saçma olmuş. İnsanları böyle zorlamaman lazım. Birde ToS kurallarına dikkat et (Herkese-rol-ver) bunun yüzünden hesabın kalıcı olarak silinebilir. Onun dışında güzel bir bot. Başarılar..

Glensow

AnadoluTeam CEO

Discord:

Glensow#0001

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
TheGlensow
Tabi heves kırmamak lazım ama bunları söylemeden kendilerini geliştirmiyor kimse. Örneğin kendim bana kötü birşey denilmediği sürece birşey üzerinde fazla uğraşmam :D
Herkes için bu durum aynı olmaz, benim için bir problem olmasada forum yönetimi bu mesajı pek hoş karşılamaz bence değiştirin veya o bölümü silin ki boşu boşuna uyarı & yasaklama almayın :) Yinede nazikçe insanlara fikir belirtmek daha hoş olur diye düşünüyorum ^^

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Herkes için bu durum aynı olmaz, benim için bir problem olmasada forum yönetimi bu mesajı pek hoş karşılamaz bence değiştirin veya o bölümü silin ki boşu boşuna uyarı & yasaklama almayın :) Yinede nazikçe insanlara fikir belirtmek daha hoş olur diye düşünüyorum ^^
Yorumlarımı sildiler zaten :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı