­čśĆ REALCRAFT SERVER OPSKYBLOCK ┬╗ play.realcrafttr.com | H─░LEL─░ OPSKYBLOCK SUNUCU | HEMEN KATIL ARAMIZA | EFSANELERDEN─░Z !!

CAN147

Nerelerdesin Be Z├╝mr├╝t?
Kat─▒l─▒m
16 Eyl├╝l 2018
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
376
Puanlar
1.490
Discord
CAN147#1757
Minecraft
CAN147
Sunucular─▒n hep iyi ama tek sorun var s├╝rekli a├ž─▒k de─čil. 3 ay a├ž─▒k daha sonra 2 ay filan yoksun. E─čer hep a├ž─▒k olursa ve baz─▒ al─▒┼čkanl─▒klar─▒n olmasa bu sunucu ├žok rahat T├╝rkiye'de b├╝y├╝k sunucular aras─▒nda yer al─▒rd─▒. Tekrardan ba┼čar─▒lar dilerim.
Baya s├╝redir aslinda bu alan ad─▒ ve sunucu bana ait bir iki sene boyunca ara vermi┼čtim bunu biliyorsun sanirim :)
2017 den g├Âr├╝nt├╝ler.

Merhaba, ├Âncelikle sunucu tasar─▒m─▒n─▒z─▒ pek be─čenemedim. Daha do─črusu daha g├╝ncel bir ┼čey olabilirdi. Sunucu sistemleri g├╝zel olmu┼č :))
Tasarim pek uygun de─čil ancak dedi─činiz gibi daha g├╝ncel yapmaya ├žal─▒┼č─▒yorum k─▒sa s├╝re i├žerisinde yenilice─čimden emin olabilirsiniz

EchTR

Az insan, ├žok huzur.
Premium
Kat─▒l─▒m
2 Aral─▒k 2016
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
352
Puanlar
3.940
Steam
echtr
Discord
EchTR
Minecraft
Celielyn
1.PNG

2.PNG

konu tasar─▒m─▒nda daha bir iki bozuk yer var bunun d─▒┼č─▒nda iyi bir sunucu.

Son d├╝zenleme:

HOW YOU CAN SEE ME

DESTEK ÔÖá
Kat─▒l─▒m
10 ┼×ubat 2018
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
90
Puanlar
1.190
Discord
LyKoz#0001
Minecraft
Norgaard101
al─▒m aktif diyorsunuz gram ilgilenmiyorsunuz 2 hafta cevap bekledim sonra engellemi┼čsiniz

CAN147

Kat─▒l─▒m
16 Eyl├╝l 2018
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
376
Puanlar
1.490
Discord
CAN147#1757
Minecraft
CAN147
al─▒m aktif diyorsunuz gram ilgilenmiyorsunuz 2 hafta cevap bekledim sonra engellemi┼čsiniz
Engelledi─čimiz falan yok alimlar b├Âl├╝m├╝nde gereken t├╝m bilgiler yaz─▒yor zaten #yetkili-alimlar kanal─▒nda yazanlar─▒ okusayd─▒n─▒z neler dedigimi anlardiniz "Spam, flood yapan oyuncular─▒m─▒z israr ederlerse ba┼čvurular─▒ reddedilicektir." "Ba┼čvuru yapan oyuncular─▒m─▒z sunucumuzda aktif g├Âz├╝kmezlerse ba┼čvurular─▒ reddedilicektir." "E─čer ba┼čvuru yapt─▒ysan─▒z geri d├Ân├╝┼č sa─članmad─▒ysa ba┼čvurunuz reddedilmi┼čtir."

JudgeCraft - cryder

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
Kat─▒l─▒m
27 May─▒s 2016
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
40
Puanlar
2.990
Discord
crydeR;#1337
Minecraft
xcryder
Varez bir sunucu ve sunucu sahibi. Adamlar─▒n─▒ reklam i├žin yolluyor sunucuma en az 10 kere geldiler;
1579092496222.png

Adamlar─▒n sunucusuna girdi─čim zaman mute ve ban yiyorum;
1579092522642.png

Durumun ├žok vahim dostum. Ac─▒yorum sana :)

Arso Design

Thanks to design you can create ur new world.
Wast Project
Kat─▒l─▒m
23 Ekim 2019
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
71
Puanlar
640
Discord
 Arso#0001
Minecraft
ArsoDesign
Ayn─▒ ┼čekilde JudgeCraft serverine yap─▒lan reklamdan g├Ârd├╝m sunucuyu. Bu c├╝mlemi tamamen objektif s├Âyl├╝yorum ba┼čka sunuculara girip sohbetten reklam yap─▒cak kalitede bi sunucu cidden gerek konu tasar─▒m─▒ , gerek sistemleri.

Puncher

Bilmem halla ya┼č─▒yorum galiba.
Premium
Kat─▒l─▒m
6 Ocak 2018
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
337
Puanlar
2.490
Discord
!­Łĺę­Łĺ« Ôť» ­Łĺź­ŁôŐ­Łô⭣媭ŁĺŻ­ŁĹĺ­ŁôçÔäó#3550
Minecraft
PuncherNS
Varez bir sunucu ve sunucu sahibi. Adamlar─▒n─▒ reklam i├žin yolluyor sunucuma en az 10 kere geldiler;
Eki G├Âr├╝nt├╝le 102406
Adamlar─▒n sunucusuna girdi─čim zaman mute ve ban yiyorum;
Eki G├Âr├╝nt├╝le 102407
Durumun ├žok vahim dostum. Ac─▒yorum sana :)
Ayn─▒s─▒n─▒ bana yapt─▒lar sunucumda reklam yap─▒l─▒yor sonra sunucuya girmeye ├žal─▒┼č─▒yom banl─▒y─▒m .d

CAN147

Kat─▒l─▒m
16 Eyl├╝l 2018
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
376
Puanlar
1.490
Discord
CAN147#1757
Minecraft
CAN147
Acaba neden banl─▒s─▒n─▒z hakaret etti─činiz i├žin mi ..
"reklama geliyorsun utanm─▒yormusu o.. ├ž.." gibi kelimelerle gelirseniz banlarim tabi ki reklama ben gelmiyorum gelen kimse ip ban atin tekrar etmesin ederse koruman─▒z─▒ g├╝├žlendirin sunucular─▒n─▒z bana ait de─čil ki ben bir ┼čeyler yapayim :D

Puncher

Bilmem halla ya┼č─▒yorum galiba.
Premium
Kat─▒l─▒m
6 Ocak 2018
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
337
Puanlar
2.490
Discord
!­Łĺę­Łĺ« Ôť» ­Łĺź­ŁôŐ­Łô⭣媭ŁĺŻ­ŁĹĺ­ŁôçÔäó#3550
Minecraft
PuncherNS
"reklama geliyorsun utanm─▒yormusu o.. ├ž.." gibi kelimelerle gelirseniz banlarim tabi ki reklama ben gelmiyorum gelen kimse ip ban atin tekrar etmesin ederse koruman─▒z─▒ g├╝├žlendirin sunucular─▒n─▒z bana ait de─čil ki ben bir ┼čeyler yapayim :D
Benim sunucudma reklam yap─▒ld─▒ sizin sunucunuza ilk kez girmeye ├žal─▒┼čt─▒m banl─▒yd─▒m zaten .d

Arso Design

Thanks to design you can create ur new world.
Wast Project
Kat─▒l─▒m
23 Ekim 2019
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
71
Puanlar
640
Discord
 Arso#0001
Minecraft
ArsoDesign
Biz niye banland─▒k "Neden reklam yapt─▒n─▒z ?" c├╝mlemize kar┼č─▒nm─▒ ?

JudgeCraft - cryder

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
Kat─▒l─▒m
27 May─▒s 2016
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
40
Puanlar
2.990
Discord
crydeR;#1337
Minecraft
xcryder
:D? k├╝f├╝r etmedim ki nereden ├ž─▒kt─▒ bu ?

CAN147

Kat─▒l─▒m
16 Eyl├╝l 2018
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
376
Puanlar
1.490
Discord
CAN147#1757
Minecraft
CAN147
Benim sunucudma reklam yap─▒ld─▒ sizin sunucunuza ilk kez girmeye ├žal─▒┼čt─▒m banl─▒yd─▒m zaten .d
Sen yetkiliden uyari almi┼čtin en son l├╝tfen bu konuya dahil olmaya ├žal─▒┼čma yorum mu kasiyorsun yoksa konuyu baltaliyorsun anlami┼č de─čilim.

:D? k├╝f├╝r etmedim ki nereden ├ž─▒kt─▒ bu ?
Biz niye banland─▒k "Neden reklam yapt─▒n─▒z ?" c├╝mlemize kar┼č─▒nm─▒ ?
K├╝f├╝r etmediyseniz neden banliyalim ozaman?
Konuyu kapatal─▒m l├╝tfen konuyu baltalamay─▒n size gereken cevab─▒ vermi┼č bulunmaktay─▒m reklam─▒ ben yapmiyorum o ki┼čiye ip ban atin veya koruman─▒z─▒ g├╝├žlendirin sunucunuz bana ait de─čil ki bir ┼čeyler yapay─▒m.

ÔÇó Crake ÔÇó

ÔÇó A─člamak ruhun kanama ┼čeklidir ÔÇó
Yazar ├ç─▒ra─č─▒
Premium
Kat─▒l─▒m
28 A─čustos 2019
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
261
Puanlar
490
Steam
OktaySen
Discord
Crake | Oktay#3289
Minecraft
| Crake |
Ho┼čuma gitti en k─▒sa zamanda ziyaret edece─čim..

Yukar─▒ Alt