Sol Reklam

Real Life Minecraft dev Sunucu Projesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

P4tR10

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
TheWasDead
Real life ile oyuncular minecraft da gerçek hayat yaşantısını görücekler normal sunuculara göre vip vb. şeyler olmıcak par kazanmak ve benzeri şeyler zor olucak mesela % 55 oranla fakir olarak dünyaya geliceksin % 10 oranıyla ise holding sahibi olucaksın .
Bu sunucuda para kazanmak neden zor ?
Tabiki gerçek hayat oldugu için 15 yaşından sonra (Evet yaş sistemide olucak) Sanayide çalışarak yada okuyup bi şirkete maaş alarak para biliktiriyorsun
Tabi Para kazanmanın kolay oldugu şeylerde var mesela uyuşturucu satabilirsin ama polise yakalanırsa 3 yıl ila 15 yıl hapis suresi var (Yıl dedigim 15 yıl alırsan hapiste 30 gün kalırsın ) Aynı gerçek hayataki gibi yürüme animasyonu yüzme animasyonu susama gibi şeyler yer alacak ve mesela su şişesi 3 d olacak kare kare olmakdansa daha ayrıntılı olacak Aynı zamanda Yorgunluk hamburger tost tost makinası gibi aletler yer alıcak gerçegi aratmıcak şekilde yapılacak Tabi bunları yapmam için bir ekibe ihtiyacım var Eger ekibimde yer almak isterseniz ki özelikle 3D texture pack yapabilen biri lazım .
Discord:
☢ ◤PatR10◢ ☢#6009
İmkansız diye bir şey yoktur . Her şey yapılabilir .

:D

Son düzenleme:

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
Real life ile oyuncular minecraft da gerçek hayat yaşantısını görücekler normal sunuculara göre vip vb. şeyler olmıcak par kazanmak ve benzeri şeyler zor olucak mesela % 55 oranla fakir olarak dünyaya geliceksin % 10 oranıyla ise holding sahibi olucaksın .
Bu sunucuda para kazanmak neden zor ?
Tabiki gerçek hayat oldugu için 15 yaşından sonra (Evet yaş sistemide olucak) Sanayide çalışarak yada okuyup bi şirkete maaş alarak para biliktiriyorsun
Tabi Para kazanmanın kolay oldugu şeylerde var mesela uyuşturucu satabilirsin ama polise yakalanırsa 3 yıl ila 15 yıl hapis suresi var (Yıl dedigim 15 yıl alırsan hapiste 30 gün kalırsın ) Aynı gerçek hayataki gibi yürüme animasyonu yüzme animasyonu susama gibi şeyler yer alacak ve mesela su şişesi 3 d olacak kare kare olmakdansa daha ayrıntılı olacak Aynı zamanda Yorgunluk hamburger tost tost makinası gibi aletler yer alıcak gerçegi aratmıcak şekilde yapılacak Tabi bunları yapmam için bir ekibe ihtiyacım var Eger ekibimde yer almak isterseniz ki özelikle 3D texture pack yapabilen biri lazım .
İmkansız diye bir şey yoktur . Her şey yapılabilir .

:D
Bunların sunucuları ingiliz türk olmak üzere zaten var sadece 1-2 dediğin sistem yok.

P4tR10

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
TheWasDead
Degerli yorumlarınız için teşekkürler

VatanMC Team

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Malware
Güzel olucağına inanıyorum, başarılar!

P4tR10

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
TheWasDead

xoduzy

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
thefonos
başarılar dilerimmm

VatanMC Team

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Malware
Peki yer almak istiyorum dc varmıdır? pluginlerden skriptlerden falan anlıyorum.

P4tR10

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
TheWasDead
Peki yer almak istiyorum dc varmıdır? pluginlerden skriptlerden falan anlıyorum.
Skype de DC de var ama çok sık olarak skypeyi kullanıyorum DC yede geçebilirim
Discord: ☢ ◤PatR10◢ ☢#6009

G

Garp

Ziyaretçi
Eklenti ve skript ile yapmaktansa modlu sunucu açın daha iyi olucaktır yada komut bloğu ile yapabilirsiniz.

P4tR10

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
TheWasDead
Eklenti ve skript ile yapmaktansa modlu sunucu açın daha iyi olucaktır yada komut bloğu ile yapabilirsiniz.
Komut bloku bilgim olsaydı yappardım :D Daha çok plugin ve skriptle yapmayı düşünüyorum :)
Degerili yorumun için Teşekkürler

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG

VatanMC Team

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Malware
Komut bloku bilgim olsaydı yappardım :D Daha çok plugin ve skriptle yapmayı düşünüyorum :)

İstek attım Discord'a kabul ediniz.

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
Komut bloğu bilgim çok iyidir. Yardım isterseniz edebilirim plugin ve yatta skripttede.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güzel projeye benziyor, başarılar.

Hangi sunucular söylermisiniz?
Googlea "minecraft real life servers." yaz ve ne çıkıyor bi bak. Listelerce ingiliz realistic serverler var. Eskiden türkçe serverlardı vardı onlarıda bulabilirsin.

P4tR10

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
TheWasDead
Komut bloğu bilgim çok iyidir. Yardım isterseniz edebilirim plugin ve yatta skripttede.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Googlea "minecraft real life servers." yaz ve ne çıkıyor bi bak. Listelerce ingiliz realistic serverler var. Eskiden türkçe serverlardı vardı onlarıda bulabilirsin.
DC varsa veya skype varsa ekle veya ver ekliyeyim
DC: ☢ ◤PatR10◢ ☢#6009

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı