Sol Reklam
Sağ Reklam

RD - Doruk | Ücretli Lobi Plugin Paketi V1.0 | 1.8.x Versiyon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Babam karneyi gördü bu senede son Senem üniversite sınavları felan ümidim yok yurtdışında babamın mesleğini devam ettiricem elime PC gecsinde afedersin köpeğin olsun paket.
Yalnız şunu demek istiyorum skyblock serverinizdeki paketteki bazı sistemler alıntı ya da satın aldınız farketmez bunu yapıp bana harika paket yapacağınızı söylüyorsunuz o da var :)

YasinAlabay

İman, Fakir dünyamda, göğsümdeki gömü!

Discord:

Yasinsioo#8152

Elmaslar
53
Puanlar
13.470
Yer
Türkiye
Yalnız şunu demek istiyorum skyblock serverinizdeki paketteki bazı sistemler alıntı ya da satın aldınız farketmez bunu yapıp bana harika paket yapacağınızı söylüyorsunuz o da var :)
Hocam şimdi ndgamer gibi büyük düzeyde sunucular yaptım bu paket bana ait değil içindeki haritalar satın alınan bir sunucudan, sistemlerin pluginleri spigotta mevcut paket ortagimin neden ben yapmadım dersende PC yok dediğim gibi, yani böyle düşünürsen mesela bar sistemi 1 pluginle yapıldı, sendeki pakette de parkuru sen kodlamadin oda bir pluginle aktif oldu demek ki alıntı ? Böyle düşünmen yanlış indirip Türkçe ve birkaç ayar yapıyorsun uyum sağlıyorsun paket oluyor, bizdekide aynı şekil, bahsettiğiniz paket dün gece tamamen değişti fakat sistemler duruyor, zaten bize ait orası ilham oldu.
Bu arada harika olacaginida iddia etmiyorum ama bu paketten daha iyisini ücretsiz sunabileceğimi iddia ediyorum.

RD_Doruk

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Hocam şimdi ndgamer gibi büyük düzeyde sunucular yaptım bu paket bana ait değil içindeki haritalar satın alınan bir sunucudan, sistemlerin pluginleri spigotta mevcut paket ortagimin neden ben yapmadım dersende PC yok dediğim gibi, yani böyle düşünürsen mesela bar sistemi 1 pluginle yapıldı, sendeki pakette de parkuru sen kodlamadin oda bir pluginle aktif oldu demek ki alıntı ? Böyle düşünmen yanlış indirip Türkçe ve birkaç ayar yapıyorsun uyum sağlıyorsun paket oluyor, bizdekide aynı şekil, bahsettiğiniz paket dün gece tamamen değişti fakat sistemler duruyor, zaten bize ait orası ilham oldu.
Bu arada harika olacaginida iddia etmiyorum ama bu paketten daha iyisini ücretsiz sunabileceğimi iddia ediyorum.
Dostum zaten sistemleri direk paketin içinden almışsın ben parkuru sıfırdan alıp düzenledim :))) Mesela senin kit görmede map alıntı oldugu ıcın kit görme eklentisi aynı yerde aynı hologramla aynı renk duzenıyle var? Sen sadece hafif bir edit yapıyorsun :)

YasinAlabay

İman, Fakir dünyamda, göğsümdeki gömü!

Discord:

Yasinsioo#8152

Elmaslar
53
Puanlar
13.470
Yer
Türkiye
Dostum zaten sistemleri direk paketin içinden almışsın ben parkuru sıfırdan alıp düzenledim :))) Mesela senin kit görmede map alıntı oldugu ıcın kit görme eklentisi aynı yerde aynı hologramla aynı renk duzenıyle var? Sen sadece hafif bir edit yapıyorsun :)
Haklı olduğun, haklı olmadığın yerler var ama burda hesabını yapmayalım degilmi :)

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Yaptığınız işe ve kazancınıza saygı duyuyorum fakat bir lobiye ne kadar para verilir ki :D

RD_Doruk

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Yaptığınız işe ve kazancınıza saygı duyuyorum fakat bir lobiye ne kadar para verilir ki :D
15 TL böyle bir paket için fazla değil gayet iyi ve kaliteli bir paket :)

UmutHnw

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Konu tasarımındaki mesajlar çok büyük olmuş. Onun dışında kaliteli bir paket çıkarmışsın, İyi Satışlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı