Sol Reklam
Sağ Reklam

Rauf Faik - Seni Seviyorum

CraftRakip Network

Kızılsakal Kızıltaş?
Elmaslar
206
Puanlar
14.320
Yer
İstanbul
Rauf Faik - Я люблю тебя

Sözler
Türkçe:
Yarın ne olacağını bilmiyorum ama Kimin canının tekrar yanacağını bilmek zor Biliyorsun ayrılmak isteyen bendim Ve şimdi yapmak istiyorum Önceden yapamadığımı ve sana anlatacağım olanları Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Bana geri dönmek canını yakıyor Ve o zaman benim için ne kadar değerli olduğunun farkında bile değildim Şimdi ayrıyız ama ben hala senden bir kelime bekliyorum Bana geri dönmek canını yakıyor O zaman benim için ne kadar kıymetli olduğunun farkında değildim Şimdi ayrıyız ama ben hala senden bir kelime bekliyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Yarın ne olacağını bilmiyorum ama Kimin canının tekrar yanacağını bilmek zor Biliyorsun ayrılmak isteyen bendim Ve şimdi yapmak istiyorum Önceden yapamadığımı ve sana anlatacağım olanları Aşkım Sevgilim Ben sana aitim Aşkım Sevgilim Ben sana aitim Aşkım Sevgilim Ben sana aitim Aşkım Sevgilim Ben sana aitim Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum Seni seviyorum Tüm hayatımı seninle geçirmek istemiştim Ama şimdi seni kaybettim Geri dönüp dönmeyeceğini bilemiyorum

Orjinal:
[Куплет 1, Faik]: Ты же хотела узнать, что будет завтра, но И сложно же предугадать, кто будет срываться вновь. И знаешь, тогда я хотел, и знаешь, сейчас я хочу. Не успел я сорваться тогда и сказать тебе: [Припев, Rauf & Faik]: Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. [Куплет 2, Rauf & Faik]: Приходила ко мне делал больно тебе. И не знал я тогда, как ты мне дорога. Мы расстались сейчас, я все жду от тебя слова. Приходила ко мне делал больно тебе. И не знал я тогда, как ты мне дорога. Мы расстались сейчас, я все жду от тебя слова: [Припев, Rauf & Faik]: Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. [Припев, Faik]: Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. [Куплет 3, Rauf]: Ты же хотела узнать, что будет завтра, но И сложно же предугадать, кто будет срываться вновь. И знаешь, тогда я хотел, и знаешь, сейчас я хочу. Не успел я сорваться тогда и сказать тебе: [Переход, Rauf & Faik]: Oh, my love. My lover. I belong to you. Oh, my love. My lover. I belong to you. Oh, my love. My lover. I belong to you. Oh, my love. My lover. I belong to you. Oh, my love. My lover. I belong to you. [Припев, Rauf & Faik]: Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. [Припев, Faik]: Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну. Я люблю тебя. С тобой хотел прожить всю жизнь. Сейчас я потерял тебя - не знаю, ли верну.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten çok anlamlı ve duygusal bir şarkı zamanında ben de bu şarkıyı konu olarak açmıştım <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı