• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

raskall | Ücretsiz Sunucu Konu Tasarımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

raskall

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Selamlar! Ben raskall. Foruma daha yeni katıldım ve bir konu tasarımı yapıp hemen paylaşmaya karar verdim. Bu konu tasarımında neler mi var? Birbirinden farklı 6 adet renk (mavi, kırmızı, yeşil, gri, mor, sarı) seçeneği ve en önemlisi KALİTE! Eklenmesini istediğiniz renk olursa yorumla veya özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz. İyi forumlar..

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!
inspire: admiraldus​

Son düzenleyen: Moderatör:

raskall

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Evet, notu düşmeyi unutmuşum. Hemen ekledim.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
628
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Alt taraflarıda benden çalmış, tebrikler !

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Gözde büyütülecek kadar güzel bir tasarım çalışması göremiyorum. Bir tek başlık kısmı hoş duruyor, o da bizim amiral'in tasarımlarından... Kendini geliştirmen dileğiyle, iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı