Sol Reklam
Sağ Reklam

⇢ RandomTP Eklentisi - Sade Ve Kişileştirilebilir - Hemen Ücretsiz İndir | Türk Yapımı Eklenti - 1.8 - 1.13 Discord: ⇢ CAN147#1757 - Videolu Tanıtım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Merhaba yeni bir eklenti ile sizlerleyim bu eklentiyi geliştirmemin amacı şu ki,
bazı survival ve faction sunucuları randomtp eklentilerinde sorun yaşıyorlar ben de düşündüm ki,
türk yapımı bir eklenti yaparsam işlevli olur ve işlerini görebilirler,
bu yüzden şuanda sizin karşınızda bu eklentiyi tanıtmak için bulunmaktayım,
tanıtım videosunu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz
/rtp - randomtp.yetki

icon-256x256.png

Son düzenleme:

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Merhaba yeni bir eklenti ile sizlerleyim bu eklentiyi geliştirmemin amacı şu ki,
bazı survival ve faction sunucuları randomtp eklentilerinde sorun yaşıyorlar ben de düşündüm ki,
türk yapımı bir eklenti yaparsam işlevli olur ve işlerini görebilirler,
bu yüzden şuanda sizin karşınızda bu eklentiyi tanıtmak için bulunmaktayım,
tanıtım videosunu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz
/rtp - randomtp.yetki

Bu eklentiyi türkçeleştirmeniz gerçekten sunucu sahiplerini mutlu edecek, başarılar :)

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Bu eklentiyi türkçeleştirmeniz gerçekten sunucu sahiplerini mutlu edecek, başarılar :)
Türkçeleştirmek mi o.O
Bu eklentiyi ben kodlayıp paylaştım konuyu iyi okumanız dileğiyle.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Minecraft piyasasında olmayan eklentilere yönelmen iyi olacak. Yaptığın eklentilerin aynısı var zaten hem boşuna yoruluyorsun.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Emek verilmiş bir eklenti gibi gözüküyor başarılar..​

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Minecraft piyasasında olmayan eklentilere yönelmen iyi olacak. Yaptığın eklentilerin aynısı var zaten hem boşuna yoruluyorsun.
Evet ancak konuda da bahsettiğim gibi bazı sunucu sahipleri varolan eklentilerin çoğunu çalıştıramıyor bu nedenle yaptım yoksa neden yapma gibi gereksinim olsun ki?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Videoda müzik sesini bastırmış :v.Eline sağlık benzerleri olsa da işe yarayacaktır illaki.

Aleste

Play.RoyalCraftTR.com

Discord:

Aleste#4670

Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Aleste70
Güzel plugine benziyor elinize sağlık deneyip göreceğim

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Boşa yorulmuyor. Eklenti yaptıkça kendini geliştiriyor.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Eklentide gözüme bir nokta çarptı, videodan gördüğüm kadarıyla yalnızca x ve z ekseninde koordinatlar oynuyor. Normal bir dünyada eklentiyi tanıtsanız daha iyi olabilirdi. Performansı hakkında da bilgi sahibi olurduk. Bunun yanısıra random sayıları 0-1000 arası gibi bir değer vermek yerine, geçerli dünyada yüklenmemiş chunkları bulup o chunkların 0-1000 block yakınına teleport edilmesini sağlayabilirsiniz. Çok daha kullanışlı olur. Elinize sağlık. Gelişmeniz dileğiyle...

KaamiL43

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

KaamiL#6048

Elmaslar
94
Puanlar
4.070
Minecraft
KaamiL43
Faydalı bir konu ihtiyacı olan kişiler elbet vardır ellerinize sağlık​

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Eklentide gözüme bir nokta çarptı, videodan gördüğüm kadarıyla yalnızca x ve z ekseninde koordinatlar oynuyor. Normal bir dünyada eklentiyi tanıtsanız daha iyi olabilirdi. Performansı hakkında da bilgi sahibi olurduk. Bunun yanısıra random sayıları 0-1000 arası gibi bir değer vermek yerine, geçerli dünyada yüklenmemiş chunkları bulup o chunkların 0-1000 block yakınına teleport edilmesini sağlayabilirsiniz. Çok daha kullanışlı olur. Elinize sağlık. Gelişmeniz dileğiyle...
Siz de farkındasınızdır büyük ihtimalle yazı yazan birinin yazısı güzelken bazı insanların yazıları berbattır karmaşık ve okunmazdır kodlama yani kod dilini kullanırken siz veriyi .. şekilde çekersiniz ben ise farklı bir şekilde çekerim "gelişme" konusuna gelirsek teşekkürler herkesin gelişmesi gerekiyor hiç bir şekilde tamamiyle gelişemesiniz..

Aleste

Play.RoyalCraftTR.com

Discord:

Aleste#4670

Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Aleste70
Zamanında tandığım iyi adminlerden ve kuruculardan güzel konu ve güzel anlatım faydalananlar için güzel

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Siz de farkındasınızdır büyük ihtimalle yazı yazan birinin yazısı güzelken bazı insanların yazıları berbattır karmaşık ve okunmazdır kodlama yani kod dilini kullanırken siz veriyi .. şekilde çekersiniz ben ise farklı bir şekilde çekerim "gelişme" konusuna gelirsek teşekkürler herkesin gelişmesi gerekiyor hiç bir şekilde tamamiyle gelişemesiniz..

Tabii ki kimse tam anlamıyla gelişmiş sayılmaz fakat bazı insanlar bazı konularda diğer insanlardan daha çok kendini geliştirmiş oluyor. Ek olarak söylediğim şeyin kodlama tarzıyla bir alakası yok daha çok kurduğunuz algoritmayla alakalı. Kullanıcının bulunduğu konumdan 0-1000 uzağa gitmesi yerine ona en yakın yüklenmemiş chunkların 0-100 uzağına gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde henüz yüklenmemiş bir chunkta oyuncu rahatlıkla oyuna yeni baştan başlayabilir. Diğer türlü oyuncu doğma noktasında bu komutu yazarsa pek de uzağa gitmiş sayılmaz. İyi günler dilerim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı