Sol Reklam

Rainbow Six: Siege İlk Operatör Sledge

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
maxresdefault.jpg

Rainbow Six: Siege deki ilk öperatör Sledge'in mükemmel bir özelliği var ve bu bir atak operatörü. Bildiğiniz gibi her operatörün farklı farklı özellikleri var. Ki Sledge özelliği müthiş, bir balyozu var ve bazı tahta, alçı duvarları ve barikatları kırabiliyor bu sayede giriş açma mabında başarılı bir operatör diyebiliriz.
Sledge'in hız ve yelek oranına baktığımızda 2 yelek 2 hız bu karakter için ideal oranda.

.jpg

Sledge'in 2 farklı silahı var. İlk olarak pompalısı. İkinci olarak da bir saldırı tüfeği. Pompalı deneme fırsatım olmadı ki atak operatörü olarak pompalı tavsiye etmiyorum. Ancak saldırı tüfeği, hasar bakımından 47 müthiş bir değer. Atış hızı bakımından 670 ideal assault rlife hızı denilebilir. Deneyimlerime göre silahı nerdeyse hiç sekmiyor spray'i çok kolay. Oyuna yeni başlayanlar için güzel bir silahı var.
İkincil silahlarına baktığımızda hiç tartışmasız mac-11 diyorum çünkü özelleştirilebilir yani görüş v.s takılabilir, tabancaya göre daha avantajlı durumları var ve en önemlisi atış hızı çok yüksek 1270 bir atış hızlı bu silah yırtıcı derecesinde. Şarjor kısmında 17 mermisi olduğunuda hatırlatmak gerek.
Alet kısmına baktığımızda 2 bomba veya 2 flash arasında seçim yapabiliyoruz ki bomba seçmenizi tercih ederim.

latest.jpg
Son olarak genel bir bakış attığımızda özelliği olsun silahları olsun yeni başlayan oyuncular için ideal denemenizi tavsiye ederim. İyi oyunlar...

S

sooply

Ziyaretçi
Biz de de olsa keşke... :(

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Balyozuna kurban.. Umarım deneme şansı benim için doğar :p Konu için teşekkürler <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı