Sol Reklam
Sağ Reklam

Rabisu Warez yazılım kullanıyor, Kaçak Satış Yapıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Kusra bakmayın sizle muhabbetim var ama yanlış yaptığınız yönler mevcut sistemde beyaz eşya gözüküp ve şirket sahibi ismi ile kağıttaki ismin farklı olması vergi kaçakcılığının göstergesidir ben taraf tutmuyorum ortada bi yanlış varsada hemen düzeltmelisiniz ek olarak attığınız o ys belgesini 18 yaşını doldurmuş her birey vergi levhasız alabilmekte çok önemli bir belge değildir
Ömrüm o kanunlarla geçti attığınız kanunda karşı taraf haksız suçlamada bulunursa geçerlidir ve kod eklettirmemekte ayrı bi suçtur cezası vardır kod olmadan beyaz eşya faturasıyla fatura kesmeniz mümkün değildir yani bu demek oluyor ki sallıyorum bu işi 2 yıldan beri yapıyorsunuz geçmişe dönük kestiğiniz tüm faturaların cezasını ödemekle mükellef kalacaksınız siz bence mali müşavir ve eğer varsa muhasebecinizi acil olarak değiştiriniz
ihbar yediğinizi söylüyorsunuz genellikle yapılan ihbarlarda yanlış içerik ve ayrıntı girildiği için boşa düşebilmekte dediklerimi gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum
Yiğit Bey %18 KDV Vermiyormu Zaten Aynı Katogori'de Sayılıyor Diye Biliyorum? Nedir Bu?

AxiTRBilisim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
60
Puanlar
0
Yiğit Bey %18 KDV Vermiyormu Zaten Aynı Katogori'de Sayılıyor Diye Biliyorum? Nedir Bu?
vergi diliminin aynı olması satılan ürünle bağdaştırılmadıktan sonra bi önemi yoktur mobilya faturasıyla elektronik eşya satamazlar sistem kodları mevcut onları eklettirmeleri gerekli ekletirmezlerse o işi yapmaya yetkileri yok demektir yani biri şikayeti şu şekilde oluşturursa ceza yerler ve şirket sahibi ismi ile kağıttaki isim uyuşmuyor bi akrabaları veya aile dostları mevcut galiba onun üstünden faturalandırma işlemi yapıyorlar mükellefler farklı kişiler büyük suç bunlar
ek olarak ticari sicil gazetesi vs olmadan mobil ödeme sistemlerini hangi şirketten sağlıyorlarsa o mobil ödeme aldıkları şirkette yaptıklarıda yasal değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı