• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Çözüldü rabisu.com dan oyun sunucusu alan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

günler222

Birisi mi Spawnlandı?
26 Mayıs 2018
1
0
30

Merhaba arkadaşlar rabisu.com sitesiden minecraft server alan var mı?
Güvenilir mi?

Noxy

Play.GraveNW.Org
28 Mayıs 2017
110
58
790

Güvenilir bir hosting sunucuları güzel bir sıkıntı olmuyor fazla, ama benim tercihim Batihost sunduğu özellikler vs. Batihost tavsiyemdir.

Furkanito

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
6 Mayıs 2018
16
3
190

Kesinlikle batihost öneririm ve efsane kampanyaları var şuan 25tlye istersen 3gb alıyorsun ve teknik desteği müthiş

--Açıkçası ben rabisu üzerinden server aldım ve teknik desteği ilgilenmedi ts3lerine gittim yene ilgilenilmedi 1 hafta sonunda cevap vermeyince adamlar csgo offical serverlerine gittim yardım istedim anca orda görüp yardım ettiler yani teknik desteği çok ilgisiz haberin olsun.

Joee12

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
14 Ocak 2015
15
0
940
Joee12

Rabisu'yu bilmem ama BATIHOST en iyisi 25tl'den başlatıp 3gb sunucu alabiliyorsun...

Ben batihost kullanıyorum.

BloodyX

Enderman Katiliyim, Ühühühühü!
9 Mart 2015
1.715
797
2.990
TheGaMeLiFe_HD
TheGaMeLiFe_HD

Rabisu'yu bilmem ama hakkında çok şikayet gördüm sana tavsiyem Batihost şiddetle öneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.