Sol Reklam

Çözüldü Quick Shop Plugin Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MRepair

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Bu aralar ne olduysa concon serverim kafayı yedi digerleri iyi ama bu server kafayı yedi herhafta bir plugin çalısmıyor resmen neyse.benim sorunum su elimde itemle sandıga tıklayınca normalde ürünü satmak için fiyat gir yazan şey ekrana gelmiyor yani elimdeki itemi satamıyorum.Önceden gayet hızlı ve sorunsuz çalışıyordu elimdeki itemle tıklıyor satıyordum şimdi ise tıklayınca hiçbir şey olmuyor ne konsola bir ahta geliyor nede birşey önceden kurdugum marketler çalışıyor ama yenilerini açamıyorum.Bir Yardım Ederseniz Çok Mutlu Olurum....

Plugin Listem (Çakışan Bir Plugin Varsa Falan) Quick Shop Dosyamı Alta Koydum (Linki)
bandicam 2017-11-09 20-15-30-227.jpg

Ekler

• QuickShop.zip
    22,2 KB · Görünt.: 180

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Sürüm güncel mi ? Bu arada bende concon server arıyordum özelden ip atsana :D

MRepair

Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Configi bozmuş olma ihtimaliniz varmı? Kontrol edin

MRepair

Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Configi Bozmus Olamam çünkü eskidende aynı configdi hiç ellemedim eskiden düzenledigimleydi configi silipte denemiştim olmamıştı[DOUBLEPOST=1510249364,1510249186][/DOUBLEPOST]
Bu arada özelden enrden atılıyor pek bir fikrim yoktu mesaj atmaya en yakın şeyden attım serverle ilgili bilgileri gelmek istersen hep açık sayılır server :D quick shop içinde artık bilmiyorum nasıl bir yol izlerim 1 haftadır bir garipleşti

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Sunucuna bir restart at öyle dene birde :D

MRepair

Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Sunucuna bir restart at öyle dene birde :D
Sunucu restart yemekten bıktı artık çok denedim qs reload çektim sunucuyo reload çektim configi sildim komple plugini silip yeniden yükledim ama nafile

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Hmm. Çok garip bir sorun. Biraz deniycem çözmeyi

MRepair

Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Suan serveri açtım yeniden giricem ama pek umutlu degilim skriptleri sildim belki sorun cıkarmıstr diye öyle deniyecegim[DOUBLEPOST=1510249909,1510249673][/DOUBLEPOST]Şimdide 2 tane falan açtım sonra yine aynı tıkla tıkla sonuc yok ilk server açıldıgında bir satıldı sonra yine eski haline döndü

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Suan serveri açtım yeniden giricem ama pek umutlu degilim skriptleri sildim belki sorun cıkarmıstr diye öyle deniyecegim[DOUBLEPOST=1510249909,1510249673][/DOUBLEPOST]Şimdide 2 tane falan açtım sonra yine aynı tıkla tıkla sonuc yok ilk server açıldıgında bir satıldı sonra yine eski haline döndü
Kullandığınız eklenti ile server sürümünüz uyuşmuyor olabilir.Serveriniz spigot ise eklenti craftbukkit ise çalışmaz, bunlara dikkat edip deneyin.

MRepair

Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Kullandığınız eklenti ile server sürümünüz uyuşmuyor olabilir.Serveriniz spigot ise eklenti craftbukkit ise çalışmaz, bunlara dikkat edip deneyin.
Ben bu plugini concon serverimi açtıgımdan beri kullanıyorum ki buda baya uzun bir süre ve o süre zafında bu pluginde böyle bir sorun yoktu spigottu hala spigot sürümüde uyumlu eski kurulan marketler çalışıyor ama yeni market açılmıyor

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Ben bu plugini concon serverimi açtıgımdan beri kullanıyorum ki buda baya uzun bir süre ve o süre zafında bu pluginde böyle bir sorun yoktu spigottu hala spigot sürümüde uyumlu eski kurulan marketler çalışıyor ama yeni market açılmıyor
Eklentinin belki yeni config.yml dosyası yayımlanmıştır. Eski eklenti sürümü olabilir, başla pluginler yüzünden çalışmayabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı