Sol Reklam
Sağ Reklam

Quick.db Kurulum Yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Merhaba Bir Discord Botum İçin Quick.db kurmam lazım nasıl yaparım yardım ederseniz sevenirim

Discord Abdullah T.#0001

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
+ Güncel

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Discord üzerinden bana ulaşabilirsin.

Discord: ★ Shriéna#4702
Veyahut her hangi bir yere <@440783115565400064> yazarsan da bana ulaşabilirsin.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Buraya tıklayarak modülün sitesine gidip nasıl kurulum yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer olmassa geri dönüş yapın discord üzerinden.

Discordum: Aronshire#7244

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Buraya tıklayarak modülün sitesine gidip nasıl kurulum yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Eğer olmassa geri dönüş yapın discord üzerinden.

Discordum: Aronshire#7244

Kankam quick.db modülünü kurması orada bahsedildiği gibi bitiyor ama her sistem için değil. Örneğin ben quick.db kurarken bir sürü hata yaşadım. npm i quick.db/npm install quick.db yazsan bile hatalar olabiliyor. Bu yüzden yardım istedi zaten, yoksa oraya gitmesi gerektiğini biliyor.

Emirhan GÜR

KACAK OYUNCU | play.kacakoyuncu.com

Discord:

emirhangur#9572

Elmaslar
75
Puanlar
6.470
Yer
İstanbul/Rize
Minecraft
iEmirhanGur
Windows quick.db desteklemiyor diye biliyorum.

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Kankam quick.db modülünü kurması orada bahsedildiği gibi bitiyor ama her sistem için değil. Örneğin ben quick.db kurarken bir sürü hata yaşadım. npm i quick.db/npm install quick.db yazsan bile hatalar olabiliyor. Bu yüzden yardım istedi zaten, yoksa oraya gitmesi gerektiğini biliyor.
Attığım yeri iyi inceledinmi? Windows için farklı bir indirme stili var. Bazı programlar indirilmesi gerekiyor okadar. windows-build-tools ile pythone 2.7 istiyor.
Windows quick.db desteklemiyor diye biliyorum.
Hayır destekliyor attığım siteyi incelersen görürsün :)

Shriéna Y.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

★ Shriéna#4702

Elmaslar
9
Puanlar
895
Attığım yeri iyi inceledinmi? Windows için farklı bir indirme stili var. Bazı programlar indirilmesi gerekiyor okadar. windows-build-tools ile pythone 2.7 istiyor.

Hayır destekliyor attığım siteyi incelersen görürsün :)

Dediğin doğrudur fakat ben kendime örnek verdim. Ben Linux kullanıyorum ve orada anlatılmış zaten. Arkadaş ya anlamamış ya da incelememiş ki bizden yardım istiyor. :) Konuyu devam ettirmeyelim çünkü çözülmüş.

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Merhaba Bir Discord Botum İçin Quick.db kurmam lazım nasıl yaparım yardım ederseniz sevenirim

Discord Abdullah T.#0001
Glitchden Botunuzu Açmalısınız veya Herhangi Bir Linux VDS'den Daha Sonra Konsolu Açıp npm install quick.db Yazmanız Yeterli Olucaktır. Botunuzu Bilgisayardan Açıyorsanız Github'a Dosyaları Yükleyip Daha Sonra Glitch'e Github İle Girip Bir Proje Açıp Sol Alttaki Tools'a Tıklayıp Açılan Menüden git , import , export Yazana Tıklayın. (Bağlı Olmayabilir) Connect Github'a Tıklayarak Github Bilginize Glitch'in Projelerinize Erişmesini Sağlıyıp githubisminiz/githubprojeniz Şeklinde Yazmalısınız Botunuzun Dosyaları Glitch'e Yüklenir Eğer Glitchden Yükleyecekseniz package.json Dosyasına Gelip Üstteki Add Package'ye Tıklayıp Modülü Yazıp İndirebilirsiniz...
Herhangi Bir Sorun Olursa Profilime Sorunu Yazabilirsin.

YoutubeKafasi

Elmaslar
115
Puanlar
6.555
quick.db Modülü Sadece Linux İşletim Sistemine Kurulabilmekte.

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Glitchden Botunuzu Açmalısınız veya Herhangi Bir Linux VDS'den Daha Sonra Konsolu Açıp npm install quick.db Yazmanız Yeterli Olucaktır. Botunuzu Bilgisayardan Açıyorsanız Github'a Dosyaları Yükleyip Daha Sonra Glitch'e Github İle Girip Bir Proje Açıp Sol Alttaki Tools'a Tıklayıp Açılan Menüden git , import , export Yazana Tıklayın. (Bağlı Olmayabilir) Connect Github'a Tıklayarak Github Bilginize Glitch'in Projelerinize Erişmesini Sağlıyıp githubisminiz/githubprojeniz Şeklinde Yazmalısınız Botunuzun Dosyaları Glitch'e Yüklenir Eğer Glitchden Yükleyecekseniz package.json Dosyasına Gelip Üstteki Add Package'ye Tıklayıp Modülü Yazıp İndirebilirsiniz...
Herhangi Bir Sorun Olursa Profilime Sorunu Yazabilirsin.
Adamın belki windows vds i var?

YoutubeKafasi

Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı